שתף קטע נבחר

תקף מינית את הבת, יוכל להתייחד עם אמהּ

אסיר המרצה 9 שנות מאסר, לאחר שהורשע בביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בילדה בת 9 - יוכל לקיים יחסי מין עם אם הילדה מאחורי הסורגים

עבריין מין מורשע יוכל לקיים יחסי מין עם אמהּ של הקורבן: תושב הדרום בן 52, המרצה עונש של תשע שנות מאסר בגין עבירות מין בילדה, יוכל להתייחד עם אמהּ, לאחר שבית המשפט לעניינים מִנהליים בפתח תקווה דחה היום (א') את טענות המדינה כי הוא עלול להיות מסוכן לבת זוגו.

 

עוד בחדשות:

כתבת המלחמה חיפשה נעליה כדי לברוח - ונהרגה

אחרי חצי שנה: כביש 12 נפתח לתנועה מחדש

גבר עירום גנב כבאית - ודרס למוות הולך רגל

 

בשנת 2009 הורשע האסיר בביצוע עבירות מין בבתה של בת זוגו. הנאשם הורשע בכך שבמהלך שלוש שנים, משהייתה הילדה בת 9 ועד שהגיעה לגיל 12, הוא תקף אותה מינית, ביצע בה מעשי סדום, מעשים מגונים וגם מעשה מגונה בכפייה. הפדופיל הכחיש בבית משפט את המיוחס לו וטען כי מדובר בעלילה שהעליל אבי הילדה יחד איתה, כיוון שניהל מערכת יחסים עם אשתו.

 

הנאשם מרצה את מאסרו באגף אסירים עובדים בכלא רימונים, מסרב לקבל טיפול וממשיך להכחיש את המיוחס לו. במהלך מאסרו, אמהּ של הילדה נשארה בקשר איתו, הגיעה לבקרו ואף נתנה את הסכמתה להתייחד עמו. האסיר פנה לרשויות השב"ס לאפשר לו ביקורי התייחדות עם בת זוגו, אך השב"ס וועדת גילוי עריות דחו את בקשותיו, בטענה כי הוא מכחיש את המיוחס לו ומסרב לקבל טיפול. בנוסף נטען יש חשש של מסוכנות מצדו כלפי בת זוגו בעת ההתייחדות, וכן שאסור לתת לגיטימציה לקשר זוגי כזה, כשבני הזוג משליכים את האחריות על הילדה.

 

בעקבות דחיית הבקשות, הגיש האסיר עתירה לבית משפט לעניינים מנהליים בפתח תקווה באמצעות עו"ד אילן מזרחי. השופטת קלרה רג'ניאנו קבעה כי החשש שהאסיר יפעל באלימות נגד בת זוגו הוא חשש בעלמא, שאין לו על מה לסמוך. "זכותו של האסיר לחיי אישות עם בת זוגו. הזכות אינה יכולה להישלל ממנו רק בשל העובדה שהוא מכחיש את המיוחס לו וטוען לחפותו ולא מקבל טיפול. לא מצאתי קיום של מסוכנות לבת הזוג או לקורבן אם תאושר ההתייחדות". האסיר יוכל להתייחד עם אם הקורבן בקרוב. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים