שתף קטע נבחר

לונדון: ארד לולריה מקסיוטה על הקורה

המתעמלת הישראלית שהשיגה את הקריטריון הבינ"ל לאולימפיאדה, סיימה את תחרות המיון האולימפי במקום השלישי עם ציון 14.300. כדי להבטיח מקומה במשחקים, היא תצטרך להתברג בין 12 הראשונות באליפות אירופה

סיום מושלם. שבוע נהדר עבר על מתעמלת המכשירים ולריה מקסיוטה, כאשר הערב (ו') סיימה את תחרות המיון האולימפי בלונדון עם מדליה נוספת, הפעם מארד על מכשיר הקורה, לאחר שהשיגה ציון של 14.300 נקודות.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

מקסיוטה בת ה-24, מקווה להיות המתעמלת הנוספת של ישראל במשחקים האולימפיים, ולאחר שהשיגה את הקריטריון הבינלאומי באמצע השבוע היא תצטרך להשלים את המלאכה באליפות אירופה, שם יהיה עליה להתברג בין 12 הראשונות בתחרות הקרב רב או בין השישייה הראשונה על אחד המכשירים, מבין אלו שעדין לא ארזו מזוודות.

 

בדרך הנכונה. ולריה מקסיוטה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
בדרך הנכונה. ולריה מקסיוטה(צילום: AFP)

 

בגמר הקורה, הציגה הישראלית תרגיל כמעט מושלם וללא נפילות כמו מרבית המתחרות עם נחיתה מושלמת, וסיימה את התרגיל שהיא מאושרת ומתחבקת עם מאמנה ויתר יריבותיה.

 

לוח התוצאות הראה את הציון 14.300 נשהקנה לה את המקום השלישי הכללי. במדליית הזהב זכתה קרלוטה פרליטו האיטלקיה עם ציון של 14.500 נקודות ושניה דורגה היווניה ואסיליקי מילוסי עם ציון דומה לראשונה, רק בדרגת קושי פחותה.

 

ביום שני תצא לדרך תחרות המיון בהתעמלות אומנותית, בו יינתנו הכרטיסים האחרונים בענף, כאשר ישראל משתתפת בתחרות הקבוצתית ותצטרך לסיים בין ארבע המדינות הראשונות וכן טורי פילנו בסקי, בתחרות היחידות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ולריה מקסיוטה
צילום: גיל נחושתן
מומלצים