שתף קטע נבחר

המבקרים אוהבים את Modern Warfare

הוא אולי בנוי על מנוע בן חמש שנים - אבל זה לא מפריע ל-Modern Warfare 3, שהושק הלילה, לקטוף שבחים מהמבקרים ולקבל ציון ממוצע 90

משחק המלחמה Modern Warefare 3 גורף ציון ממוצע של 90 מבין 28 ביקורות חשובות. זאת למרות שהמנוע למשחק פותח לפני חמש שנים, נוסחת משחקיות היא לפחות באותו הגיל והוא פותח על ידי אנשים חדשים ברובם לאחר התפרקות האולפן שיצר אותו. המשחק כנראה לא יגיע לגבהים המסחררים של ה-94 שבו זכה קודמו MW2 (הממוצע נוטה לרדת עם הצטברות הביקורות) - ויסתפק בשכנות טובה ל-Black Ops וממוצע ה-87 שלו.

 

עוד ב-games:

 

הדעה הכללית, אם ננסה לגבש אחת כזאת מסיכומי הביקורות השונות, היא שמדובר בחבילה שלמה מאוד, מרובה בתוכן, שכצפוי לא מחדשת דבר אבל מספקת קמפיין קצבי ומרשים (וקצר, כמובן), משימות Spec Ops איכותיות ומולטיפלייר מאוזן מבעבר. יש כאלה שאפילו מגדירים את המשחק - הקול אוף דיוטי הטוב ביותר מאז Call of Duty 4: Modern Warfare.

 

גם כצפוי, ולמרות שישנה אחידות דעים לגבי איכותו הגבוהה של הכותר וערכו לשחקן חובב האקשן, שזורה בחלק לא קטן מהסיקורים נימה של ביקורת כלפי הגישה השמרנית של אקטיביז'ן לפיתוח המותג, שתוצאתה מחסור כמעט מוחלט בחידושים.

  

 

 

מעורר השתאות

- הגרדיאן, חמישה כוכבים מתוך חמישה: "המנוע של Infinity Ward רחוק מלהיות חוד החנית - מראה המשחק לא התקדם משמעותית מאז MW2. אבל החזון, הכוריאוגרפיה, תחושת קנה המידה והפירוט - אלה לעיתים מעוררי השתאות".

 

- Destructoid, ציון 9.5 מתוך 10: "בעוד הוא לא מציג חידושים או גילויים של ממש, MW3 עדיין מהווה חבילה ברמת הפקה מופלאה, שמעניק לחובבי Shooters צבאיים בדיוק את מה שהם רוצים. יש סיבה לכך ש-Call of Duty הוא מותג המשחקים החזק ביותר של זמננו, ו-Modern Warfare 3 משרת כתזכורת לה - הוא פשוט כל-כך טוב במה שהוא עושה".

  

- Joystiq, ארבעה וחצי כוכבים מתוך חמישה: "המולטיפלייר של MW3 הוא הטוב בתולדות הסדרה, והיצע הקו-אופ הורחב שבעת מונים. אבל הקמפיין עדיין יותיר אתכם בלתי מסופקים, בתחושה שהדמויות היו צריכות להיות מאופיינות ביותר מהבדלי המבטאים ביניהן ושהמשחקיות הייתה צריכה לנסות משהו מקורי יותר מנוסחת הכוון-צלוף-מחסה-טען וחוזר חלילה".

 

- גיימספוט, ציון 8.5 מתוך 10: "מדובר במשחק מלהיב ומתגמל, אבל ריגושי הסדרה המוכרים איבדו קצת מהברק שלהם. Modern Warfare 3 מקדש במקום לחדש, כך שהכיף שהוא מספק מרגיש מוכר. למרבה המזל הוא גם לגמרי מרתק ומספק, ונותן לחובבי פעולה עוד סיבה למסיבה בעונת ה-Shooters הצפופה הזו".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים