שתף קטע נבחר

טדי שגיא הוא רוכש הדירה של ברק באקירוב

כמעט ארבע שנים לאחר שהחליטו למכור אותה, חתמו בימים האחרונים שר הביטחון אהוד ברק ורעייתו נילי פריאל על עסקה למכירת הדירה שלהם במגדלי אקירוב בתל אביב. הוריו של שגיא כבר גרים במגדלים בדירה שבבעלותו

איש העסקים טדי שגיא הוא רוכש הדירה של שר הביטחון אהוד ברק במגדלי אקירוב. בכך מצטרף שגיא להוריו ששכבר גרים במגדלים בדירה שבבעלותו.

 

 

כמעט ארבע שנים לאחר שהחליטו למכור אותה, חתמו בימים האחרונים שר הביטחון אהוד ברק ורעייתו נילי פריאל על עסקה למכירת הדירה שלהם במגדלים בתל אביב. המחיר עומד על 26.5 מיליון שקל ומשקף לברק אקזיט של כ-14.5 מיליון שקל. על הדירה רשומה כיום משכנתה בגובה של כ-12 מיליון שקל, סכום הקרוב למחיר ששילם ברק עבורה ב-2003.

 

מדובר בדירה של 450 מ"ר באחת הקומות הגבוהות במגדל המערבי בפרויקט בן שני המגדלים. לפני כמה שנים פורסם שברק מתכנן למכור את הדירה ודורש עבורה סכום גבוה מאוד של כ-40 מיליון שקל. יזם הפרויקט, אלפרד אקירוב, העריך אז כי מדובר בסכום הגיוני. הדירה של ברק ואשתו כוללת סאונה יבשה וסאונה רטובה, ג'קוזי ומערכת שמע יוקרתית המשוקעת בקירות.

 

ברק ואשתו מתכננים לעבור לגור בדירת פאר אחרת שרכשו לפני כשנתיים במגדל שיוקם במסגרת קבוצת רכישה שהובילה חברת העיר החדשה במתחם בית החולים אסותא הישן בתל אביב. עבור דירה זו שילם ברק כ-8 מיליון שקל, ושטחה נאמד בכ-200 מ"ר.

 

לשכת ברק אישרה את הדברים, ומסרה כי ברק ואשתו יעזבו את הדירה בעוד חצי שנה. ברק כתב הערבדף הפייסבוק שלו: "רעייתי נילי ואני החלטנו כי מכירת הדירה מתבקשת וזאת נוכח ההכרה כי מקום מגורים זה גורם לתחושת ניכור וניתוק מחלקים רחבים בציבור".

 

 (צילום: מיכאל קרמר) (צילום: מיכאל קרמר)
(צילום: מיכאל קרמר)

 

שגיא רכש את ביתו של זכי רכיב שברחוב גלי תכלת בהרצליה פיתוח לפני כשנה, כאשר לפי הערכות, שילם שגיא 145-135 מיליון שקל. מקורביו של שגיא אישרו את פרטי העסקה, שנחשפה לראשונה ב"כלכליסט". רכיב רכש את הבית ממרטין שלאף לפני פחות משלוש שנים תמורת 24 מיליון דולר. הבית עצמו מאובזר בכמות פינוקים הכוללת מעלית תת-קרקעית המובילה לחוף, מרתף יינות, חדר קולנוע, שני מטבחים, מקלט אטומי ושטח ירוק המשתרע על פני כ-2 דונמים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אהוד ברק
צילום: אבי רוקח
טדי שגיא
מומלצים