שתף קטע נבחר

גרושתו של גינגריץ': "הוא רצה נישואים פתוחים"

מריאן גינגריץ', אשתו לשעבר של המועמד הרפובליקני, טוענת כי הוא אינו ראוי להיות נשיא מסיבות מוסריות. היא טוענת כי רצה בנישואים פתוחים כדי לבלות עם פילגשו, לה נישא בסופו של דבר, וכי התגרש ממנה כשגילה שהיא חולה בטרשת נפוצה

המועמד הרפובליקני ניוט גינגריץ' זכה היום (יום ה') לתמיכה מצד יריבו לשעבר, ריק פרי, אך למכה מצד גרושתו מריאן, שעלולה לכאוב לו בבחירות המקדימות שיתקיימו בשבת בדרום קרוליינה. בראיון לרשת ABC טוענת מריאן כי בעלה לשעבר ביקש ממנה נישואים פתוחים, לטענתה כדי שיוכל להיפגש עם פילגשו.

 

צפו בקטע מתוך הראיון:

 

מריאן, אשתו השנייה של גינגריץ' שהייתה נשואה לו 18 שנה, אמרה בראיון שהוא חסר את האופי המוסרי הדרוש לשרת כנשיא. גינגריץ' התגרש מאשתו כדי לשאת את העוזרת שלו קליסטרה. לטענת האשה לשעבר, העמדות שגינגריץ' מביע על קדושת הנשואים ועל החשיבות של ערכי המשפחה, אינן מתיישבות עם מה שחוותה על בשרה.

 

קליסטרה גינגריץ' לצד בעלה. "הוא אמר שהוא אוהב - והיא הקשיבה" (צילום: AFP) (צילום: AFP)
קליסטרה גינגריץ' לצד בעלה. "הוא אמר שהוא אוהב - והיא הקשיבה"(צילום: AFP)

 

זהו הראיון הטלוויזיוני הראשון של מריאן מאז הגירושים בשנת 1999. רשת ABC עומדת לשדר את הראיון במלואו הלילה, מייד עם תום עימות טלוויזיוני בין המועמדים הרפובליקנים שישודר ברשת CNN. מריאנה מקווה שהראיון הזה, שמשודר יומיים לפני הבחירות המקדימות בדרום קרוליינה (שבה 60 אחוזים מהבוחרים הרפובליקנים הם אוונגליסטים) יפגע קשות באיש שבגד בה עם העוזרת שלו ושאמר לה בשיחת טלפון שהוא רוצה להתגרש.

 

"אלה לא נישואים"

"כשהוא הציע נישואים פתוחים נעצתי בו מבט והוא השיב ש'לקליסטרה לא אכפת מה שאני עושה'. הוא רצה נישואים פתוחים ואני אמרתי לא, זה לא נישואים", אמרה מריאן. היא סיפרה עוד כי הבינה שבעלה והפילגש קיימו יחסי מין "בחדר המיטות שלי בדירה שלנו בוושינגטון".

 

מריאן וניוט גינגריץ' ב-1997 (צילום: AP) (צילום: AP)
מריאן וניוט גינגריץ' ב-1997(צילום: AP)

 

"הוא תמיד התקשר אליי בלילה ותמיד סיים במילים שהוא אוהב אותי – והיא הקשיבה", הוסיפה. לדבריה,

הדבר התרחש בדיוק בתקופה שבה כיהן גינגריץ' כיו"ר בית הנבחרים וגינה את התנהגותו של הנשיא לשעבר ביל קלינטון בפרשת מוניקה לוינסקי. הוא טען אז שהנשיא "חסר מנהיגות מוסרית".

 

מריאן האשימה עוד את בעלה לשעבר כי קיבל את ההחלטה לסיים את חייו הכפולים ולשים קץ לנישואים רק אחרי שאובחנה כסובלת מטרשת נפוצה. "הרופאים יעצו לו אז בנוכחותי שאסור לי להיות במתח", סיפרה מריאנה.

 

גינגריץ' התגרש מאשתו הראשונה ג'קי בתקופה שבה היא עברה טיפולים נגד סרטן. יחסיו עם מריאן החלו כשהיה נשוי לג'קי, אבל כבר בשלבי גירושין. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מריאן גינגריץ'. "קיימו יחסי מין בחדר שלי בוושינגטון"
קליסטרה גינגריץ'. "לה לא אכפת"
צילום: AFP
מריאן וניוט בימים הטובים
מומלצים