שתף קטע נבחר

בצל המתיחות עם יחימוביץ': פרץ נפגש עם לבני

יו"ר האופוזיציה נפגשה עם חבר הכנסת מהעבודה, בצל המתיחות בינו לבין שלי יחימוביץ'. גורמים בסביבתם אמרו כי תוכן הפגישה מעורר עניין רב

יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני, נפגשה הערב (יום ד') עם חבר הכנסת עמיר פרץ (העבודה) בלשכתה בכנסת. הפגישה התקיימה בצל המתיחות השוררת בתקופה זו בינו לבין יו"ר העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ'.

 

בשני הצדדים אמרו כי לבני ופרץ נפגשים לעיתים תכופות, אולם לדברי גורמים בסביבתם, תוכן הפגישה מעורר עניין רב על רקע היריבות בין פרץ ליחימוביץ', נושא הבחירות להסתדרות וסוגיות נוספות שעומדות על הפרק.

 

הפגישה בין השניים נערכה על רקע המתיחות הגוברת בין חברי הכנסת פרץ ליחימוביץ ותסכולו מאי שיתופו בהליך קבלת ההחלטות בעבודה. ח"כ פרץ ציפה כי לאור התוצאה שהשיג בפריימריז, תהפוך אותו היו"ר הטריה לשותף מלא בהנהגת המפלגה. אלא שיחימוביץ לא ממהרת למלא אחר שאיפותיו ופרץ כבר הזהיר השבוע מפני "פיצוץ" עתידי במפלגה.

 

לעומת יחסיו עם ח"כ יחימוביץ', יחסיו של ח"כ פרץ עם לבני די טובים ובעבר התפקדו רבים מתומכיו לקדימה, במסגרת הכנות למעבר אפשרי למפלגה. לבסוף החליט ח"כ פרץ להישאר בעבודה ולהתמודד על ראשותה, אך יחסיו עם לבני נותרו

טובים. 

 

מאז כניסתה של יחימוביץ' לתפקיד יו"ר העבודה, הפגין פרץ לפחות כלפי חוץ תמיכה בה, והשניים אף נפגשו. יחד עם זאת, באחרונה כאשר עלו הפרסומים בדבר האפשרות שפרץ יציב מועמד מטעמו, פרץ ביקש מיחימוביץ' להקדים את הבחירות להסתדרות. היא סירבה והוא בתגובה השיב כי אם תמשיך כמו קודמה אהוד ברק, זה ייגמר בפיצוץ.

 

בלשכתו של פרץ סירבו להגיב. מלשכתה של לבני נמסר כי השניים נפגשים מעת לעת ונפגשו גם היום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לבני ופרץ (ארכיון)
צילום: גיל יוחנן
מומלצים