שתף קטע נבחר

אסיר הועבר מהאגף התורני: 'הדליף מידע על קצב'

מידע מודיעיני שהתקבל בשב"ס העלה כי האסיר, המרצה חמש שנות מאסר על עבירות מין בבנו התינוק, העביר מידע לתקשורת על הנשיא לשעבר. האסיר מכחיש: דיברתי עם בני משפחתי על קצב

גילה מה מסתתר מאחורי הסורגים - ונענש: אסיר המרצה עונש מאסר על עבירות מין הועבר מהאגף התורני בכלא מעשיהו, כיוון שעלה חשד שהעביר מידע לתקשורת על הנשיא לשעבר משה קצב, המרצה שבע שנות מאסר על אונס ועבירות מין נוספות. האסיר עתר לבתי משפט, אך עתירותיו נדחו.

 

משה קצב בכלא - כתבות אחרונות

ההערכה: קצב יקבל חופשה לרגל חתונת בנו

משה קצב סירב לתת דגימת DNA בכלא

קצב דורש טלוויזיה ועיתונים חילוניים בתא המאסר

 

האסיר נידון לחמש שנות מאסר על עבירות מין שביצע בבנו התינוק. את מאסרו הוא ריצה עד כה באגף התורני בכלא מעשיהו יחד עם קצב. להנהלת הכלא הגיע מידע מודיעיני לפיו האסיר מעביר פרטים לתקשורת על קצב. האסיר הכחיש את המיוחס לו וטען כי הוא אינו סובל את התקשורת ואם דיבר עם מישהו על קצב - זה היה עם בני משפחתו, שמטבע הדברים שאלו אותו על הנשיא לשעבר. הסבריו של האסיר לא סייעו לו ובהנהלת הכלא, לטענתו ביום שנקבע לו התייחדות, הוא הועבר מהאגף התורני.

 

בעקבות העברתו מהאגף הגיש האסיר מספר עתירות לבית משפט לעניינים מנהליים בפתח תקווה. העתירות שהוגשו היו בנושא העברתו

 מהאגף, אי קבלת מגבונים לחים והגדרתו כעבריין מין. בדיון בבית משפט המשיך האסיר להכחיש כי העביר מידע לתקשורת על קצב.

 

בפסק הדין קבע השופט אברהם טל, ששפט אותו למאסר על עבירות המין, כי לא מדובר בהתנהגות שלילית ברמה הגבוהה והורה לשב"ס לבחון את חזרתו של האסיר לאגף התורני. השופט קיבל את טענת השב"ס לפיו מגבונים גורמים לסתימות בשירותים ודחה את העתירה בנושא הזה וכמו כן את העתירה להסיר את סיווגו של האסיר כעבריין מין. האסיר ערער על פסק הדין לבית משפט העליון, שגם הוא החליט לדחות את הערעור.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קצב לפני כניסתו לכלא
צילום: AFP
מומלצים