שתף קטע נבחר

ההאקר הסעודי ל-ynet: "זו רק ההתחלה"

"ישראל מבצעת רצח עם ומפרה חוקים בינלאומיים", האשים ההאקר 0xOmar, שבעצמו הפר כמה חוקים כשפרסם פרטי אשראי של עשרות אלפי ישראלים. "אתה לא יכול לדמיין כמה דברים קניתי באמצעות הכרטיסים", התרברב

"ישראל תוקפת והורגת פלסטינים חפים מפשע, היא מבצעת רצח עם ומפרה חוקים בינלאומיים" - כך הסביר את מעשיו בראיון ל-ynet ההאקר הסעודי 0xOmar, שפרסם בימים האחרונים פרטי אשראי של עשרות אלפי ישראלים.

 

לחצ/י לצפייה ברשימה החדשה שפורסמה

 

מוקדי השירות של חברות האשראי:

לאומי קארד - 03-6178888

ישראכרט - 03-6364333

ויזה כ.א.ל - 03-5726444 

 

"לכל העולם יש בעיות עם ישראל. אני רוצה לפגוע בישראל מבחינה פיננסית וחברתית", אמר ההאקר בן ה-19 מריאד, זמן קצר לאחר שהדליף לרשת כ-11 אלף מספרי אשראי, שמצטרפים ל-18 אלף שהדליף כבר ביום שני. בישראכרט אישרו כי ברשימה החדשה נמצאים 5,200 כרטיסים של לקוחות החברה. ברשימה נמצאים גם מאות כרטיסי ויזה ועשרות של לאומי קארד.

 

עומר, שלדבריו החל לפרוץ למחשבים בגיל 15, הוסיף כי בכוונתו להדליף לרשת עוד מידע. "זאת הייתה רק נקודת הפתיחה", אמר, "חכו ותראו, אני אדליף עוד פרטים על אנשים, מסמכים של קבלן צבאי ומסמכים טכניים", ביניהם מסמכים של חברה שמייצרת בין היתר מכשירי האזנה.

 

"המוסד ימצא אותי? זה לא אפשרי"

על השאלה אם אינו חושש שהמוסד יעלה על עקבותיו, השיב ההאקר בלגלוג: "זה בלתי אפשרי, אני כבר מחכה להם. אתם יודעים מתי הם יגיעו?".

 

עומר אמר כי בסעודיה מרוצים ממעשיו, וכי "כל האוכלוסייה הערבית אוהבת את זה ומתפללת עבורי". בתשובה לשאלה האם מעשיו לא פוגעים גם באוכלוסייה הערבית בישראל, אמר ההאקר: "ערבים לא צריכים לחיות בישראל, לערבים יש מדינה משלהם, פלסטין. ישראל היא חלק מפלסטין הכבושה, והם אמורים לעזור לקבל אותה בחזרה".

 

לדבריו עומר, האקרים רבים ברחבי העולם משתמשים בכרטיסי האשראי שאת

פרטיהם פרסם. הוא טוען שקנה באמצעותם פריטים בשווי 200 אלף דולר בשנתיים האחרונות: "אתה לא יכול לדמיין כמה דברים קניתי באמצעות הכרטיסים האלה ובאמצעות מאות כרטיסים אחרים שאת הפרטים שלהם עדיין לא הדלפתי", אמר.

 

עומר טען כי ההדלפה הראשונה כללה פרטים של 400 אלף כרטיסים, אך בפועל התברר כי מדובר ב-18 אלף בלבד. על רקע זה הוא האשים את התקשורת הישראלית בהפצת שקרים: "הם אמרו שהיו רק 14 אלף כרטיסים. רק במסד נתונים אחד שהדלפתי היו 27 אלף כרטיסים, באחד אחר 270,000 ועוד אחד 4,000. אז איך הם הגיעו ל-14,000? זה שקר!". 

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"לכל העולם יש בעיות עם ישראל"
צילום: גלית קוסובסקי
מומלצים