שתף קטע נבחר

רופא הותקף כי טיפל בנשים: "לא חוזר לעבודה"

שני גברים זעמו על רופא הנשים בכפר ליד כרמיאל, ותקפו אותו במוט ברזל, הוא נפצע קל. "לא ידעתי שיש אנשים שלא רוצים רופא נשים ממין זכר", אמר הרופא שהוסיף כי לא ישוב לעבודה עד תום החקירה. אחד החשודים נעצר

הרופא עשה את תפקידו - ושילם באלימות קשה: שני רעולי פנים תקפו רופא בכפר בענה הסמוך לכרמיאל במחאה על כך שהוא בודק את נשות הכפר. הרופא נפצע בגבו וברגליו, ופונה במצב קל לבית חולים. אחד החשודים, תושב הכפר בן 30, נעצר ובית משפט השלום בעכו האריך היום (א') את מעצרו בשלושה ימים.

 

עוד דיווחים בחדשות ynet:

 

המקרה אירע ביום חמישי האחרון. שני התוקפים הכו במוט ברזל את הרופא, חביב נסראללה משפרעם, ואיימו על אדם שניסה לעזור לו. "הגעתי לעבודה וכשירדתי מהרכב חסמו אותי שני אנשים, אחד מהם רעול פנים", שחזר הרופא בשיחה עם ynet, "הם אמרו לי למה הגעת ומה אתה עושה פה". לדבריו, הוא אינו מכיר את החשודים.

 

לא חוזר לעבודה בקרוב. רופא הנשים שהותקף בבענה (צילום: עבודי אבו חג'וג) (צילום: עבודי אבו חג'וג)
לא חוזר לעבודה בקרוב. רופא הנשים שהותקף בבענה(צילום: עבודי אבו חג'וג)
 

נסראללה, שעובד כבר שש שנים בכפר, ציין כי לא הבין מה העניין, אך מהר מאוד הרגיש את נחת זרועם. "לא ידעתי על מה מדובר, ואז הם התחילו לתקוף אותי במוט ברזל ופצעו אותי בשתי הרגליים, בידיים ובגב".

 

הרופא הוסיף כי "אחד האנשים שראה את המקרה ניסה להתקרב כדי להרחיק את שני החשודים, אך אחד מהם אמר לו 'אם תתקרב נירה בראש שלך 14 כדורים'". האיש בתגובה ברח מהמקום.

 

"לא חוזר לעבודה עד שהחקירה תסתיים"

נסראללה ציין כי הוא עדיין המום מהמקרה, "אף פעם לא הייתי מאוים, ולא ידעתי שיש אנשים שלא רוצים רופא נשים ממין זכר". לדבריו, תשעים אחוז מנשות הכפר מטופלות אצלו ומרוצות מהטיפול, למרות שיש גם רופאת נשים במרפאה. בינתיים, אמר הרופא, הוא לא שב לעבודה. "אני לא רוצה לקחת סיכון עד שהחקירה תסתיים".

 

תושבת הכפר שמטופלת אצל הרופא גינתה את המעשה. "זה פשע, הם לא יכתיבו לנו איפה להיבדק, ואם לא טוב להם אז שיעברו למקום אחר". לדבריה, הרופא שהותקף התנהג כראוי אל נשות הכפר.

 

אחד מאנשי הדת בכפר, שייח נור אלדין בדראן, גינה אף הוא את המעשה ותקף בדרשת יום שישי במסגד את המעשה. "לא נרשה לאף אחד לתקוף אנשים שהגיעו לעזור לתושבי הכפר", אמר בדראן ל-ynet. "זה מעשה מביש ולא תרבותי". לדבריו, אתמול ביקרו אנשי הכפר את הרופא בביתו ואמרו לו כי הם עומדים לצדו.

 

מפקד משטרת כרמיאל, סגן ניצב רמי ניימרק, אמר כי החשוד שנעצר קשר את עצמו לאירוע, אך הכחיש את המיוחס לו. לדבריו, החשוד השני עדיין לא אותר וזהותו אינה ידועה למשטרה. "אנחנו ממשיכים בחקירה ועושים מאמץ לעצור את החשוד השני", הוסיף ניימרק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הוכה במוט ברזל בידיו ובגבו
צילום: עבודי אבו חג'וג
המטופלות מרוצות. חביב נסראללה
צילום: עבודי אבו חג'וג
מומלצים