שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סיכון מחושב: 14 דרכים להסתיר את המאהב/ת
  בחרו למאהב/ת שם בדוי, מוטב תחת שם קוד של בן המין הנגדי, ואל תסננו שיחות בעת האקט, זה עלול לעורר חשד. אם כבר בחרתם לבגוד, למרות שערוץ יחסים לא מעודד את זה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

  הוכחת בגידה מצד האישה, כמו מצד הגבר, עלולה להשפיע באופן משמעותי ביותר על חלוקת הרכוש בין בני הזוג, כמו גם על גובה המזונות, במיוחד אם סכסוך הגירושין יגיע אל פתחו של בית הדין הרבני.

   

  עוד בנושא בערוץ יחסים:

  לשקר אין רגליים: איך מתוודים על בגידה?

  פילגש, את עושה לעצמך רק נזק

  בעלי היקר, יש לך מאהבת? לך אליה

  אחת כמוך - מאהבת - היא סיוט של כל אשה

   

  לא פעם מאבד הבעל הבוגדני את העסק המשגשג שברשותו, או את הבית שקנה במיטב כספו עוד מלפני הנישואין, לאחר שאשתו מוכיחה כי בגד בה. גם אשה שנתפסה בבגידה, עלולה לסבול משלילת מזונות אישה, כמו גם מאובדן כתובתה, וקיפוח חלקה בממון שנצבר לה ולבעלה במהלך נישואיהם, אם רק יצליח הבעל להוכיח כי בגדה בו.

   

  כתוצאה מכך, גברים ונשים החושדים שבני זוגם מנהלים רומן מאחורי גבם, עושים מאמצים עליונים למציאת הוכחות לבגידה, ובין השאר שוכרים את שירותיהם של חוקרים פרטיים. קבלו רשימה של 15 טעויות נפוצות שבוגדים ובוגדות עושים, טעויות שעלולות לעלות להם, בסופו של יום, בהרבה מאד כסף.

   

   

  1. שמה של המאהבת: אברם

  גברים ונשים רבים מנהלים רומן מחוץ לנישואין, אך לא מקפידים להצפין את שמו של המאהב שלהם בזיכרון הטלפון. כתוצאה מכך, מסרונים או שיחות שלא נענו עלולים להסגיר את הרומן הלוהט אותו הם מנהלים.

   

  עליי לציין כי 90% ממקרי הגירושין המגיעים לבתי המשפט כוללים סיפור בגידה. במסגרת עבודתי גיליתי כי הבוגדים המתוחכמים, מסתירים את שם המאהב או המאהבת תחת שם קוד של בן המין הנגדי. אין ספק שזה הרבה יותר קל עבור הבעל או האישה הבוגדניים, להסביר שיחות או מסרונים מ'אברם בית דפוס' בשעות מוזרות וחריגות, כבעיות בעבודה, מבלי שייחשף שמה האמיתי של המאהבת.

   

  2. מים גנובים? רק במזומן!

  אחת הדרכים היותר פשוטות לאתר עקבות של בגידה, היא לעקוב אחר ההוצאות החריגות שנעשו בכרטיסי אשראי ובצ'קים מהחשבון המשותף, או מהחשבון הלא משותף, במקומות ובזמנים בהם אין ספק שבן הזוג הנבגד לא יכול היה להימצא.

   

  הדבר לא משמש רק להוכחת הבגידה, אלא גם מאוחר יותר, לתביעת אותם כספים ממאזן הרכוש המשותף – במסגרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג המתגרשים. כך, אישה נבגדת עשויה לתבוע מחצית מרכושה של המאהבת, שנרכש מכספי בעלה, מתוקף חזקת השיתוף. על כן, בוגדים מקצועיים נוטים לשלם על המאהבת במזומן, כך שפעולותיהם הלא לגיטימיות - לא ירדפו אותם בעתיד.

   

  3. כל הדרכים מובילות לצימר

  זוגות רבים המנהלים רומן מחוץ לנישואין, נוהגים להיפגש בצימרים ברחבי הארץ, כדי לקיים מפגשים אינטימיים במקום מסתור. אך נוהג זה ידוע לכל חוקר פרטי בתחילת דרכו, ועל כן נוהגים רבים מהחוקרים לעקוב אחר רכבם של בני הזוג הבוגדניים.

   

  צילום של החשודים ברומן, הנכנסים לאותה המכונית, ומגיעים יחדיו אל הצימר בשעת בוקר מחשידה, יכול להוות את סוף הסיפור מבחינת הדיינים בבית הדין הרבני. על כן, בוגדים מקצועיים נוטים להגיע אל הצימר בכלי רכב נפרדים, ובמרווח דקות מסוים בין הגבר לאישה. כך קשה הרבה יותר לקשר ביניהם.

   

  4. על מדבקת GPS שמעתם?

  בוגדים רבים החוששים ממעקב של חוקרים פרטיים, עורכים תרגילי חמיקה סבוכים, בדרכם אל מקום המפגש הסודי עם המאהבת. אך גם כאשר השבילים המאובקים בשדות נותרים ריקים לחלוטין, ואל הצימר הסודי הם מגיעים בדרך סודית ועקלקלה, הבוגדים מופתעים בכל פעם מחדש, לגלות את הבלשים המצלמים אותם ביציאתם מהצימר בלוויית המאהבת.

   

  לדבר אחראית מדבקת GPS פשוטה, שבלשים מקפידים להדביק בתחתית רכבם של הגבר והאישה הבוגדניים, מדבקה המשדרת בכל רגע נתון היכן נמצא רכבו של הגבר ורכבה האישה. כאשר על מסך המחשב מופיעים שני כלי הרכב בסמוך, זהו אות ברור לבלשים למהר ולצאת אל מקום המפגש המופיע על המפה.

   

  כיצד ניתן להתחמק מכך? בוגד מקצועי יציע לכם פשוט לא להגיע אל מקום המפגש עם הרכב הפרטי, אלא עם רכב של חבר, או רכב שכור – מה שיקשה מאד על מעקבה של חברת החקירות.

   

  5. אל תשכחו למחוק את הסמס

  הטלפון הסלולארי, האינטרנט והרשתות החברתיות הקלו במידה רבה על התרחבות תופעת הבגידות מצד אחד, אך מצד שני, הקלו מאד גם על הוכחתן. בכל משפט גירושין שבמרכזו עומדת בגידה - נעשה שימוש נרחב בהעתקים מהודעות סמס, הקלטת הודעות מתיבות קוליות, שלא לדבר על העתקי הודעות דואר אלקטרוני וצ'אטים אינטרנטיים – המציפים את בתי הדין הרבניים ואת בתי המשפט לענייני משפחה.

   

  בוגדים מקצועניים מוחקים את ההודעות המפלילות כשהן מגיעות אליהם, אך גם מעבר לכך, הם מקפידים למחוק את רשימת השיחות הנכנסות והשיחות היוצאות מהסלולארי אחרי כל שיחה מהמאהבת, וכך הם מצמצמים באופן משמעותי את היכולת של הצד השני להוכיח את בגידתם.

   

  אתה עושה לי את זה כל כך. מזל שבעלי בחו"ל (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אתה עושה לי את זה כל כך. מזל שבעלי בחו"ל(צילום: shutterstock)

   

  6. לא אחרי שבע בערב

  סיפורי בגידה רבים נחשפים דווקא בשל ערוצי תקשורת לקויים או חסומים. גבר אשר אוסר על המאהבת שלו להתקשר אליו הביתה או אל הסלולארי, ונותן לה רשות להתקשר רק למקום העבודה – יוצר לעצמו מוקש מסוכן. כאשר המאהבת או המאהב נכנסים למצוקה, הם עלולים לעבור על האיסורים הללו, להתקשר בשעות מחשידות, ולגרום לחשיפת הקשר.

   

  למי שמנהל רומן ושומר על ערוצי תקשורת פתוחים - קורות הרבה פחות תאונות, וזאת כמובן אם המאהבת או המאהב שומרים על הכלל הפשוט לפיו 'שיחות יתקבלו רק עד שבע בערב'. ככלל, כל שיחה עד שבע בערב נחשבת בעיני הישראלים כשיחת עסקים לגיטימית, וכל שיחה אחרי שמונה בערב עלולה להעלות סימני שאלה, ליצור מתיחות בין בני הזוג, ולהגביר את החשדות לבגידה.

   

  7. האח הגדול עוקב אחריכם

  'האח הגדול' איננו רק שם של רומן אפוקליפטי, או תכנית טלוויזיה פופולארית, אלא מציאות מעיקה לפעמים, השוררת ברחובות תבל בעשור האחרון. כמעט בכל מקום ציבורי כמו תחנות דלק, מסעדות ומרכזי קניות, מותקנות עשרות מצלמות במעגל סגור, המקליטות את העוברים ושבים מטעמי ביטחון, ובמטרה למנוע ולנטר מעשי פשע.

   

  מצלמות אלה אינן רק אוצרה הבלום של המשטרה בבואה לפענח מעשי פשע, אלא גם אויבו המושבע של בן הזוג המנהל רומן מחוץ לנישואין. אני מתכוון לכך שחוקרים פרטיים רבים, יודעים כיצד להגיע אל השרתים עליהם נשמרים סרטי האבטחה של מסעדות ומרכזי קניות.

   

  כאשר מתנהל מעקב אחרי זוג המפגין גינוני אהבים, אפילו בפינות מאד חבויות במסעדות דרכים - ידעו החוקרים הפרטיים להגיע אל הסרטים המפלילים, ולדאוג לכך שבן הזוג הבוגדני יופתע מאד לראות את עצמו מככב בסרט באולם בית הדין הרבני.

   

  על כן, בוגדים מקצועיים לומדים שלא להימצא במקומות המתועדים במצלמות במעגל סגור, קל וחומר שלא להפגין כל גינוני אהבה או אינטימיות, במקומות החשודים כמכוסים על ידי מצלמות נסתרות - כמו למשל, מעליות או מגרשי חנייה תת קרקעיים.

   

  8. גברת תפתחי, זה אני

  בשביל להוכיח בגידה בבית הדין הרבני, מספיק תצלום מפליל אחד של בני הזוג השוהים יחדיו בצימר. על כן, חוקרים פרטיים רבים משתמשים באמתלות שונות כדי לגרום לזוגות לפתוח את הדלת, ולתעד אותם שוהים בחדר.

   

  כך למשל, את מרבית הזוגות הבוגדניים פוקדים לפתע הפסקות חשמל מסתוריות, דליפות ונזילות, ואלף ואחת תקלות משונות, המצריכות את טיפולם הדחוף של אנשי שירות. אותם אנשי שירות נראים מבעד לעינית הדלת אותנטיים לחלוטין, כשהם לבושים במדים של חברות הכבלים, או בבגדי אינסטלאטור מוכתמים.

   

  למעשה, סביר להניח כי מדובר בחוקרים פרטיים מחופשים. זוגות בוגדניים מנוסים חושדים בכל איש שרות באשר הוא, ולא פותחים את דלתם אפילו לכבאי כשהאזור כולו אפוף עשן.

   

  9. השערה המפלילה

  כיצד הופיע שיער כלבים על חליפתו של גבר המתעב יצורים המהלכים על ארבע? כיצד תלתל שחור וגס הופיעה על שמלתה של האישה הנשואה בעלת השיער הבלונדיני הגולש? בואו נגיד שנשים בעיקר, מגלות רגישות יתר לסימנים הזעירים ביותר העלולים להעיד על בגידה. אז אם תראו גבר או אישה המעבירים גליל דביק על בגדיהם רגע לפני שהם יוצאים מהמכונית – ייתכן ומדובר בבעל או אישה בוגדניים אך רבי ניסיון ותושייה, המנסים שלא להשאיר שום דבר ליד הגורל.

   

  10. איפה הבושם היקר? בתא הכפפות

  בגידה משאירה סימנים, לא רק בצורת שיער תועה או סימני ליפסטיק כמו בסרטים, אלא גם בריחות. חוש ריחם של גברים ונשים נבגדים מתחדד, והם מחפשים ריחות זרים וחשודים לא רק על גופו של בן זוגם, אלא גם בחליפה או השמלה אשר השליכו לכביסה.

   

  בעלים בוגדניים רבים מקפידים להבליט בקבוק בושם יקר ואהוב בארון חדר האמבטיה, אך גם מקפידים להצטייד בבקבוקון דומה נוסף, שמיש הרבה יותר, בתא הכפפות שברכב, ומקפידים בכל פעם שהם יוצאים מהרכב הביתה, אם פגשו את המאהבת ואם לאו - להזליף על עצמם מעט ממנו – כדי לטשטש ריחות חשודים, ולהרדים את חשדנותן של נשותיהם.

   

  11. לא לסנן שיחות

  אחד הסימנים הראשונים עליו מעידים גברים ונשים נבגדים, כדבר שעורר את חשדם מלכתחילה – הוא שהצד השני החל לסנן שיחות שלהם. סינון שיחות נובע מהתרגשות ופאניקה, ויוצר בצד השני את התחושה שנעלמים לו. חשוב לזכור שלמי שנאמן אין מה להסתיר, ולכן בעל או אישה המנהלים רומן ואשר עונים בכל עת לשיחות טלפון, מרגיעים בכך את חשדותיהם בני זוגם באופן ניכר.

   

  תחשבו על זה: לענות לטלפון לא מחייב אתכם לפתח שיחה. אפשר להתנצל ולומר שאתם באמצע פגישת עסקים, ושמיד עם סיומה, תחזרו אל בן זוגכם. לכן, כמה מילים מרגיעות יכולות להשקיט הרבה יותר לב חשדני מאשר ניתוקים שונים, סינונים והיעלמויות מעל פני השטח לשעות ארוכות ונטולות הסבר.

   

  12. אל תשכחו לקבוע קוד סודי לטלפון

  הסמארטפונים הינם מכרה זהב לבעל ולאישה הנבגדים. ניתן למצוא בהם בקלות את כל השיחות והמסרונים המפלילים, ולצלם במהירות את המסך. על כן, חסימת הגישה אל הטלפון הסלולארי בקוד סודי עשויה להבטיח את הבעל או את האישה הבוגדניים מפני גילוי סודותיהם הכמוסים ביותר. תמיד ניתן לתרץ את הצורך בסיסמה בשמירה של פרטים סודיים השמורים על המכשיר - כמו קוד גישה לכספומט או מסמכים מסווגים בעבודה.

   

  13. להכחיש, להכחיש ו...להכחיש

  גם אם נתפסתם בבגידה, האסטרטגיה המשפטית הטובה ביותר היא להכחיש, להכחיש, להכחיש. "זה לא מה שאת חושבת", אינו רק משפט שחוק ומעורר גיחוך בקומדיות הוליוודיות, אלא גם טקטיקה מומלצת לכל מי שנתפס בקלקלתו.

   

  כל הודאה בבגידה שתתועד, עלולה להפריד בין הבוגד או הבוגדת - ובין רוב רכושם בבית הדין הרבני, כך שזה אולי נשמע מגוחך – אבל הכחשה גורפת היא-היא הדבר הנכון לעשות, אחרי שנתפסתם עם המכנסיים למטה.

   

   

  14. התקשרו לעורך דין

  ישראלים רבים מזלזלים באפשרות חשיפתה של הבגידה, אך כאמור, משמעות חשיפה שכזו היא הרת גורל. בכל מקרה בו גבר או אישה שניהלו רומן, ואפילו הקצר ביותר, חושדים כי בני זוגם גילו זאת, מומלץ ליצור קשר בהקדם האפשרי עם עורך דין לדיני משפחה העוסק במאבקי גירושין, במטרה למזער את הנזקים.

   

  פעמים רבות, התקופה הקריטית ביותר בחשיפת בגידה היא בחלוף השבועות הראשונים לגילויה. זמן זה מהווה הזדמנות לבן הזוג הנבגד לאסוף ראיות שישמשו אותו בדיון בבית הדין הרבני, ועל כן על זהו הרגע להתייעץ עם עורך דין מיומן, שיעזור לכם למזער נזקים.

   

  לכל הכתבות, העדכונים והסקרים - כנסו לעמוד המעריצים שלנו בפייסבוק

   

  • עו"ד אבי גפן מתמחה בדיני משפחה, קביעת משמורת, מזונות, חלוקת רכוש, ניהול עזבונות, ירושות ועוד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  היי מותק, אני בפגישת עבודה. נדבר אחרי?
  צילום: shutterstock
  עו"ד אבי גפן
  צילום: ברוך בן יצחק
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים