שתף קטע נבחר

מוכרת לי מפעם: סקס עם זר

לפעמים אנחנו מפתיעות אפילו את עצמנו. לפעמים, גבר שמעולם לא ראינו קודם סוחף אותנו להרפתקה מינית חד פעמית, שנשמרת אחר כך כזיכרון יקר. באילו נסיבות אנחנו מרשות לעצמנו לשכב עם זר מוחלט? מה מיוחד בסקס כזה, והאם גם אז יש חוקים למשחק?

דנית הייתה בטיול תרמילאים בהודו כשהנסיבות זימנו לה הרפתקה בלתי צפויה. "טיילתי עם חברה, והגענו למקדש מפורסם של סיקים בהודו. תכננו לישון בחוץ, בחצר של המקדש ולידנו הצטופפו עוד עשרות מטיילים צעירים מכל העולם, החושך כבר ירד ומיהרנו לתפוס מקום בין כולם. היה מין בלגן כזה של התארגנויות אחרונות לפני השינה אז לא ממש שמנו לב בדיוק ליד מי אנחנו מתמקמות".

 

 

בין שקי שינה ברחבת המקדש ההודי (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
בין שקי שינה ברחבת המקדש ההודי(צילום: Shutterstock)

 

"שכבנו כמו סרדינים זה ליד זה בשקי שינה אחרי שעברנו את אותה חוויה עוצמתית, והכול היה רגוע מאוד, ידידותי ופתוח. הבחור שלידי שכב קרוב אליי, ממש צמוד. היה חם והוא שכב מחוץ לשק השינה. ראיתי רק את הצללית שלו אבל יכולתי לשים לב שהוא גבוה ורזה, והצדודית שלו הייתה מושכת מאוד. עד היום אני לא יודעת מאיזו מדינה הוא היה".

 

איך זה קרה?

"זאת הייתה משיכה טבעית, פשוטה, של שני גופים. בהתחלה שכבנו קרובים מאוד, והתחלנו בנגיעות קטנות, במין תזוזות אגביות ו'מקריות' שהתפתחו ככל שהתקרבנו. בערך עשרה מטרים מאיתנו היה זוג אוסטרי שממש עשה את זה בקול רם. הם לא דפקו חשבון, וזה איכשהו נתן גם לנו אור ירוק. לאט ובהדרגה נצמדנו זה לזה, עד שהתחלנו להתנשק וממש להתלטף ולגעת. הרשיתי לעצמי להיסחף עם הפנטזיות ועם התחושות שלי. היינו צריכים לשמור על שקט, כי בכל זאת היינו מוקפים באנשים‭".

 

איך הרגשת בבוקר למחרת?

"ישנו מחובקים, אבל כל הזמן פחדתי מהרגע שיעלה האור. איך שעלה השחר הערתי את החברה שלי והסתלקנו משם כמה שיותר מהר. הרגשתי שאהפוך לנציב מלח אם אסתכל אחורה; שמשהו רע יקרה אם אראה אותו או אדבר איתו, שזה יהרוס את הקסם של החוויה".

 

"זו הייתה חוויה חיובית מאוד שגם פקחה את עיניי מהרבה בחינות. היא גרמה לי להבין שאינטימיות כמו שאנחנו מכירים אותה היא פיקציה, כי נפש יכולה להסתכל על נפש גם דרך אנרגיות של גוף וגוף, בלי דיבורים ואינפורמציה וכל המשמעויות שאנחנו מעמיסים תמיד על סקס. הבנתי שהכול יכול להיות הרבה יותר קל".

 

כוח מאגי

לילך, דוקטורנטית בת שלושים מאוניברסיטת תל אביב, העדיפה גם היא לשמור על הקסם החד פעמי שחוותה במסיבת פורים לפני מספר שנים. "זאת הייתה מסיבה פרטית גדולה וכולנו היינו מחופשים. אני התחפשתי לרקדנית בטן והרגשתי סקסית מאוד בתחפושת שלי. הייתי שעונה על הקיר ליד בר המשקאות ושמתי לב שמישהו לידי בוחן אותי. הסתכלתי עליו בחזרה, וראיתי בחור חמוד מחופש לזורו. לא יכולתי ממש לראות את הפנים שלו בגלל הכובע והמסכה על העיניים, אבל ההופעה הכללית שלו הייתה סקסית ומסתורית".

 

זורו מסתורי במסיבת פורים לוהטת (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
זורו מסתורי במסיבת פורים לוהטת(צילום: Shutterstock)

 

"הייתי שיכורה, אבל לא באופן יוצא דופן. זו לא הייתה השכרות, אלא היצר ההרפתקני שהיה לי באותו ערב, הסיטואציה של התחפושות, והמשחקיות שהייתה באוויר. יכול להיות שהחלפנו כמה מילים, אני כבר לא זוכרת, אבל מהר מאוד עלינו לקומה העליונה, לאחד מחדרי השינה הפתוחים שמצאנו".

 

איך הרגשת איתו? 

"היה לו ריח של גבר, הכול היה ארוטי ומסתורי נורא, היה בזה את הדבר העוצמתי שיש בכל יחסי מין, אבל בצורה קיצונית. בעצם היה כאן ריגוש כפול, כי הוא יכול היה לראות את הפנים ואת התגובות שלי ואני לא ראיתי את שלו. לא החלפנו מילה. באקט עצמו הרגשתי שאני בטראנס ואני זוכרת שאמרתי לו בלב תודה. לא רציתי שזה ייגמר".

 

לא ביקשת שיוריד את המסכה?

"לא, להפך. היה איזה רגע שהוא רצה להוריד אותה בעצמו, אבל עצרתי אותו. זה שלא ממש ראיתי אותו היה חלק מהקסם, זה היה מלהיב יותר, ובעצם זאת הייתה כל המהות של הדבר הזה. לא רציתי להסתכל לו בעיניים כי זה פשוט היה מדליק יותר להיות עם מישהו שיכול ללכת מולי מחר ברחוב, ואני אפילו לא אדע שזה הוא".

 

לדמיון ולפנטזיה היה כאן תפקיד? 

"כמובן. הפנטזיה תמיד יותר חזקה ומרגשת מהמציאות, זה הכוח שלה. אבל לא פנטזתי מיהו האדם מאחורי המסכה, אלא צללתי לתוך התחושה שאני עומדת מול ישות לא מציאותית ולא אמיתית, שאין לה עבר ואין לה היסטוריה, אלא רק גוף. היה בזה משהו חייתי כמעט".

 

איך הרגשת כשהוא יצר אתך קשר? 

"הוא שלח לי הודעת טקסט והבנתי שזה הוא. מצד אחד זה ממש ריגש אותי, כי זה החזיר אותי לרגעים האלה ושוב הצית בי את הכול, אבל לא שלחתי לו הודעה בחזרה. לא רציתי שהלילה הזה יתפוגג".

 

מפגש קוסמי

שלי, תסריטאית בת ‭,41‬ זוכרת בחיוב חוויה שקרתה לה לפני שנים רבות, ממש כמעט מתחת לביתה ברמת גן.

 

"הלכתי לתומי ברחוב מגוריי בשעות הצהריים, ופתאום עבר על פניי בחור ממש ממש יפה. אני הסתכלתי עליו והוא הסתכל עליי, עצרנו והסתובבנו זה אל זה. הוא שאל אם אני גרה קרוב, עניתי שכן, והצעתי שנלך אליי. תוך חמש דקות היינו בחדר השינה.

 

תוך חמש דקות היינו בחדר השינה (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
תוך חמש דקות היינו בחדר השינה(צילום: Shutterstock)

 

"זה היה סקסי נורא, פשוט בגלל היופי שלו. אני זוכרת שהייתה לו על הזרוע כתובת קעקע בצורת צמיד, והיה לו גוף יפה נורא, שהתפעלתי ממנו בזמן הסקס. לצערי הוא גמר מהר מאוד. הוא קם והתלבש ואני הסתכלתי עליו מהמיטה באכזבה. שאלתי אותו אם זהו, כי אני לא גמרתי, והוא ענה לי 'זה מה יש'. התבאסתי, אבל אני לא מתחרטת על זה בכלל. מה שהיה - היה נחמד, על אף שהוא קיצר תהליכים".

 

עד כמה המקרה חריג אצלך?

זה מאוד יוצא דופן בשבילי כי אני לא בחורה של סטוצים ודבר כזה קרה לי פעם בחיים. זה עניין של מצב רוח מאוד מסוים, מוד קל כזה, של שקט נפשי שמאפשר מפגשים על־זמניים מהסוג הזה"

 

זה משחרר

"כמו שאת יכולה לספר הכול לאדם שלא ראית אותו קודם ולא תראי אחר כך", אומרת ציפי רוזנברג, פסיכולוגית קלינית בכירה. "את יכולה להגיע לאינטימיות הכי גדולה עם זר מוחלט, כי את לא עושה חשבון. אין את ה'מה הוא יגיד‭,'‬ 'מה הוא יחשוב עליי' וכל הדברים שקיימים ביחסים מתמשכים".

 

מה הקסם במפגש מיני עם זר?

"כמו בכל אקט חד פעמי ולא מתוכנן, שאין לו מטרה ואין לו המשכיות – זה משחרר מאוד. בטבע שלנו, כשטוב לנו אנחנו נוטים להיצמד ולרצות עוד. אבל במקרים כאלה זה אסור, כי ברגע שנצמדים זה מפסיק להיות זה".

 

אולי אנחנו צריכים להתייחס לכל סקס כאל משהו חד פעמי כדי ליהנות עד הסוף?

"אולי, בסקס שלא מוביל למערכות יחסים. הרי כל המשחק הזה של 'קח ותן' קורה בגלל שיש לנו מטרה. המחשבות על 'אם הוא יתקשר מחר‭,'‬ ו'לעבור לשלב הבא' קורות כי יש תוכנית ויעד, יש את מה שהיה קודם ומה שיהיה אחר כך. לסקס חד פעמי אין מטרה, או שהמטרה מתחילה ונגמרת באקט עצמו‭".

 

כנשים, אין כאן הליכה נגד הטבע שלנו?

"אני לא חושבת. אין שום סיבה להרגיש רע כל עוד זו לא בגידה ואת לא פוגעת באף אחד. בתקופתנו צריך כמובן להיזהר, אבל צריך גם לדעת ליהנות מזה. אין מה להצטער או להרגיש אשמה, להפך. צריך להרגיש שניתנה כאן מתנה".

  

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סקס אלמוני וחד-פעמי
צילום: Shutterstock
זר לא יבין זאת? דווקא כן
צילום: Shutterstock
לאשה בפייסבוק
מומלצים