שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הופס אני גומרת: 5 סיפורים על שפיכה נשית

  מה היא שפיכה נשית, מה ההבדל בין שפיכה נשית לבריחת שתן והאם קיימת נוסחת פלא שניתן בעזרתה להגיע לאותה תופעה מסקרנת? לורי שטטמאור ראיינה חמש נשים שהגשימו את הפנטזיה הגברית האולטימטיבית. רטוב פה

  פרשת שפיכת המים של אנסטסיה מיכאלי הזכירה לי שפיכה הרבה יותר סקסית ומסקרנת. אני מדברת על שפיכה נשית. לכאורה, מיתוס מסתורי שקיים רק בסרטים הפורנוגרפיים, אך בפועל מדובר בתופעה פיזיולוגית ושנויה במחלוקת, שנדונה בספרות המקצועית עוד במאה ה-16.

   

  עוד בנושא סקס ואורגזמות בערוץ יחסים:

  אורגזמה נרתיקית לכל אישה? בימות המשיח

  צפי: כך נראה המוח שלך בזמן אורגזמה

  היא מעולם לא חוותה אורגזמה. בשום מצב

  המזרקה של ונוס: על תופעת השפיכה הנשית  

   

  שפיכה נשית, בניגוד למה שאנחנו רגילים לראות בסרטי הפורנו השונים, לא מתבטאת בגייזר מטורף שיכול להשכיח מהכינרת את העובדה שהיא אי פעם ירדה מתחת לקו האדום, אלא בפליטה בלתי רצונית של נוזל שקוף, המופרש דרך בלוטות סקין הנמצאות סמוך לפתח השופכה.

   

   

  פנטזיה גברית או עובדה פיזיולוגית?

  בניגוד גמור לתרבות הפורנוגרפית שמנסה לסמם אותנו בהנחה שכל אישה יכולה לפלוט זרמים שלמים של נוזלי תאווה, אם רק נגע לה כמו שצריך בנקודת הג'י, הרי שבפועל מספר נשים מצומצם מאד דיווח על התופעה, וקיומה עדיין מעורר ויכוחים רבים בספרות המקצועית העכשווית וכן בלימודי נשים למיניהם (אגב, גם עצם קיומה של "נקודת הג'י" לא הוכח מעולם באופן וודאי).

   

  פמיניסטיות שדחו את רעיון השפיכה הנשית, טענו כי מדובר בפנטזיה גברית על מיניות לסבית. גם חוקרים כמו אלזייט, טענו בעבר כי ניסויים ישירים לא הצליחו לספק ראיות ממשיות לקיומה של השפיכה הנשית. עם זאת, חמש נשים שאני מכירה והסכימו להתראיין, חוו את התופעה, ומוכנות להישבע שהיא אכן קיימת.

   

  הייתי נבוכה ולא יכולתי להפסיק לצחוק

  דריה (השמות האמיתיים שמורים במערכת) בת ה-37, חוותה לראשונה שפיכה נשית לפני חצי שנה בדיוק. "הכרתי מישהו באינטרנט והיחסים בנינו היו ידידותיים מאד. מסתבר שהבחור מגיע מעולם ה-BDSM, תחום שנחשפתי אליו מעט מאוד עד לאותו הרגע, אבל אני טיפוס סקרן אז זרמתי.

   

  "במפגש הראשון שלנו, שהיה ברור שאנחנו נפגשים למטרת סקס, הוא הביא איתו ויברטור שמחובר לחשמל ונראה כמו ידית כזו שבראשה סוג של כדור. מעולם לא יצא לי להתנסות בצעצוע כזה, וכאחת שלא גומרת מחדירה זה היה חידוש מטורף כי סוף-סוף הצלחתי להגיע לאורגזמה".

   

  דריה מספרת שבמפגש השלישי שלהם, זה פתאום קרה. "הייתי בשוק טוטאלי. לא האמנתי שזה משהו שיכול לקרות לך באמצע החיים. למרבה המבוכה, לא יכולתי להפסיק לצחוק מרוב שהופתעתי".

   

  איך היית מתארת את התחושה?

  "קשה לתאר את זה, אבל זה שונה מאורגזמה רגילה. העוצמה כאילו מאלצת אותך ללחוץ ואז זה יוצא. אחרי שהמזרון התייבש לא נותר כל ריח או כתם, כך שזה חד משמעית לא היה שתן".

   

  דריה מדברת על ההנחה הרווחת בתרבות, לפיה נוטים לבלבל שפיכה נשית עם בריחת שתן. למעשה, עד שנות ה־80 של המאה הקודמת, אכן חשבו שיש קשר בין השפיכה לשלפוחית השתן. רק בשנת 1982 נמצא שמדובר בנוזל המופרש על־ידי בלוטות בנרתיק, המקבילות לבלוטת הערמונית של הגבר.

   

  בן זוגי היה להוט למצוא את נקודת הג'י שלי

  גם יעל (שם בדוי) בת ה-33 מבהירה שלא מדובר בשתן: "זה שקוף ונטול ריח, בעוד שלשתן יש ריח מובהק", היא מספרת. את הפעם הראשונה שלה היא מתארת כ"חסרת חשיבות". לדבריה, היא הייתה אז עם פרטנר שלא ייחס לזה תשומת לב, אז גם היא התעלמה באלגנטיות מהמקרה.

   

  לעומת זאת, שנתיים אחר כך היא מצאה עצמה במיטה עם בן זוג שהיה להוט "למצוא את נקודת הג'י שלה", לדבריה. "שנתיים מאוחר יותר הייתי עם מישהו שהצליח לראשונה למצוא את נקודת הג'י שלי. הוא ממש לקח את זה בתור מטרה. לא הבנתי כל כך מה הוא עושה, אבל הוא אמר לי לשחרר ולתת לו. אז נתתי לו למצוא אותה, וזהו. מאז אני 'סקווירטרית'".

   

  מה זאת אומרת?

  "זאת אומרת שזה קורה לי כמעט כל פעם שאני עושה סקס, וזה לחלוטין ללא שליטתי. זה לא קשור לתנוחה, לא קשור לנקודת הג'י ולא קשור לגמירה. אני יכולה לעשות 'סקווירטינג' גם לבד, והצלחתי פעם אחת אפילו ללא גירוי, רק בכוח המחשבה. פאקינג מוזר אם את שואלת אותי".

   

  הגעתי אל נקודת הג'י שלי. אני מתה, אהההה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  הגעתי אל נקודת הג'י שלי. אני מתה, אהההה(צילום: shutterstock)

   

  פיצוץ ורעד בלתי רצוני בכל הגוף

  מיכל (שם בדוי) בת ה-30, חוותה שפיכה נשית לראשונה בגיל 15. "הפעם הראשונה הייתה בגיל 15. אני והפרטנר נבהלנו נורא. לקח לי עוד תשע שנים לחזור לזה. זה קרה לי גם עם בנות זוג, וזה יכול לקרות לכל אחת עם הפרטנר הנכון. זה מרגיש כמו פיצוץ ענק ורעד בלתי רצוני בכל הגוף, ואז התכווצות מטורפת בלי לנשום. זה לא שפריץ, יותר כמו שפיכה באמת. אפשר להגיד שזה גל רטוב".

   

  הוא גרם לי לאבד שליטה לחלוטין

  איילת (שם בדוי) בת ה-32 חוותה שפיכה נשית לראשונה לפני שנתיים. "הייתי במערכת יחסים עם גבר שפשוט העריץ את הגוף שלי. בהתחלה חשבתי שזו צביעות ואין מצב שזה אמיתי, אבל הבן אדם פשוט אהב לענג אותי. הוא אהב את הגוף שלי על כל פגמיו, ומכאן זה מתחיל. הרגשתי כל כך משוחררת איתו ולרגע כמעט ולא הייתי שם במודע, ואני תמיד חייבת להיות בשליטה . הוא פשוט גרם לי לרצות לאבד שליטה לחלוטין.

   

  "אחרי כמה שעות של סקס, הוא החדיר אצבעות לתוך הפות שלי וזה יצא ממני. התחושה הראשונית היא של חום מאד גדול. כל הבטן התחתונה שלי הרגישה כמו מערבל שלש אותי מבפנים. מרגע שזה קרה, האורגזמה הייתה עילאית, כמעט על-חושית, והזמן שהשפרצתי קטן מפעם לפעם. כלומר, אם בפעם הראשונה נדרשו כמה שעות עד שהגעתי לזה, הרי שהיום אני יכולה להגיע לשפיכה נשית תוך כמה דקות".

   

  הייתי אחרי שלוש אורגזמות רצופות

  טל (שם בדוי) בת ה-29 מספרת שאף פעם לא הייתה לה בעיה להגיע לאורגזמה. "אף פעם לא הייתה לי בעיה להגיע לאורגזמות, וגם לא למולטי אורגזמות. תמיד הייתי מחוברת לצד הזה שבי, ואפילו התגאיתי בו מאד. אבל זו הייתה פעם מוזרה שכשהמשכנו את הסקס והוא לא גמר, ואני כבר הייתי אחרי לדעתי שלוש אורגזמות רצופות, פתאום זה יצא. זה נורא מוזר בהתחלה. הייתי מאד נבוכה ואני זוכרת שלא הצלחתי לעצור את זה. הוא היה שמח וכמובן גאה מאד".

   

  זה קרה לך שוב מאז?

  "כן. מאז זה קרה עוד כמה פעמים, לא המון. בואי נגיד שאני חייבת להיות למעלה, כי ככה יש את מירב החיכוך, וגם אני בשליטה מלאה על הקצב והעומק. האמת שכבר הרבה זמן זה לא קרה לי. אני לא יודעת איפה ועל מה לשים את האצבע, ואין לי דרך ללמד חברות. כשזה בא - זה בא, וזה מרגיש כאילו את ממש קרובה לעשות פיפי. זה מרגיש כמו דגדוג כזה בבטן התחתונה, ואז זה יוצא. כמובן שזה לא נראה כמו פיפי. זה שקוף לחלוטין וחסר ריח. וכן, זה מגיע בכמויות די גדולות".

   

  מה זה כמויות גדולות?

  "נגיד, זה מזכיר מאד כמות שיוצאת בשפיך הגברי, במידה והגבר לא עשה ביד לפני".

   

  אין חוקים ברורים

  המעניין הוא שאף אחת מחמש הבנות שהסכימו להתראיין, לא ידעה לתת לי את המתכון המפורש לשפיכה נשית. באינטרנט מצאתי שלל הסברים וטכניקות, אולם חשוב לזכור שכל אישה היא עולם ומלואו, ומה שנעים וטוב לאחת – אינו בהכרח טוב לאחרת. חשוב גם לזכור ששפיכה נשית היא עדיין תופעה נדירה, ויש נשים שלא יחוו אותה לעולם, ועדיין ייהנו מאד מחיי מין בריאים ופוריים.

   

   

  אסור לעשות סקס בגלל ששיננו בעל פה טכניקה כזאת או אחרת. מיניות אינה דבר מכאני, ומוטב אם נתרכז בלהכיר את עצמנו ואת הגוף שלנו, נקדש את המגע ואת מה שעושה לנו טוב, כל אחת בהתאם למבנה הגוף שלה ורצונותיה, במקום לנסות ולהיצמד לנוסחת קסם שאמורה לייצר תופעה שייתכן ולא תקרה לנו לעולם. 

   

  אל תפסיקו ליהנות.

   

  לכל העדכונים, הכתבות והסקרים - כנסו לעמוד המעריצים של ערוץ יחסים בפייסבוק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גם זאת שפיכה נשית. אנסטסיה מיכאלי וכוס המים
  צילום: באדיבות ערוץ הכנסת
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים