שתף קטע נבחר

קצב דורש טלוויזיה ועיתונים חילוניים בתא המאסר

אחרי שזכה לפריבילגיות שונות, מבקש הנשיא לשעבר להתעדכן על הנעשה מחוץ לאגף התורני. גורם בשב"ס: "שיעבור לאגף רגיל, נראה אותו עם אסירים שלא אוהבים עברייני מין"

געגועים לתקשורת ש"שפכה את דמו" ? האסירים באגף התורני של כלא מעשיהו ברמלה יודעים שטלוויזיה לא נמצאת בהישג ושאקטואליה מודפסת אפשר לצרוך רק באמצעות עיתונים חרדיים, אבל "האסיר מס' אחת" באגף - הנשיא לשעבר משה קצב - מבקש לרשום שינוי תקדימי.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

אזהרת מסע לטורקיה: ישראלים ויהודים על הכוונת

בדרום הודיעו על חזרה לשגרה, ועוד רקטה שוגרה

"שתי ספינות קרב ישראליות חצו את תעלת סואץ"

 

כפי שפורסם בערוץ 10, שלושה חודשים לאחר שהחל לרצות שבע שנות מאסר בגין אונס ושורת עבירות מין, פנה קצב למפקד האגף שבו הוא כלוא וביקש לאפשר להכניס לתאו טלוויזיה ואף לחברו לערוצים המאושרים על ידי שירות בתי הסוהר. בנוסף, ביקש קצב לקבל לתאו עיתונים חילוניים. בשב"ס אמרו בתגובה כי קצב לא הגיש בקשה רשמית ולכן לא התקבלה החלטה בנושא.

 

מאז כניסתו לכלא, הצליח קצב לזכות לפריבילגיות שנחשבות לחריגות באגף התורני.

 בין היתר התאפשר לו לצאת לביקורים עם בני משפחתו כשהוא לבוש רק במעיל של שב"ס, וזאת בניגוד לשאר האסירים באגף. בנוסף, הוא קיבל אפשרות לקניות בקנטינה בכלא באמצעות אסיר אחר.

 

גורם בשב"ס אמר ל-ynet כי "כל מה שהוא רצה, הוא בסוף הצליח לקבל. אם גם הפעם השב"ס יתקפל, זה יהיה כבר מוגזם. אם הוא רוצה טלוויזיה, שיעבור לאגף רגיל. נראה איך הוא יתמודד שם עם תנאי המאסר ועם אסירים שלא אוהבים, בלשון המעטה, עברייני מין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טלוויזיה בתא? קצב
צילום: אבי רוקח
מומלצים