שתף קטע נבחר

הסבתא ניצלה מהטיטניק, הנכדה שרדה הקונקורדיה

נראה שהאונייה שטבעה לפני 100 שנה רודפת את זו שנפגעה משרטון בסופ"ש. לאחר שנודע ששיר הנושא מהסרט "טיטניק" הושמע ב'קוסטה קונקורדיה" טרם נפגעה, עתה מתברר שנכדתה של ניצולה מהאונייה הישנה חולצה מכלי-השיט האיטלקי

ולנטינה קפואנו לא האמינה עד כמה ההיסטוריה מסוגלת לחזור על עצמה. האיטלקית בת ה-30, שניצלה בטביעת אוניית התענוגות "קוסטה קונקורדיה", הלכה בדרכה של סבתה, שניצלה בעצמה מאסון "טיטניק" לפני 100 שנה.

 

"טיטניק" מול חופי איטליה - כתבות אחרונות:

  • ניצולים: השמיעו את השיר מ'טיטניק' בעת הטביעה

 

נדמה כי רוחה של האונייה הידועה לשמצה רודפת את אחותה המודרנית. מוקדם יותר היום (ד') דווח כי נעימת הרקע שהתנגנה באונייה באותו רגע שעלתה על שרטון הייתה לא אחרת מאשר שיר הנושא של הסרט "טיטניק", בביצוע הזמרת הקנדית סלין דיון.

 

"ממש חייתי מחדש את ההיסטוריה. היה נורא. אני מזועזעת", סיפרה קפואנו לכתבים לאחר שהצליחה להיחלץ מהאונייה שפגעה בשרטון והתהפכה על צדה ליד החוף בצפון-מערב איטליה בסוף השבוע.

 

אמנם, סבתה שדרה את טביעתה המפורסמת של "טיטניק", אך אחיה של הסבתא, ג'ובני, לא שרד את המסע מסאותהמפטון לניו יורק ב-1912. ג'ובני היה מלצר על גבי האונייה הידועה לשמצה, שקיווה להתחיל חיים חדשים בארצות הברית. הוא היה אחד מ-1,517 בני האדם שנספו באסון.

 

"אני עדיין מעורערת מהחוייה, וכועסת מאוד כשאני חושבת על מה שעברתי", סיפרה קפואנו, שנחלצה מכלי-השיט הטובע יחד עם בעלה, אחיה וחברתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסרט טיטניק. נמצא עוד קשר לאונייה ההיא
"קוסטה קונקורידה" על צדה
צילום: רויטרס
מומלצים