שתף קטע נבחר

הולנד: המנחים אכלו זה את זה בשידור? צפו

קניבליזם מעונב על מרקע הטלוויזיה – או מתיחה על חשבון הצופים? ערוץ טלוויזיה הולנדי הידוע במתיחת גבולות הטעם הטוב, הודיע כי ישדר קטע שבו נראים מנחי תוכנית אוכלים זה את בשרו של זה. דובר מטעם ערוץ BNN אמר כי מכל אחד מהמנחים הוסרה פיסת בשר קטנטנה בהליך כירורגי. אולם הצהובון הבריטי "סאן" דיווח היום (יום ג') כי אין מדובר בבשר אדם.

 

עוד ידיעות מהעולם :

הרע והמכוער - צוחקים על קים ג'ונג איל

סין: הכפר המורד מציב תנאים לממשלה

ברכה לחנוכה מאובמה: "חג שמח ליהודים"

 

בקטע וידאו קצר מהתוכנית נראים המנחים, דניס סטורם וואלריו זנו, מביטים בעניין רב בשף המטגן פיסות בשר. לאחר מכן הם נראים יושבים לשולחן, מרחרחים את חתיכות הבשר, ועומדים לאכול אותן. "רגע האמת" לא נראה בסרטון, המשמש כקדימון לתוכנית "שפני ניסיונות" שאמורה להיות משודרת מחר.

 

צפו בקדימון לתוכנית "עכברי מעבדה"

 

ה"סאן" הבריטי טוען כי היום נחשף כי הקטע הפרובוקטיבי הוא למעשה מתיחה, וכי הערוץ הודיע שביקש לעורר בכך מודעות למחסור בתרומת איברים. אולם לא ברור על מה הדיווח מסתמך.

 

סטורם סיפר ל-ABC כי פיסה מישבנו הוסרה. הוא הסביר כי מטרת התוכנית היא לספק לצופים תשובות לשאלות טיפשיות. "רצינו לגלות מה הטעם של בשר אדם", אמר סטורם והוסיף כי הבשר טוגן בשמן חמניות, וכי הטבח נמנע מלהוסיף לו תבלינים, כדי לשמור על הטעם המקורי.

 

אין זו הפעם הראשונה ש-BNN עולה לכותרות בזכות פרובוקציה גופנית.

ב-2007 שידר הערוץ שעשועון פיקטיבי שבו התחרו המשתתפים שכביכול נזקקו לתרומת איברים על כליה של חולה סופנית. לא כולם מצאו טעם לפגם בתוכנית וחלק שיבחו אותה כמעוררת מודעות לצורך בתרומת איברים.

 

דובר מטעם ההפקה אמר בהתייחסו לתוכנית הנוכחית כי אין כל טעם לזייף קניבליזם, שכן אין בכך כל ערך אתי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רגע לפני רגע האמת. "רצינו לדעת מה הטעם של בשר אדם"
מומלצים