שתף קטע נבחר

מחסן נשק נחשף בגן ילדים בבת-ים: "נס גדול"

בלשי המשטרה הגיעו לגן בעקבות מידע מודיעיני ומצאו בו רובים, אקדחים ורימונים. ההערכה היא שארגון פשע הסתיר את הנשק בגן מתוך מחשבה שאיש לא יחפש שם

אסון גדול נמנע כשהמשטרה הצליחה לחשוף היום (ד') מצבור של אמצעי לחימה בגן ילדים בבת-ים. ילדי הגן פונו וחבלני המשטרה פינו את המצבור שכלל רובים, אקדחים, רימונים וסמים. במשטרה מעריכים כי ארגון פשע הסתיר את כלי הנשק בגן, מתוך מחשבה שאיש לא יחפש אותם שם.

 

עוד בחדשות ynet:

 

מבט מבחוץ אל הגן ששימש כמחסן אמצעי לחימה  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מבט מבחוץ אל הגן ששימש כמחסן אמצעי לחימה (צילום: מוטי קמחי)

 

מידע מודיעיני שהגיע למפלג הבילוש ביחידה המרכזית במשטרת מחוז תל-אביב הוביל את הבלשים לגן הדתי בבת-ים. הבלשים החלו לחפש את המצבור ותוך דקות גילו את הנשק במחסן שבסמוך לו שיחקו הילדים. פעילות הגן הופסקה מיד, ועשרות הילדים פונו ממנו בתוך דקות כדי לאפשר לחבלני המשטרה לפנות את הממצאים מבלי לסכן איש.

 

במשטרה מעריכים שמדובר בסליק של אחד מארגוני הפשע באזור תל-אביב, שאנשיו העריכו כי בטוח להטמין את הנשק במקום שבו איש לא יחפש אותו.

 

"מדובר בנס גדול", אמר גורם במשטרת מחוז תל-אביב, "אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם איזה ילד היה מגיע לאמצעי החבלה, זה בפירוש נס".

  

לאחר מציאת אמצעי הלחימה הועברו הממצאים לבחינה מדוקדקת של המעבדה לזיהוי פלילי, שם מקווים שניתן יהיה למצוא ראיות הקשורות לעבריינים שהטמינו את אמצעי הלחימה במקום.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליד הגן. הילדים שיחקו ליד רובים ורימונים
צילום: מוטי קמחי
מומלצים