שתף קטע נבחר

אישום: הכיר נערות ברשת וביצע אונס ועבירות מין

הפרקליטות טוענת כי תשע נערות בנות 13-16 נפלו קורבן למעשיו של יוסף סבח (52), שיצר איתן קשר תחת זהות בדויה והצליח לשכנע אותן לגעת בעצמן ולשלוח לו תמונות עירום. עם אחת מהן הוא נפגש - וביצע בה עבירות מין

יוסף סבח, בן 52 מיהוד, הואשם הבוקר (יום ה') באונס נערה כבת 16 ובעבירות מין בשמונה נערות נוספות, בנות 13 עד 16, שאותן הכיר באמצעות האינטרנט. הוא נהג להתחזות לנער בן גילן, טען כי הוא חולה סרטן ואף עובד כ"דוגמן פורנו" - וכך שיכנע אותן לשלוח לו תמונות עירום שלהן ולגעת בעצמן בזמן שהוא צופה בהן בשיחות וידאו. באחד המקרים הוא אף הצליח להיפגש עם אחת הנערות ולבצע בה עבירות מין.

 

עוד בערוץ החדשות:

ברק נגד ליברמן: "בריטניה זה לא מאוריטניה"

מישל בחופשה, מי הלך עם הנשיא לקניות החג?

 

הסעיף המרכזי בכתב אישום מתייחס לעבירות שביצע סבח בשנת 2010 נגד נערה כבת 16, שאותה הכיר ברשת חברתית באינטרנט כשהוא משתמש בזהות בדויה של נער בן 15. סבח טען כי הוא חולה סרטן שניסה להתאבד, וכך הצליח לגרום לנערה לחשוף בפניו את גופה העירום ולאונן מולו בשיחות וידאו. לפיכך, הוא הואשם באונס. בהמשך, סבח פנה אל הנערה תוך שימוש בזהותו האמיתית והצליח לגרום לה להסכים לפגוש אותו. במהלך המפגשים הוא ביצע בה מעשים מגונים.

 

"אני חולה סרטן ריאות"

לפי הסעיף השני, לאחרונה יצר הנאשם קשר עם נערה אחרת, בת 13, באמצעות האינטרנט. במהלך השיחות, לפי הפרקליטות, הוא ביצע בה מעשים מגונים במספר רב של פעמים, בכך ששלח לה תמונות של איבר מינו, תיאר לה בפירוט את יחסי המין שקיים לכאורה עם בנות אחרות וביקש ממנה לגעת בעצמה.

 

הפרקליטות מייחסת לסבח גם עבירות מין בנערה ילידת 1997, שגם אליה פנה תחת שם בדוי. גם לה הוא הורה לגעת בעצמו ושלח לה תמונות של איבר מינו. באחת משיחות הווידאו שקיימו, הוא הראה לה כיצד הוא מטיל את מימיו לתוך דלי.

 

אל נערה אחרת, ילידת 1995, הוא פנה לכאורה באמירות מיניות בוטות. כשסירבה

לשתף איתו פעולה, הוא טען כי הוא חולה בסרטן ריאות ואמר כי היא תהיה "אהבת חייו" עד אשר "ייחך מהעולם".

 

בשיחות עם נערה אחרת, ילידת 1995 גם היא, הוא טען שהוא ילד מוכה שברח מהבית, איים לפגוע בעצמו אם לא תיעתר לבקשתו ובהמשך טען כי הוא "דוגמן פורנו". בחלק משיחות הווידאו היא נענתה לבקשותיו להתפשט ולגעת בעצמה.

 

סבח הואשם באינוס, סחיטה באיומים, מעשים מגונים בקטינות שטרם מלאו להן 16 וניסיון למעשה מגונה בקטינות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים