שתף קטע נבחר

מו"מ לעסקה עם המורה לריקוד: בלי סעיף אונס

אורי אזריאל הואשם בשורה של עבירות מין, בהן אונס, כלפי תלמידותיו הקטינות באזור הדרום. ל-ynet נודע על עסקת טיעון שנרקמת בין הצדדים שתוביל כנראה למחיקת סעיפים חמורים

עבירות האונס יושמטו? אורי אזריאל (43) מאשקלון, שלימד ריקוד בעיר וביישובים נוספים בדרום, צפוי לחתום על עסקת טיעון שבמסגרתה יימחקו ככל הנראה סעיפי האישום החמורים נגדו, לאחר שביצע מעשים מיניים בשש מתלמידותיו, בנות 12-16. כך נודע היום (ה') ל-ynet.

 

כתב האישום החמור, שהוגש בתחילת ינואר, פירט עבירות רבות שיוחסו לאזריאל, ביניהן מעשה מגונה במרמה תוך ניצול יחסי מרות, הטרדה מינית ואינוס בנסיבות מחמירות. שנה לאחר מכן מתנהל משא ומתן מתקדם, בהליך של גישור אצל השופטת ליאורה ברודי מבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, לקראת סיום הפרשה בהסדר טיעון.

 

עסקאות טיעון - דיווחים נוספים ב-ynet:

עסקה מתגבשת עם הדורס באומן 17: המניע "לא לאומני"

אישום ברצח מנהל הכספים יופחת להריגה

 

ככל הנראה עבירות האונס יושמטו מכתב האישום המתוקן, כמו גם עבירה של מעשה מגונה במרמה. עבירות של מעשים מגונים תחת יחסי מרות ובעילה אסורה בהסכמה יוותרו על כנן. הסדר הטיעון צפוי להפחית באופן ניכר את עונשו.

 

כתב האישום מתייחס לשנים 2007-2010, אז הדריך אזריאל חוגי מחול בכמה בתי ספר ברחבי אשקלון, וכן בגדרה, גן-יבנה, ערד ועוד. בפרקליטות טענו כי מבין תלמידותיו הקטינות, נהג לבחור כאלו שבלטו בעיניו בשיעורים שהעביר. הוא החמיא להן על מראן ועל יכולת הריקוד שהפגינו, ודאג להעניק להן יחס מועדף בקבוצת הריקוד. את התלמידות הללו הוא הזמין להצטרף אליו לריקוד שכינה "מחול אהבה".

 

התלמידות נפלו קורבן למעשיו, והוא אף גרם לאחת הבנות להאמין שהוא מאוהב בה, והתכתב איתה במסרונים בטלפון הסלולרי. הוא ביקש ממנה להיות בת זוגו, וציין: "כשתהיי בת 17 זה כבר יהיה חוקי". היא עצמה פיתחה רגשות כלפיו, והוא ניצל זאת כדי להיפגש עמה בבית הספר בשעות הערב.

 

לפי כתב האישום, אזריאל נהג לנצל את החזרות כדי לבצע מעשים מגונים בתלמידות, כשהוא משתמש במעמדו ובסמכותו. הוא ניצל הזדמנויות שונות כדי לבקש מהנערות לשתף עמו פעולה "כחלק מלימודי הריקוד", כשבה בעת ביצע בהן עבירות אינוס, הכאיב להן, נישק אותן, ואף התרגז כשלא נענו לבקשותיו. חדרי ההלבשה, אולמות החזרות והמקומות שבהם הופיעו הרקדניות - הפכו כולם כלי בידיו במטרה לכפות עצמו על התלמידות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אזריאל. הסדר טיעון?
עו"ד קרן נהרי. מייצגת את הנאשם
צילום: עופר עמרם
מומלצים