שתף קטע נבחר

טייבה בוערת: "זו מלחמה, חוששים לצאת מהבית"

ארבעה בני אדם ממשפחות חרירי ועבד אל-קאדר בטייבה נפצעו ביומיים האחרונים במהלך ניסיונות חיסול הדדיים. "ירו כאן במשך חצי שעה, בנס לא היו נפגעים", אמר תושב. נעצרו חשודים

קולות הירי הלילה (ד') בטייבה הרעידו את העיר כולה. על פי החשד, מדובר בניסיון לנקמת דם של גורמים המקורבים למשפחת הפשע חרירי, שבא על רקע ניסיון חיסול של תושב העיר לפני יומיים, שמיוחס לבני משפחת עבד אל-קאדר. בשני האירועים נפצעו ארבעה בני-אדם באורח קל עד קשה, אולם הטראומה של התושבים לא תעבור במהרה. במשטרה עצרו ארבעה חשודים, ביניהם חלק מהנפגעים.

 

עוד בחדשות ynet:

  

טייבה. התושבים חוששים להיפגע ממלחמת המשפחות (צילום: אתר פאנט) (צילום: אתר פאנט)
טייבה. התושבים חוששים להיפגע ממלחמת המשפחות(צילום: אתר פאנט)
 

 

שלשום בלילה חדרו אלמונים לביתו של תושב טייבה, המשתייך למשפחת הפשע של חרירי, למרות אמצעי אבטחה מתוגברים וחומה גבוהה. האיש, שבנו נרצח לפני כחצי שנה, נפצע באורח קשה מהירי ופונה לטיפול בבית החולים. הנקמה, על פי החשד, לא איחרה להגיע. אנשים החשודים כקשורים לארגון של חרירי הגיעו הלילה למתחם של משפחת עבד אל-קאדר ופתחו באש. בני המשפחה לא נבהלו מהאורחים הלא צפויים והשיבו אש עזה.

 

"מה שקרה פה זה פשוט מלחמה. יריות מתת מקלעים נורו מכל הכיוונים", סיפר אחד התושבים. "להערכתי, כל האירוע התרחש במשך חצי שעה, במהלכו היו גם מרדפים. פחדנו לצאת מהבית. בעלי חנויות שהיו פתוחות מיהרו לסגור את העסק כדי לא להיפגע. אם עד כה החיסולים היו ממוקדים, הפעם זאת הייתה הסלמה ובנס לא נפגעו חפים מפשע".

 

כתוצאה מהירי נפצעו באורח קל עד בינוני שלושה אנשים המשתייכים למשפחת חרירי,

 ויש המעריכים כי לא מדובר בסוף פסוק. "המלחמה בין שתי המשפחות כבר גבתה את חייהם של עשרות אנשים ומאות פצועים", אומרים תושבים. "המלחמה הזאת נמשכה כבר שנים והמשטרה לא עושה כלום על מנת להביא לסיומה. למה אנחנו צריכים לחיות בפחד? למה אסור לנו לצאת מהבית? איפה המשטרה?"

 

חקירת האירוע הועברה ליחידה המרכזית של מחוז מרכז. במשטרה אומרים כי עצרו ארבעה חשודים, ביניהם הפצועים, המשויכים לשתי המשפחות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טייבה. אווירת מלחמה
צילום: חסן שעלאן
מומלצים