שתף קטע נבחר

איומים על אחמד טיבי: "עוד מעט אתה מת"

כתובות נאצה בעמוד הפייסבוק של חבר הכנסת: "אתה וכל המחבלים יבוא יומכם". טיבי הגיש תלונה לקצין הכנסת ולשכתו העריכה כי מדובר בתגובה לנאומו נגד ח"כ אנסטסיה מיכאלי

"עוד מעט אתה מת, אתה וכל המחבלים יבוא יומכם, סופו קרב" - אלו המסרים המאיימים אותם גילה הבוקר (יום א') ח"כ אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל) בעמוד הפייסבוק שלו. טיבי הגיש תלונה לקצין הכנסת שהעביר את המידע לטיפול המשטרה.

 

עוד בערוץ החדשות :

 

בסביבתו של טיבי העריכו כי האיומים הגיעו בעקבות נאומו בשבוע שעבר במליאת הכנסת נגד מעשיה של ח"כ אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו), ששפכה כוס מים על ח"כ ראלב מג׳אדלה (העבודה). טיבי נשא נאום עוקצני, בו תקף את מיכאלי וטען בין היתר כי "לאנסטסיה נפגעה האינסטלציה". כעת, אומרים בלשכה, נראה שהנאום גרר תגובות.

 

"לצערנו, מדי פעם מתקבלים איומים על טיבי", נמסר מלשכתו, "אך הפעם האיומים היו בוטים, עם שמות מאחוריהם, ואנחנו מקווים שהמשטרה תגיע למאיימים במהרה. גל עכור שוטף את הארץ וההסתה נגד הח"כים הערבים נותנת את אותותיה ומביאה להתרת דמם של נבחרי הציבור. ח"כ טיבי לעולם לא יירתע או ישנה את עמדותיו בשל איומים על חייו".

 

התקרית שבה שפכה ח"כ מיכאלי כוס מים על ח"כ מג'אדלה אירעה במהלך דיון שנערך בוועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת. במהלך הדיון, שעסק במנהל בית ספר שלקח את תלמידיו למצעד זכויות אדם, התפתח ויכוח שבמהלכו אמר

מג'אדלה למיכאלי "תשתקי". בהזדמנות אחרת פנה לח"כ שישב ליד מיכאלי, וביקש ממנו: "תשתיק אותה".

 

מיכאלי עזבה את הדיון, אך לאחר זמן מה שבה, מילאה מול המצלמות כוס מים מבקבוק, ושפכה את המים על מג'אדלה ההמום. היא טענה כי בדבריו פגע בכבודן של נשים, וכי היא החליטה להגן על כבודה. בעקבות האירוע, הורחקה מיכאלי לחודש שלם מהדיונים במליאה ובוועדות הכנסת.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טיבי. איומים בעמוד הפייסבוק
צילום: גיל יוחנן
מתוך חשבון הפייסבוק של טיבי
מומלצים