שתף קטע נבחר

פרשת ההטרדה: נתן אשל ייחקר מחר לראשונה

ראש הסגל של נתניהו עשוי לשפוך אור על הפרשה שטלטלה את הלשכה בעדותו הראשונה בנציבות שירות המדינה. "זה חשוב מאוד להמשך החקירה", אמר ל-ynet גורם המעורה בפרשה. טרם הוחלט כיצד לנהוג בר', שלכאורה הוטרדה ומסרבת להעיד

ל-ynet נודע כי נתן אשל, ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו, ייחקר באזהרה לראשונה מחר (יום ג') בנציבות שירות המדינה ויעומת עם העדויות שלפיהן הטריד מינית את העובדת ר'. עדותו עשויה לשפוך אור על הפרשה שטלטלה את לשכת נתניהו והובילה ליציאתו לחופשה.

 

טלטלה בלשכה - הכתבות האחרונות:

נתן אשל האריך את חופשתו

העובדת ר' שוב זומנה להעיד

נתניהו: הדבר האנושי - להמתין לסיום הפרשה

עוד עדויות שמיעה: אשל הטריד מינית את ר' 

 

גורם המעורה בחקירה אמר ל-ynet כי "מדובר בפעם הראשונה שאשל ישטח את גרסתו. זה חשוב מאוד להמשך החקירה".

 

אנשי המפתח בפרשה (צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי) (צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי)
אנשי המפתח בפרשה(צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי)
 

בשבוע האחרון הצטברו בנציבות שירות המדינה עדויות רבות נגד אשל. העדים אמרו כי ראש הסגל הטריד את ר' מינית, עקב אחריה והתנהג כלפיה באובססיביות. לפי חלק מהעדויות, הוא אף צילם אותה מתחת לשמלה.

 

ההחלטה לזמן את אשל לחקירה מחר התקבלה בדיון שקיים היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין עם פרקליט המדינה משה לדור, בכירי הפרקליטות וחוקרי נציבות שירות המדינה. במהלך הדיון

שמע וינשטיין, ששהה בשבוע שעבר בחו"ל, סקירה מפורטת על ההתפתחויות בחקירה.

 

וינשטיין עדיין לא החליט כיצד להגיב, אם בכלל, לסירובה של ר' להעיד או לשתף פעולה עם החקירה. בתום חקירתו של אשל יעודכן וינשטיין בפרטים ויחליט כיצד לפעול לגביה.

 

אתמול האריך אשל, איש אמונם של ראש הממשלה ורעייתו, בעשרה ימים נוספים את חופשתו. גורמים המעורים בחקירה העריכו כי הוא לא יוכל לשוב לתפקידו בלשכה החשובה ביותר במדינה בשל הפרשה שהתפוצצה בעקבות עדויותיהם של שלושה בכירים אחרים - המזכיר הצבאי אלוף יוחנן לוקר, ראש מערך הדוברות יועז הנדל ומזכיר הממשלה צבי האוזר.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתן אשל. יעומת עם העדויות
צילום: בן קלמר
מומלצים