שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  האח הגדול: סער סקלי נחשף לפרשת הכדורים

  מישהו, ככל הנראה מקרוביו של סער סקלי, הגניב לו את הכתבה שחשפה את פרשיית הכדורים הפסיכיאטריים. מרגע שהתגלה הדבר, סקלי נקרא להחזיר את המשלוח לחדר האח הגדול. שידורי ערוץ 20 נקטעו. המשך סיקור הפרשה - היום ב"ידיעות אחרונות"

  סער סקלי נחשף לפרשיית הכדורים הפסיכיאטריים כשקיבל משלוח, ככל הנראה מקרוביו. החבילה שהגיעה, כך מתברר, לא היתה חבילה רגילה וקרוביו, ככל הנראה, ביקשו לעדכן אותו במתרחש מחוץ לבית האח ולהזהירו. לצורך כך, דאגו לשתול במשלוח גזיר עיתון הלקוח מתוך הכתבה שפורסמה ב"7 לילות" וחשפה את הפרשה. בכתבה המדוברת, פרטו, סער שיינפיין ומתמודדים נוספים, כיצד התבקשו ליטול כדורים פסיכיאטריים במהלך שהותם בבית האח הגדול.

   

  פרטים נוספים על פרשת הכדורים הפסיכיאטריים בבית "האח הגדול" מתפרסמים הבוקר (ו') על ידי רז שכניק בגיליון "7 לילות" של "ידיעות אחרונות".

   

  שיינפיין תובע את האח הגדול: "האמת מחרידה"

  הכדורים ב"אח הגדול" - לבדיקת משרד הבריאות

   

  צפו: סער סקלי נחשף לתחקיר הכדורים הפסיכיאטריים ב"7 לילות"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  האירוע התרחש במסגרת המשימה השבועית בה שהו הדיירים במתחם מושלג מחוץ לבית. במהלך המשימה, נפגשו הדיירים ללא ידיעתם עם קרוביהם, שהעבירו להם מסרים וחבילות. אחת החבילות שהגיעה לידי סקלי, היתה מכוסה בעטיפה כפולה - נייר עטיפה חיצוני שהסתיר עטיפת עיתון שהודבקה מתחתיו שנלקחה מתוך התחקיר המפורסם אודות הכדורים הפסיכיאטריים. במהלך פתיחת החבילה, הבחין סער בעטיפה המיוחדת, קילף את העטיפה החיצונית והחל לקרוא את הכתוב בעיתון.

   

  מאותו רגע שבו נראתה הכתבה במצלמות, נקרא סער סקלי להחזיר את הקופסה לחדר האח הגדול. כמו כן, שידורי ערוץ 20 נקטעו. סער סקלי, ידוע בין הייתר כאחד המתמודדים ה"בעייתיים" של ה"אח הגדול", כיוון שאינו חוסך במילים ביקורתיות גם מהתוכנית עצמה.

   

  המידע הראשוני על ידיעה זו הגיע במייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 2
  סער סקלי. נחשף לפרשיית הכדורים הפסיכיאטריים
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים