שתף קטע נבחר

אובמה בעקבות לפיד: מצנזר שאלות על גראס

מסתבר שכמו הפוליטיקאי הטרי מישראל, גם את הנשיא האמריקאי שאלות הנוגעות לסמים קלים מכניסות לסרטים קשים

פעילים למען לגליזציה של מריחואנה פועלים בעוז ברשת, גם בארה"ב. לאחר שסיפרנו לכם השבוע על מחיקת הודעות למען לגליזציה בפרופיל של יאיר לפיד (מה שהביא גם לפעולת תגמול), דיווח אמש הבלוג נורמל הפועל למען לגליזציה בארה"ב על מחיקת הודעה בפורום שאלות הוידאו לנשיא האמריקאי - פרויקט שנותן לגולשים אפשרות לכתוב שאלות לנשיא האמריקאי על מנת שהוא יעלה על הפופולריות שבהן בסרטון משלו.

 

עוד ב-ynet מחשבים:

 

''בשעה 7:00 בדקתי את דף היוטיוב של הבית הלבן לראות כמה הצביעו לשאלה שלנו בפורום'', נכתב בבלוג, וראיתי שהשאלה שלנו קיבלה 4,023 הצבעות – מה שעשה אותה לאחת מהשאלות האהודות. בפורום. מתחת לשאלה נכתב כי היא הורדה מהאתר "בגלל שאנשים מצאו אותה בלתי הולמת'''.

 

השאלה שהוצגה הייתה: ''לאחר שיותר מ-850 אלף אמריקאים נעצרו בשנת 2010 בגלל אישומים הנוגעים למריחואנה, ועשרות מילארדים של כספי מיסים הוצאו כדי למצוא משתמשים לא אלימים, האם לא הגיע הזמן להתיר, ולמסות, מריחואנה''?

 

הבלוגר תוהה מי הם ''האנשים'' שמצאו את התוכן בלתי הולם, שהרי רק 243 גולשים הצביעו נגד השאלה, ומגיע למסקנה: ''אני חושב שמדובר רק באדם אחד, בחור שעישן מריחואנה (והסניף קוק) בזמן שהיה נער מתבגר בהוואי והיה מספיק בר מזל כדי לא להיתפס ולהיות היום עבריין סמים''.

 

כפי שהצענו כבר ללפיד, נשמח לייעץ גם לנשיא ארה"ב – ממש בחינם. לקיים עם הגולשים דו שיח זה טוב ויפה אבל מדובר בחרב פיפיות. לעתים יעלו דברים שלא טובים לך. כשאתה מוחק, זה מראה שאתה מפחד להתמודד עם הנושא. עדיף לענות, גם אם בדיפלומטיות, אפשר גם לשלוח איזה קליפ  בתגובה, אולי הטרולים המעשנים יסכימו לעזוב אותך במנוחה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנשיא אובמה: גוגלייז איט
צילום: AP
מומלצים