שתף קטע נבחר

מרד בהפועל: היו"ר, המנכ"ל והדובר מתפטרים

חשיפת "ידיעות אחרונות": רעידת אדמה אצל האדומים. דורון אוסידון וניר ענבר צפויים להגיש מכתב התפטרות לבעלים אלי טביב בטענה שאיבדו את האמון במערכת. גם הדובר קובי ברדה הודיע כי החליט לסיים את תפקידו

רעידת אדמה בהפועל ת"א. "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר (א') כי בזמן שהבעלים אלי טביב שוהה במיאמי, צפויה הכוורת שבנה בחודשים האחרונים להתפרק. חברי הצוות הניהולי הבכיר - היו"ר דורון אוסידון, שנחשב לידי ימינו של טביב, והמנכ"ל ניר ענבר - אמורים להגיש היום מכתבי התפטרות. הדובר קובי ברדה הלך בעקבות השניים ועזב גם הוא את תפקידו.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בשעה זו נפגשים אוסידון וענבר עם עו"ד מורן מאירי בבית קפה בתל אביב. מטרת הפגישה היא הוצאת מכתב התפטרות, אותו הם יגישו בשעות הקרובות במתחם חודורוב לבתו של הבעלים, ליהי טביב.

 

דורון אוסידון וניר ענבר, הבוקר. שוברים את הכלים (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
דורון אוסידון וניר ענבר, הבוקר. שוברים את הכלים(צילום: יובל חן)

 

ברדה כבר הודיע על החלטתו לעזוב את תפקידו ואמר: "כאוהד הפועל ת"א מגיל 6, שטובת הקבוצה לנגד עיניו, הודעתי על התפטרותי הבוקר מתפקידי כדובר הקבוצה.

החל ממשחק הבית הבא אחזור לשער 8 ואמשיך לעודד את הקבוצה. אני מאחל הרבה אהבה לשחקני ועובדי המועדון ולאוהדי הקבוצה ומאחל הצלחה גדולה להנהגתה החדשה".

 

ההפתעה הגדולה ביותר היא החלטתו של היו"ר אוסידון לעזוב מיידית, במיוחד אחרי מינוים של המאמן ניצן שירזי ועוזרו שביט אלימלך, שנחשבים לחבריו הקרובים. אוסידון אף היה זה שדחק בטביב למנותם. היו"ר היה גם זה שעמד בחזית מול משפחת הראל בהליך הבמבי וספג את האש מהאוהדים.

 

אלי טביב ודורון אוסידון. הכוורת של הבעלים מתפרקת (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
אלי טביב ודורון אוסידון. הכוורת של הבעלים מתפרקת(צילום: עוז מועלם)

 

השלושה איבדו אמון במערכת, ובעיקר באפשרות להוביל שינוי אמיתי במועדון. טביב עצמו אינו מודע למהלך. בשיחה עם "ידיעות אחרונות", אישר אוסידון כי בכוונתו לסיים את תפקידו לאלתר: "אם אני, כאוהד של הפועל ת"א, שגדל ביציעים בבלומפילד והגעתי לחלום של החיים שלי להפוך ליו"ר המועדון, החלטתי להתפטר - זה אומר הכל על מה שקורה במועדון".

 

ענבר אישר גם הוא כי החליט להתפטר. במהלך פגישת חירום שקיימו השלושה בסוף השבוע, אמר בין היתר: "הייתי נאיבי. חשבתי שאוכל לשנות דברים, אבל היכולות שלי לא באות לידי ביטוי. סולם הערכים וקבלת ההחלטות במועדון אינם עולים בקנה מידה אחד עם שלי. לא קל לזרוק משרה כזו, אבל ממועדון של עלי מוהר ואריק אינשטיין, הגענו למערכת ערכים שעושה רע. כבר אין לי יכולת השפעה. אנחנו לא רוצים להיות חלק מזה, שלא ידבקו בנו".

 

הסיפור המלא - הבוקר ב"ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דורון אוסידון וניר ענבר
צילום: יובל חן
מומלצים