שתף קטע נבחר

קיין פורש מהמירוץ לנשיאות: הטענות נגדי שקריות

איש העסקים לשעבר הוביל בסקרים הרפובליקנים עד שנחשף כי כמה נשים התלוננו בעבר כי הטריד אותן מינית. אחרי פרסום נוסף, שלפיו ניהל רומן מחוץ לנישואין במשך 13 שנה, הוא החליט לפרוש מהמירוץ: "אני חי בשלום עם אלוהים ועם אשתי"

סוף למירוץ של הרמן קיין לבית הלבן: איש העסקים לשעבר שהתמודד על המועמדות הרפובליקנית לנשיאות ארצות הברית הודיע הערב (שבת) כי הוא משעה את הקמפיין, בעקבות שורת טענות על הטרדות מיניות מצדו ועל רומן מחוץ לנישואין שניהל במשך 13 שנים.

 

המירוץ של הרמן קיין - הכתבות האחרונות:

פרשות המין: קיין שוקל מחדש את המרוץ לנשיאות

הרמן קיין שוב התבלבל: "טליבאן בממשלת לוב"

אשתו של הרמן קיין: תקף מינית? הוא מכבד נשים

המתלוננת הרביעית: הרמן קיין נגע באיבר המין שלי  

 

"אני משעה את קמפיין הנשיאות שלי בגלל הסחות הדעת המתמשכות ובגלל הכאב שנגרם לי ולמשפחתי", אמר קיין באירוע באטלנטה, כשלצדו רעייתו גלוריה. הוא הדגיש כי הטענות נגדו "שקריות ולא מוכחות" וביקש להבהיר: "אני חי בשלום עם אלוהים, אני חי בשלום עם אשתי והיא חיה בשלום איתי".

  

קיין, לשעבר מנהל רשת הפיצריות "הסנדק", ציין כי בעתיד הקרוב יודיע על תמיכתו באחד המועמדים האחרים בפריימריז

של המפלגה הרפבוליקנית, והדגיש כי הנשיא הבא "לא יהיה ברק אובמה".

 

המועמד הרפובליקני, שבשלב מסויים הוביל בסקרים, אמר השבוע כי הוא שוקל מחדש את המירוץ לנשיאות בעקבות הפרסומים הלא מחמיאים לגביו. בחודשים האחרונים דווח כי כמה נשים התלוננו בעבר כי הטריד אותן מינית, והשבוע טענה אשה נוספת כי ניהלה עמו רומן במשך 13 שנה, על אף שידעה כי הוא נשוי.  

 

עכשיו הכל בסדר? קיין ורעייתו גלוריה (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
עכשיו הכל בסדר? קיין ורעייתו גלוריה(צילום: רויטרס)

 

השבוע הודה קיין כי סייע כספית לג'ינג'ר ווייט, שאיתה ניהל לכאורה רומן, אך

הכחיש כי הייתה ביניהם מערכת יחסים מינית וטען כי היו ידידים בלבד. למרות זאת, הפרסומים השליליים המשיכו לפגוע בפופולאריות שלו וביכולתו להמשיך באיסוף תרומות.

 

המרוויח העיקרי מפרישתו של קיין הוא יו"ר בית הנבחרים לשעבר, ניוט גינגריץ', שמצבו בסקרים הולך ומשתפר בתקופה האחרונה. כעת, המאבק העיקרי במפלגה הרפבוליקנית יתנהל בינו לבין מיט רומני, מושל מסצ'וסטס לשעבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרמן קיין, הערב. המשפחה סובלת
צילום: רויטרס
מומלצים