שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נשים עם ניסיון מיני רב: האם זה מרתיע גברים?

  מה גברים באמת חושבים על נשים מנוסות, והאם אנחנו עדיין נותנים למספרים להשפיע על מהלך החשיבה שלנו? אלון סולר חושב ששאלת השיתוף ואמירת האמת תלויה קודם כל באדם מולו את עומדת. אם את מאמינה שלא יוכל להתמודד עם העובדות, מוטב שלא תגידי דבר

  לפני זמן לא רב היה לי דייט שונה ומיוחד. הדייט עצמו היה די סטנדרטי, אך לקראת סופו הוטלה פצצה – הבחורה החליטה, לאחר כוס יין אחת יותר מדיי, להתוודות על כך ששכבה עם למעלה מ-150 גברים.

   

  עוד על סקס בערוץ יחסים:

  כשהיא באה אליך הביתה, זה לאו דווקא אומר סקס

  וינה מציגה: הקמפוס הראשון בעולם ללימודי סקס

  הידעתם? גברים חושבים על סקס 19 פעמים ביום

  מדברים על סקס גם בפייסבוק שלנו. לייק, כבר עשיתם?

   

  "האומנם?", שאלתי. חשבתי שאולי זאת פשוט דרך מתוחכמת להרשים אותי, לגרום לי לחשוב שהיא 'אשפית'. היא השיבה לחיוב, וסיפרה שבעברה נהנתה לנהוג בהפקרות מוסרית, אבל עכשיו היא החליטה לשים לזה סוף וזהו, ובכלל היא ילדה טובה עכשיו.

   

   

  למה צריכה להיות חלוקה מגדרית לכל דבר?

  הסיבה שאני מספר לכם את זה היא לא בגלל העובדה שהבחורה עשתה את מה שעשתה – אלא בשל העובדה ששנייה אחרי שאמרה מה שאמרה, היא הביטה בי וספק שאלה-ספק קבעה שאין מצב שאוכל לקחת אותה ברצינות אחרי שסיפקה את בדל האינפורמציה הבעייתי הזה. כן, העלמה הייתה בטוחה שבעקבות הגילוי הנאות ארצה אותה לצרכי סטוץ בלבד.

   

  לאחר שהתאוששתי מפריט המידע החריג מעט, ופניי חזרו לצבען המקורי, אמרתי לה את האמת - והאמת פשוטה בצורה מפתיעה. זה לא ממש הטריד אותי. לא ממש עניין אותי מה הבחורה עשתה בעברה, ולהיפך – במובן מסוים אני אפילו מעריך נשים שהולכות אחרי הלב והחשק, כל עוד הן לא פוגעות בעצמן. זה מעיד על עצמאות, יכולת נתינה ואופי מיני חזק – שלושה דברים שעושים את זה לכל גבר.

   

  התפיסה לפיה אישה ששוכבת עם הרבה גברים היא "שרמוטה" היא ארכאית ומטופשת. לעזאזל, "שרמוטה" זו מילה שצריך לאסור את השימוש בה יום אחרי נשף הסיום, כי נשים הן לא באמת שרמוטות – אישה ששוכבת עם הרבה גברים בסה"כ עושה מה שהיא רוצה, ובין אם זה מתוך רצון בחום לא מושג, או פשוט מיניות בלתי נגמרת, זה לא באמת צריך להפריע. כולנו יודעים שאתן לא עושות את זה בגלל שלא קיבלתן מספיק אהבה מאבא כשהייתן קטנות.

   

  אחד הדברים המוזרים וההזויים בחברה שלנו, הוא התפיסה לפיה בחור ששוכב עם הרבה נשים נחשב ל"גבר-גבר", בעוד אישה שעושה את אותו הדבר בדיוק היא 'שרמוטה מופקרת שיש לסקול אותה באבנים רגשניות'. מעבר לזה שמדובר בתפיסה פטריארכאלית ושוביניסטית שמתאימה יותר לאיראן מאשר לישראל, היא פשוט לא נכונה. לנשים מותר לעשות כל מה שהן רוצות לעשות, בדיוק באותה מידה שלגברים מותר (כל עוד לא מדובר בפגיעה). אין הפרדות. אין הגבלות.

   

  לספר או לשקר?

  לפי מחקרים חדשים, הגבר הממוצע שוכב עם כ-10 נשים במהלך חייו, והאישה שוכבת עם מעט פחות. אחת הדילמות שעומדות בפני נשים שעלו על המספר הזה בהרבה, היא כמובן: "לספר או לא לספר?". האם כאשר אותה אישה מכירה בן זוג חדש, היא צריכה לספר לו על מעלליה משכבר הימים, או שמא עדיף לשמור את זה בסוד ופשוט לנופף חזרה לגברים בבר ולהגיד בביטול: "אלה? סתם חברים מהצבא".

   

  ובכן, כמו כל דבר בחיים, התשובה מורכבת. הנורמות החברתיות הישנות עדיין מושרשות במוחם של מרבית הגברים, ואין ספק שרבים מהם עשויים לפסול אישה לקשר בגלל עבר מיני מפואר. לכן, לפני שאתן מספרות, כדאי שתכירו קצת את הבחור ותראו עד כמה הוא מפותח חברתית: אם מדובר בגברבר מתקדם תרבותית, עברכן המיני לא אמור להוות כל בעיה. להיפך – הפנטזיה על סקס עם בחורה מנוסה (וכתוצאה מכך טובה במיטה) בהחלט עשויה לגרום לו לרצות אתכן יותר.

   

  אם, לעומת זאת, הבחור שהכרתן פרימיטיבי מעט (קל מאד לברר את זה, פשוט תשאלו אותו מתי הוא עשה כלים בפעם האחרונה), אולי עדיף לשמור את המידע הבעייתי בסוד. מה שהוא לא יידע לא יהרוג אותו – אלא אם כן יש לך אקס ממש ממש מסוכן.

   

  החיים מובילים אותנו למקומות שונים, האופי שלנו דינאמי ומושפע מאד מהחוויות שאנו עוברים. הטבע האנושי הוא מחזורי – רצונותיו הזוגיים של האדם משתנים באופן תדיר. לעיתים הוא חפץ בזוגיות ארוכה ולעיתים פשוט בפורקן. זה נורמלי ולא צריך להילחם בזה. אם אתן ממש רוצות תקופה מופקרת – לכו על זה, אחרת ייתכן מאד שתצטערו על תקופה שפספסתן.

   

  חלק ידלקו ואחרים יתחילו להלחץ. אישה מנוסה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  חלק ידלקו ואחרים יתחילו להלחץ. אישה מנוסה(צילום: shutterstock)

   

  אם, לעומת זאת, אף פעם לא הייתן בחורות של סטוצים, ורק המילה "סטוץ" עושה לכן הרגשה רעה, כדאי בהחלט שתשמרו על התחתונים למעלה. גבר שיפסול אתכן בגלל עברכן המיני נטול הרבב, ככל הנראה לא באמת שווה אתכן. אחת הסיבות שגברים עשויים לפסול נשים שעשו יותר מדיי כיף, היא פשוט חוסר הביטחון שלהם בנוגע לעצמם – הרי ככל שהאישה שכבה עם יותר גברים, כך לבן הזוג הנוכחי תחרות גדולה יותר (שכן נשים תמיד עסוקות בהשוואות).

   

  בואי נגיד שאם שכבת עם שני גברים בלבד, סביר שאינך מכירה את נפלאות ההבדל הקטן, ולכן גם לגבר חסר הביטחון ביותר יש סיכוי להרשים אותך במיטה – והוא יודע את זה.

   

  תרבות המספרים

  האמת היא שאנו חיים בחברה המקדשת את המספר. אחת השאלות הקבועות שגבר ששואל אישה בדייטים הראשונים, היא שאלת המספר – עם כמה גברים היא שכבה, וכמובן שלאחר שענתה (והחסירה 20%), היא שואלת אותו את אותה שאלה חזרה.

   

   

  ואני שואל – מדוע?! למה זה כל כך חשוב לדעת עם כמה גברים היא שכבה? למה זה כל כך משנה לך לדעת עם כמה נשים הוא שכב? בשורה התחתונה, כאשר אתם נכנסים לקשר, זה לא באמת משנה אם הוא שכב לפנייך עם ארבע נשים או עם 44 – הדבר היחיד שחשוב הוא שבזמן שהוא איתך, אף אישה לא תהיה מספר 46 (בהנחה שאנחנו לא פוליגמים, כן?).

   

  לכן, אחד הדברים החשובים שיש להימנע מהם כאשר נכנסים לקשר חדש, הוא הימנעות מדברים שעשויים לפגוע בקשר – דברים שעשויים לגרום לקריסתו בתוך שניות ספורות של מידע מיותר. אם הכרת בחורה שהגניבה לך את הצורה, אבל אתה בטוח שנשים ששכבו עם הרבה גברים הן שרמוטות – פשוט אל תשאל. אתה לא צריך מידע שרק יבלבל אותך. מה שהיא עשתה בעבר, לא ישנה את מה שהיא מרגישה כלפיך. ובכלל – אל תשאל שאלות, לא תשמע שקרים.

   

  ומה שאת עשית בעבר, יכול להיות שצריך להישאר איתך. אם את בטוחה שזה יפגע בקשר, שמרי על זה בסוד. לפחות עד הקשר הבא.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נשים מופקרות? מי אמר?
  צילום: יז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים