שתף קטע נבחר

צפו: אב ירה במחשב של בתו בגלל הפייסבוק

כשהעונשים לא עוזרים, מגיעה שעתו של האקדח. לאב מצפון קרוליינה נמאס מהסטטוסים המעליבים שבתו פרסמה עליו בפייסבוק, והוא החליט לנקוט צעד חינוכי וגם לחלוק את משנתו ההורית עם שאר העולם. בסרטון שהעלה ליוטיוב סיפר האב, טומי ג'ורדן, על תסכולו מבתו – ואז ירה למוות במחשב הנייד שלה.

 

עדיף מזה: אב רצח זוג שמחק את בתו מרשימת החברים בפייסבוק  

 

 

בתו של ג'ורדן, חנה, פרסמה סטטוס שבו התלוננה על מטלות הבית הרבות שהוריה מטילים עליה ועל הקושי שלה לאזן בין חובותיה בבית לבין משימותיה הלימודיות. היא לא חסכה בגסויות לתיאור מצבה ולתיאור הדרישות של הוריה. כפתרון, היא הציעה להם לשלם לה עבור עבודתה. 

 

תחת השם "הורות לבן העשרה בעידן הפייסבוק", העלה האב סרטון תגובה. הוא מקריא בסרטון את הסטטוס של בתו, שאותו, לדבריו, גילה כשהתקין תוכנות חדשות במחשבה. אז הוא מתאר את ילדותו הקשה ואומר לבתו כי הוא מאוכזב מחוסר הכבוד שהפגינה. הוא ציין כי העניש את חנה בעבר בריתוק בשל התנהגות דומה. ואז - הוא יורה במחשב מספר פעמים. לפחות פעם אחת גם בשביל האמא.

 

ג'ורדן, יועץ לענייני טכנולוגיות אינטרנט, מבטיח לבת כי יהיה לה מחשב נייד חדש כשתקנה אותו בעצמה, ואחרי שתשלם לו עבור התוכנות החדשות שקנה והתקין עבורה. הוא העלה את הסרטון לעמוד הפייסבוק שלו עצמו, פרסם אותו גם על הקיר של חנה, וזכה לתגובות נלהבות. חנה, ככל הנראה, לא עשתה "לייק". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יורים בשליח. "אמא אמרה שאתן אחת גם בשבילה"
טומי ג'ורדן. "מאוכזב"
מומלצים