שתף קטע נבחר

שבדי שרד חודשיים ברכב לכוד: 'שתה שלג שנמס'

אופנוענים שמצאו רכב נטוש באמצע יער הסירו ממנו שלג רב והבחינו בתנועות גוף. שוטרים שהוזעקו למקום מצאו במושב האחורי אדם מכווץ בתוך שק שינה. "חולץ במצב קשה ביותר"

חלק מתושבי רמת הגולן נצורים בבתיהם בשל השלג שירד בסוף השבוע, אך מה זה לעומת אדם שהיה נצור במכוניתו במשך חודשיים - בלי אוכל, בלי שתייה ובלי חימום: גבר בן 45 משבדיה הצליח לעשות את הלא ייאמן ולהישאר בחיים לאחר שבמשך חודשיים היה קבור עם מכוניתו בתוך שלג ללא מזון.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

העיתון "סידני מורנינג הראלד" דיווח היום (יום א') כי אופנוענים מצאו את האיש, שזהותו לא נמסרה, באמצע יער בצפון שבדיה, שנמצא במרחק של יותר מקילומטר מהכביש הראשי. במקום מציאתו של האיש נמדדו 30 מעלות צלזיוס מתחת לאפס. האופנוענים חשבו בתחילה כי מדובר ברכב נטוש, אך כשהסירו ממנו את השלג הרב, הם הבחינו בתנועות גוף בתוכו והזעיקו את המשטרה.

 

30 מעלות מתחת לאפס. הרכב הלכוד (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
30 מעלות מתחת לאפס. הרכב הלכוד(צילום: רויטרס)

 

על פי המשטרה, האיש הצליח ככל הנראה לשרוד באמצעות שתיית שלג נמס. עוד נמסר כי שוטרים שהגיעו למקום מצאו את האיש מכווץ בתוך שק שינה במושב האחורי של המכונית.

 

לאחר חילוצו הועבר האיש לטיפול רפואי בבית החולים האוניברסיטאי אומאה בצפון המדינה, ובשל תשישותו הוציא מילים ספורות מפיו ותיאר את שעבר עליו מאז נלכד בסופת שלגים ב-19 בדצמבר.

 

"הוא היה במצב קשה ביותר. הוא סיפר שהוא היה ברכב זמן רב וחי מאכילת קצת שלג", סיפר השוטר אבה נייברג לעיתון "וסטרבוטטן קורייר". "הוא אמר שהוא לא אכל כמעט כלום מאז חודש דצמבר. רופאים שטיפלו באיש מסרו כי הוא כנראה הצליח לשרוד זמן רב כל כך ללא מזון ושתייה משום שנכנס לסוג של תרדמת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נמצא על ידי אופנוענים. הרכב הלכוד
צילום: רויטרס
מומלצים