שתף קטע נבחר

איקאה תקים חנות שלישית בצפון עם שרי אריסון

החנות הצפונית של רשת הרהיטים תוקם במתחם מסחרי צמוד לצומת אתא בבעלות משותפת של שיכון ובינוי נדל"ן. הפתיחה ב-2014

 

עוד לא נפתחה מחדש חנות איקאה בנתניה, ותושבי הצפון מתבשרים שיקבלו חנות איקאה משלהם, אחרי עיכובים והבטחות: החנות השלישית של איקאה בישראל תקום במתחם מסחרי הצמוד לצומת אתא שבקריית אתא במבנה ששטחו 24 אלף מ"ר, בבעלות משותפת של חברת הנדל"ן של שרי אריסון שיכון ובינוי נדל"ן. צפי לפתיחה: 2014.

 

  • איקאה: עובדי סניף נתניה שעזבו מוזמנים לחזור

איקאה נשרפה בגלל קצר בחיבורי השלט

איקאה: עיכובים במשלוח רהיטים לכ-150 לקוחות

 

איקאה ישראל, בבעלות מתיו ברונפמן, וקבוצת שיכון ובינוי הודיעו היום (ג') על רכישת 50% ממתחם שיכון ובינוי נדל"ן בקריית אתא לשם הקמת החנות, בהיקף השקעה של 55 מיליון שקלים. מפעילת איקאה בישראל, חברת ליבנה צפוני בע"מ, התחייבה לשכור את מבנה החנות מידי שיכון ובינוי נדל"ן לתקופה של כ- 25 שנה.

 

החנות תבנה על שטח כולל בן 97 דונם שיכלול בין היתר מרכז מסחרי, שטחי חניה ותחנת תדלוק ובהם יועסקו למעלה מאלף עובדים. היקף ההשקעה במיזם המסחרי עומד על סך של כ-600 מיליון שקלים.

 

רון הדסי, יו"ר איקאה ישראל: "הבחירה בפתיחת החנות השלישית בקריית אתא, היא חלק מהותי מפריסת רשת איקאה בישראל. החנות בקריית אתא תיפתח כ- 11 שנים לאחר פתיחת החנות הראשונה בנתניה, כשנתיים לאחר פתיחת החנות בראשון לציון והפתיחה המחודשת של חנות נתניה במרץ 2012. אנו מודים לקבוצת שיכון ובינוי ושיכון ובינוי נדל"ן על שיתוף הפעולה לאורך התקופה ואין לי ספק כי בדומה לנתניה וראשון ציון, כניסתה של איקאה לאזור תוביל לשגשוג האזור כולו וליצירת מקומות עבודה רבים לתושבי האזור".

 

מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, תמיר דגן: "אנו שמחים לחבור לרשת איקאה על מנת לבנות מרכז מסחרי שיביא בשורה עבור תושבי הצפון. הניסיון שלנו בבנייה והשבחה של מרכזים מסחריים לצד הניסיון הרב של איקאה ביצירת ערך עבור הצרכנים שלה יהפכו את המרכז החדש למקום שוקק של תעסוקה, מסחר וכלכלה הפועלת למען תושבי האזור".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים