שתף קטע נבחר

חנוכה ו2012 בניו ג'רזי

משפחת טייר, יוסי וקלייר קיידר, בחב"ד טנפליי, ילדי ביה"ס בראשית, אירית ונועם , הגיי סי סי

משפחת טייר

כרמלי כספי הידועה בתור כרמלי סטודיו הרביצה עוד הפקה מצויינת מבית היוצר שלה בשיתוף עם צביקה דוידסון על המק-בוק, משפחת טייר שתמיד תמיד מסבה את הקומה הראשונה של ביתה לרחבת ריקודים עליזה וסיגל רון שתורמת את זמנה וכוחותיה כשצריך לשמוח.

 

 

כשמונים איש שהבטיחו מקום מראש נתכנסו לחוג את ארוע ערב השנה החדשה והתכבדו בבר משקאות עשיר, ושולחן ערוך מטעמים שהביאו איתם כל החברים מרחבי מחוז ברגן ועד פילדלפיה. בשיא נערכה תחרות ריקודים והזוכים, במקום הראשון שרית ומוניס יאנג, במקום השני סיגי ורובי שאבי ובמקום השלישי דרור ואסנת בראון פיזזו במקצועיות ונהנו מתלושי שי לצ'יז קייק פקטורי. הזוכה יאנג אף כיבתה את הנר לכבוד יום הולדתה החל ביום האחרון של השנה, ולפני שהחדשה הפציעה, הריעו לה החברים בשירה אדירה.

 

 

המסיבה שנמשכה עד שלוש לפנות בוקר כללה גם שמפניה לכבוד השנה החדשה, נשיקות וריקודים צמודים. כיכבו על הרחבה גילה וזאב רובינשטיין, מישל וזקי כהן, סימה ומשה פלא, עו"ד גלית מוסקוביץ עם אמיר, איציק ושרה פרל, השוטרת הקשוחה נינה נוי, סיגל ודייב רון, תמי וגיא נועם, האיש והמטבחים קובי אהרון עם איריס, החברים מלונג איילנד ישראל ודורית כרמל ועוד רבים וטובים מאוד.

 

 

יוסי וקלייר קיידר

כאילו לא נגמר חג החנוכה עם שמונה ימים של סופגניות, לביבות ועוד שאר מרעין בישין והחבר'ה לא מפסיקים לספר בשיבחו. כך גם הנר השמיני שהודלק בנוכחות מספר משפחות חברות בביתם של יוסי וקלייר קיידר. הבנקאי והסקסופוניסטית שהכירו בארה"ב וילדו את ילדיהם בטנפליי ארחו את החברים מיד עם חזרתם מחופשת סקי בוורמונט. על הטריוויה ניצח קיידר בשאלות שרק הילד הסיני היחיד בחבורה ידע להשיב, וכולם ענו בשירת קנון את מי ימלל. לא נבצר שיר היומולדת לכבוד סוזאנה היפה, ביתם של הפסיכולוגית דר. חגית לוינסון והפסיכיאטר דר. אילן לוינסון שהפליאה בתשובות חכמות לקושיות החנוכה. סופגניות, סלטים מטבלים ומוסיקה נהדרת ליוו את הערב המרהיב. נכחו שביט של שלומי הידוע בתור DR. SOFA דני הודק מטאבון ששלח את איילה שלו לעבודה באותו ערב, הצלם רפי דיין עם ענבר, ומשפחת ברג הסינית שכאמור כיכבה בידע המפתיע של בנה.

 

הדלקת נרות בבית משפחת קיידר. צילום: רפאל דיין ()
הדלקת נרות בבית משפחת קיידר. צילום: רפאל דיין

 

 

בחב"ד טנפליי

גם בחב"ד טנפליי דאגו להדליק חנוכיות בכל העיירות סביב כולל קלוסטר עם קהל של מאה אנשים, קרסקיל עם כמות דומה ועוד עיירות מצפון לה, ונערכו לארוע הדלקה מרכזי בדאון טאון טנפליי סמוך לקפה אנג'ליק כשציינו נר חמישי עם קהל רב שסבב בקור של סוף דצמבר את כבוד הרב מרדכי שיין, ראש העיר פיטר רסטין, ג'ון וורמס ובארי הוניג שהגיש את מועמדתו לראשות העיר לפני כחודשיים. משם המשיכו למסיבה רבת משתתפים בבית חב"ד עם מקהלת פרחי ירושלים, תחרות חנוכיות ועוד הרבה סופגניות.

 

כבוד הרב מרדכי שיין וראש העיר פיטר רסטין ()
כבוד הרב מרדכי שיין וראש העיר פיטר רסטין

 

 

ילדי ביה"ס בראשית

 גם ילדי ביה"ס של אחה"צ "בראשית" נתכנסו להפגין את יכולות המשחק שלהם בפני ההורים הגאים שחלקם הגדול אף שותף במיזם להקמת בית הספר. הם שרו רקדו והופיעו במשך שני ימי הלימוד השבועיים, כשהם לבושים כהלכת החג, ומציגים את סיפור החנוכה.

 

ילדי ביה"ס בראשית ()
ילדי ביה"ס בראשית

 

 

אירית ונועם

כעשרים זוגות חברים נתכנסו למסיבת השנה האזרחית החדשה בביתם אירית נדל אברבך ונועם כדי לרקוד. בעיקר לרקוד, כי זה מה שעושים כשאירית בסביבה ונועם מתקלט. דרינקים ויינות לרוב הוגשו והתקרובת לא חסרה גם כן. הכדור צנח על קיר הסלון מוקרן בתמונה ענקית ע"י פרוז'קטור והחבר'ה ספרו לאחור, התנשקו עם שמפניה ביד וקיבלו סלואו כמו בימים הטובים. ותודה לשכנים האדיבים שלא התלוננו שכן המוסיקה לא פסקה גם אחרי שתים אחר חצות והם לא בדיוק היו מוזמנים. מסיבת חג האהבה מתארגנת מעבר לפינה – רוצו לסיילים השואו בעבודה.

 

נועם אברבך ויוסי קיידר ()
נועם אברבך ויוסי קיידר

 

 

הגיי סי סי

הגיי סי סי של טנפליי מקיים פעילויות רבות במשך חודש ינואר, ויפתחו אותם בעצה לקראת שנת המס רואה חשבון ממשרדו של אריק אשל. הארוע יתקיים במוצ"ש 7 בינואר בשנה 8 בערב. הכניסה חינם, והארוע פתוח לקהל הרחב. להרשמה: jkossoy@jccotp.org

 

ארועים לקטנטנים

למחרת, השמונה בינואר יתקיימו שני ארועים לקטנטנים. ב-4 אחה"צ תפעיל עופרית פרס מהתוכנית ילדות ישראלית ילדים בני שנה עד גיל חמש. נושא המגש יהיה שמירת כדור הארץ ומחזור כל זאת באמצעות שירים, משחקים ומוזיקה חיה בליווי גיטרה ועבודות יצירה. במקביל תתקיים התוכנית של המורה זהבה סטרייט על ספורי התנ"ך שחוזרת עם סיפורים חדשים אותם היא מספרת בצורה מיוחדת לילדים בני 6-8. את טופס ההרשמה לשתי התוכניות שניתנות בתשלום ניתן למלא באתר הגיי סי סי און ליין.

 

 

כתבה וצילמה: אילנית ס. חבוט

Ilanithabot@gmail.com

 

 


פורסם לראשונה 06/01/2012 01:38

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים