שתף קטע נבחר

נערה הותקפה בפנימייה: שערותיה נתלשו

ויכוח מילולי התפתח לתקרית אלימה שבשיאה ארבעה נערים ונערות חבטו בנערה, חנקו אותה ותלשו את שערותיה. מדריכי הפנימייה הצליחו לחלצה והבהילו אותה לאשפוז

התעללות קשה במוסד לנוער בחיפה: ארבעה בני 14-17 נעצרו אתמול (יום א') בחשד שתקפו נערה כבת 14 ומרטו את שיערה עד לקרקפת, בשל מריבה של מה בכך. הנערה אושפזה בבית חולים בחיפה.

 

עוד בחדשות ynet:

נקמה ישראלית: השגנו פרטי אשראי מסעודיה

כולם בוכים על קים ג'ונג איל, גם ציפורים ודובים

הממשלה מגבה החוק שיאסור לקרוא "נאצי"

 

מחקירת המשטרה עולה שלקטטה היו שני שלבים. ראשיתה בוויכוח מילולי שהתרחש ביום שישי האחרון, בין שתי נערות החוסות במוסד שמשמש בית לנערים וילדים מבתים הרוסים. הוויכוח התחדש לאחר יומיים. "אחת הנערות כבת 14 טענה שנערה אחרת, בוגרת ממנה, העליבה אותה או צחקה עליה", סיפר ראש מחלק הנוער במשטרת חיפה, רב-פקד אפי פז. לדבריו, "הנערה הנעלבת קראה לחבר שלה, כבן 17, והוא תקף את הנערה השנייה והחל לסטור לה".

 

לקטטה שהתרחשה בחצר המוסד הצטרפו שתי נערות נוספות, כבנות 15-16, שחבטו בנערה, חנקו אותה והפילו אותה ארצה. בשיאה של הקטטה תלשו התוקפים קווצה גדולה משערות ראשה של הנערה, עד לקרקפת.

 

בשלב זה הצליחו המדריכים במקום לחלץ את הנערה הפצועה, והעבירו אותה לבית החולים כרמל בחיפה. לדברי רפ"ק פז, הודעה הגיעה מבית החולים למשטרה מספר שעות לאחר מכן, ובלשים שיצאו למקום עצרו את ארבעת המעורבים, ש"קושרים את עצמם לאירוע".

 

בבית משפט השלום בחיפה האריכו את מעצרם של שלושה מהם, ושחררו את אחת הנערות. הסנגוריה הציבורית שמייצגת את החשודים מתכוונת לערער על הארכת המעצר, ואילו המשטרה מתכוונת לערער על שחרורה של העצורה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים