שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  7 טעויות שגברים עושים במיטה

  אם אתה לא ניחן בטקט רב במיוחד, נמאס לך לחכות עד שהאשה תגיע לכדי סיפוק או שותק כמו דג, סימן שאתה חייב לקרוא את הכתבה הזאת

  ברוכים הבאים לכוכב הלכת "בין הסדינים". בכניסה לכוכב, יושב איש מסתורי ומחזיק בידו שני כדורים, אדום וכחול. הוא מביט בכם במבט חד, ואומר: "אם תבחרו בכדור האדום, תכנסו לעולם שכולו אמת. זהו עולם המקביל לעולם בו אתם חיים, זהו עולם של פנטזיות בו הכל אפשרי, בלי עכבות, בלי חוקים ובלי מוסכמות".

   

  עוד בנושא בערוץ יחסים:

  כל עוד יש משיכה: לא מגדיר תפקידים בסקס

  תני לי להריח אותך: סוד המשיכה המינית 

  מיתוסים על סקס ועל מניעת מחלות

  למה למהר לעשות סקס עם אדם זר לחלוטין?

   

   ביקום של "בין הסדינים" אתם השחקנים הראשיים, ושם תוכלו לחשוף עוד צד באישיות שלכם, להתחפש לכל דמות העולה על רוחכם, וכל עוד אתם שם לפרק זמן  שאינו מוקצב מראש, זו תהיה המציאות האמיתית שלכם. אם תבחרו בכדור הכחול, תוכלו להישאר בחיים השקטים והשגרתיים שלכם. נכון, זה הרבה יותר בטוח אבל הרבה פחות מעניין.

    

   אם בחרתם להיכנס לעולם האדום, מזל טוב! עליי לשבח אתכם על בחירתכם האמיצה. עכשיו קחו כמה טיפים במתנה, שלא תיזרקו בבעיטה (מהמיטה, כמובן).

    

    

   1. לא תוריד את ראשי  

   "נכנסנו למיטה והתחלנו להתמזמז. לא עברה דקה והבחור מוריד לי את הראש לאיבר שלו, ואומר לי: 'נו, תמצצי לי'. חשבתי שאני לא שומעת טוב. התעלמתי והוא לא ויתר: 'אני יודע שאת רוצה למצוץ לי'. באותו הרגע התלבשתי והלכתי. לא, כבר לא בא לי למצוץ לך וכנראה שזה גם לא יקרה לעולם" .

    

   גברים, גברים, גברים, קצת סבלנות. צאו וראו את האחר, ובמקרה הזה - את האחרת. אל תחשבו רק על עצמכם, ותנו לאשה שאתכם להכתיב את הקצב. לא תמיד משתלם להקדים את המאוחר. אל תדאגו, אם היא בעניין שלכם, היא תגיע לשם לבד ואתם עוד תברכו על הרגע שהמתנתם.

    

   2. לשון קוראת מחשבות

   כשהלשון שלכם בין הרגליים שלנו ועולה בה מחשבה כמו: "נו, מתי היא כבר תגמור", המחשבה שלכם נתפסת לנו בין הרגליים, ומעכבת לנו את האורגזמה בעוד 20 דקות לפחות. אז אם שמעתם פעם על אנשים שמה שיש להם בין האוזניים מאפשר להם לקרוא מחשבות, דעו שמה שיש לנו בין הרגליים קורא מחשבות ברגישות שהיא בערך פי מליון.

    

   כשאתם מענגים אותנו, נסו להיות שם באמת. הרי מה שיש לנו בין הרגליים זה חנות קטנה ומטריפה. צאו, תחקרו, תלקקו, תנשכו ותראו לנו שאתם אוהבים את הפרח הזה שלנו, כי אם נאמין לכם הוא באמת יפרח. הרי לא סתם קוראים לאיבר המין שלנו 'פות'. הוא אכן פה תחתון, ואם תקשיבו היטב - הוא ישמח לדבר אליכם.

    

   3. TALK THE TALK

   "הרגשתי במנזר השתקנים. כל הזמן שבילינו ביחד במיטה, הייתה שתיקה רועמת. תשכחי מגניחות, שקט מחריש אוזניים. התחושה הייתה קשה מנשוא. זה גרם לי להסתגר בתוך עצמי. אם לא הייתי מרגישה את האיבר שלו ננעץ בתוכי, הייתי בטוחה שאני שוכבת עם נקרופיל".

    

   גברים יקרים, "דברו את הדיבור" ולא רק כדי להכניס אותנו למיטה, אלא כדי לשחרר אותנו ולענג אותנו כשאתם כבר שם. לא תאמינו כמה כוח יש למילים במיטה, ולא מדובר על דיון מעמיק על החור באוזון או על הצהרות אהבה כוזבות.

    

   מזכירה לכם שבחרתם ב"כדור האדום", ואני גאה בכם על כך. לכן אתם פה כי בחרתם להיות יצירתיים, ובאמנות הרי אין דבר כזה שאין דבר כזה. לכן, נסו כל "דיבור" ובדקו מה עושה את זה לזו שאתכם.

    

   משפטים כמו: "החזה שלך פיצי אבל יש לך אחלה תחת", הם לא משפטים שיקדמו אתכם, להפך. משפטים כאלו רק ידגישו בפנינו את היותכם מעוניינים בבשר העוטף אותנו יותר מאשר בנו. דברו בעדינות כמו שגוף סקסי ומתפתל נע, בעודו מתחנן למנת הנאה קטנה.

    

   ספרו לנו מה אתם זוממים לעשות לנו, ליחשו לנו באוזן מילות אהבה, דברו לגוף שלנו בזמן שאתם לומדים אותו, העריכו כל חלקה - כי טובה היא. חום נשימתכם והמילים הרכות ירגשו גם את הנשים הקשות ביותר, ויגרמו לעכבותיהן להתנפץ. מילים נכונות מסוגלות להמיס כל אשה כחומר ביד היוצר, והרי כל הזכויות שמורות לכם, אתם היוצרים!

    

   אל תפחדו לגלות לזו שאתכם, עוד צדדים באישיותכם. כל צד נוסף בכם יגלה עוד עניין וייצר בכם מתח מיני מבורך. דברו בגסות. יש נשים ש"דיבור מלוכלך" עושה להן את זה, אבל גם פה חשוב מאד לשמור על טקט בריא.

    

   אל תיגשו מיד למנת קללות עסיסית, כי יש סיכוי שמשפט אחד "קשה", במקום להצית את הלהבה - רק יכבה אותה ובכך יסתום גם את הגולל עליכם. לכן, לכו מהקל אל הכבד ובדקו את הדופק. כך יש סיכוי שתלהיבו מישהי, שמלכתחילה לא חשבה שאי פעם שתתלהב מהרעיון.

    

   4. גבר, מי נתן לך רישיון?!

   גברים ומכוניות זה שילוב מנצח, לפחות עבור גברים. אם בדבר אחד גברים בטוחים זה בתוך הרכב שלהם, שם מצויה גאוות היחידה שלהם, אבל כשאתם הגברים נכנסים לכוכב "בין הסדינים", אל תהיו בטוחים כל כך בכישורי הניווט שלכם, כי דווקא שם נשים תוכלנה ללמד אתכם דבר או שניים על נהיגה ואפילו הגעה ליעד המבוקש.

    

   זה בסדר לבקש עזרה. הניחו את האגו בצד ותנו לנשים שאתכם להרגיש מספיק בנוח כדי לשתף אתכם ולספר לכם מה הן אוהבות מה והן רוצות שתעשו להן, חזק מהר או לאט. תנו להן להיות מודל הלמידה שלכם, מפת הדרכים לגופן הענוג.

    

   הרי כל אישה היא עולם ומלואו ושונה מרעותה, וזו שפה חדשה שאתם ממציאים ביניכם, ואם תדברו באותה השפה גם התקשורת הלא מילולית תלך ותשתפר. זיופים לא יהיו שם ותקבלו משוב אמיתי של עונג. בטוחני שאם תעקבו אחר דבריי, תצליחו לשמוע את המילים הנכספות שאתם כל כך אוהבים: "הגעת ליעד המבוקש".

    

   5. "על טעם וריח אין להתווכח"

   כבר הבנו שריח הוא סוד המשיכה המינית. אנחנו הרי נמשכים אחד לשני בשל הריח הטבעי שלנו ועל כך אין עוררין, אבל גברים ונשים שאינם שומרים על היגיינה אישית, גורמים גם לזו או לזה שנמשכו אליהם כמו פרפר לאש, להימלט על נפשם דרך חור המילוט הראשון, ולזרוק את המפתח שלהם ללב ים. הראו לבני הזוג שלכם שאתם משקיעים בעצמכם. זהו אחד הפרמטרים שיוכיחו שאתם משקיעים גם בהם.

    

   6. תמשוך אותי עד לגרביים

   גרביים עבים של שקט סרוג נועדו להבטיח חום בחורף לרגליים ולכפות הרגליים, אבל גברים עם גרביים לא יוכנסו לעולם "בין הסדינים". אין ברירה, עליכם לייצר חום בדרך אחרת, אחרת אתם משאירים את זו שאתכם בתחושה שבאתם אך ורק למטרה אחת, ועוד רגע אתם גם ככה הולכים, אז כדאי שהגרביים יהיו כבר עליכם. כן, ככה אנחנו חושבות. לכן, "של גרבך מעל קרסולך", כי ההיכל הזה שעושים בו אהבה - קדוש הוא!

    

    

   7. "תנו לחיות לחיות" - בחדר אחר

   "אני מתה על הכלב שלו אבל משום מה הוא התעקש שהחיה המתוקה הזו תהיה נוכחת בחדר כשאנחנו עושים אהבה. ואז קרה הבלתי נמנע: באמצע הסקס קפץ הכלב למיטה, והתחיל להריח בפראות את אבריי המוצנעים שלא היו מוצנעים באותם הרגעים". במילים אחרות, תנו לחיות לחיות אבל בחדר אחר, ואל תשכחו: צ'יצ'ולינה בינתיים, יש רק אחת.

    

   אתם עוד רגע יוצאים מכוכב הלכת "בין הסדינים", וחוזרים למציאות בה אתם שוב שחקני המשנה. הסרט שיצרתם הוא משובח ללא ספק, שילוב שכזה של פתיחות, הקשבה ויצירה פלוס זוג שחקנים מושך ותפאורה נפלאה של אהבה, הם בהחלט ערובה להצלחה, ובהחלט מבטיח את כניסתכם לעולם "בין הסדינים 2".

    

   לכל הכתבות, העדכונים והסקרים - כנסו לעמוד הפייסבוק של ערוץ יחסים

    

    

   • הכותבת היא אשת תוכן במדיה הדיגיטלית ומחוצה לה.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   צילום: shutterstock
   בכוכב הלכת בין הסדינים, כל האפשרויות פתוחות והכול תלוי בכם
   צילום: shutterstock
   הכרויות
   כתבו לנו
   מומלצים