שתף קטע נבחר

יו"ר חדש לאיגוד הטניס - אסי טוכמאייר

איש העסקים (1,114 קולות) גבר על יואל לביא (601) ויחליף את מיכאל קליין בתפקיד: "אעשה את המיטב על מנת שהענף יתקדם קדימה"

בכירי איגוד הטניס, חברי ההנהלה ונציגי המועדונים הגיעו היום (ו') למלון דניאל בהרצליה כדי לבחור יו"ר חדש לטניס הישראלי. לאחר מספר שעות של מתח, הסתיימה ספירת הקולות ובה נקבע כי אסי טוכמאייר ישמש בשלוש השנים הקרובות כיו"ר האיגוד.

 

החגיגות, הדרמות, השערים - התקצירים של ynet ספורט:

 

טוכמאייר (42), בעל חברה בינלאומית העוסקת בתחום הנדל"ן, זכה לרוב של 1,114 קולות, לעומת יואל לביא, ראש עיריית רמלה, שזכה ל-601 קולות.

 

קליין, טוכמאייר ולביא בתמונה משותפת (צילום: באדיבות איגוד הטניס) (צילום: באדיבות איגוד הטניס)
קליין, טוכמאייר ולביא בתמונה משותפת(צילום: באדיבות איגוד הטניס)

 

"בסך הכל מי שניצח היום זה הטניס הישראלי", אמר טוכמאייר בסיום יום הבחירות. "אני רוצה להודות לכל מי שנתן בי את האמון, וגם להודות ליואל לביא - שללא ספק הוסיף עניין למערכת הבחירות. אשמח לשתף פעולה עם יואל, הוא אדם ראוי שיכול לעזור רבות לטניס בישראל".

 

"אני בא ממקום של אהבת הטניס. אשמח לבקר בכל המגרשים ולראות ילדים בכל מועדון בארץ", המשיך טוכמאייר. "אני שמח שיש לי הזדמנות לחזור לטניס. אמנם הפסקתי לשחק טניס מקצועי בגיל 12, אך היום אני עדיין משחק, צופה נלהב ואוהב את המשחק. אעשה את המיטב כדי לגייס משאבים על מנת שהענף יתקדם קדימה".

 

מיכאל קליין."היתה לי הזכות לקיים 3 שנים בתפקיד" (אורן אהרוני) (אורן אהרוני)
מיכאל קליין."היתה לי הזכות לקיים 3 שנים בתפקיד"(אורן אהרוני)

 

"אני מקבל את התוצאה ומברך את אסי", אמר יואל לביא. בנוסף נבחרו היום 35 חברי הנהלה, שלמעשה ייצגו את מועדוני הטניס השונים בארץ במהלך ישיבות ההנהלה.

 

מיכאל קליין, שסיים קדנציה של שלוש שנים, אמר: "הייתה לי הזכות לקיים שלוש שנים בתפקיד יו"ר איגוד הטניס, באחת מהתקופות היפות של הטניס הישראלי. אני שמח על בחירתו של אסי לתפקיד היו"ר, וכי התקבלה עמדתי שהחיבור בין המגזר העסקי למועדוני הטניס יצעיד את הענף למקום הראוי לו. אני מאחל לאסי הצלחה בתפקידו ובמשימות שהציב לעצמו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אסי טוכמאייר
צילום: באדיבות איגוד הטניס
מומלצים