שתף קטע נבחר

חסמב"ה וסמי הפיצוצייה: "אהוד השמן" נעצר

טוביה דובלרו, ששיחק בעברו בסרטי קולנוע ובטלוויזיה, נחשד בייבוא של כמעט טונה סמים והפצתם בפיצוציות בתל אביב. הוא נעצר יחד עם בנו, והשניים צפויים לעמוד בפני כתב אישום

"אהוד השמן" הידרדר לפשע. טוביה דובלרו, שחקן עבר בקולנוע ובטלוויזיה, חשוד שייבא קרוב לטונה של "סמי פיצוציות" לתל אביב. הוא נעצר בסוף השבוע על ידי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב יחד עם בנו. בכוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום בגין החזקת חומרים אסורים לשימוש והפצתם.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

בלשי הימ"ר, בראשות ניצב-משנה גדי אשד וראש מפלג הסמים סגן-ניצב ירון קלדס, מנסים להילחם בהפצת החומרים. במסגרת פעילותם, הגיע לאחרונה מידע חדש על רשת יבואנים שמספקת לפיצוציות קפסולות שבהן חומר חזק פי 40 ממריחואנה.

 

החשוד מכחיש את המיוחס לו (צילום: באדיבות ימ"ר תל אביב ) (צילום: באדיבות ימ
החשוד מכחיש את המיוחס לו(צילום: באדיבות ימ"ר תל אביב )

 

במהלך ההתחקות אחריהם, גילו החוקרים כי הם מייבאים מסין חומר המכונה "ג'וקר", שמורכב מחומרים אסורים בפקודת הסמים. על פי החשד, יובאו 18 משלוחים בחודש, שכל אחד מהם הכיל ארבעה ק"ג של סמים. החומר האסור הוזמן באינטרנט באמצעות שימוש בזהות מזויפת של חברת שליחויות ובתעודות זהות שזויפו אף הן.

 

לפני שבוע, נעצרו דובלרו ובנו ומאז היו נתונים לחקירת מפלג תשאול, בראשות סגן-ניצב ניסים דאודי. במהלך החקירה

הצליחו החוקרים לקשור את השניים לאירועים, ואתמול אף נחשף מחסן באזור המרכז, שבו מצאו כמיליון קפסולות ריקות, שמיועדות למילוי.

 

"אין ספק שמדובר באחת מהרשתות הגדולות ביותר, אם לא הגדולה, של ייבוא חומרים מסוכנים לפיצוציות באזור תל אביב", אמר קלדס. "מדובר בחומרים מסוכנים ומאוד חזקים, פי כמה וכמה מכדורי ההזיות שנמצאים בשוק".

 

דובלרו התפרסם כששיחק בשלושה סרטי קולנוע בשנות השמונים - "הפנימייה", "הדודה מארגנטינה" ו"חסמב"ה ושדדי הסוסים". הוא השתתף גם בפרסומות ובסדרת הטלוויזיה "זינזאנה".

 

עו"ד חי הבר, המייצג את דובלרו, מסר בתגובה: "מרשי בסך הכול הלך לאסוף חבילות שהגיעו בדואר. הוא מכחיש כל קשר לחשדות המיוחסים לו. אין מדובר בסם או בכל חומר האסור על פי חוק. אין לי ספק כי בסופו של יום החשדות הללו יתפוגגו ואם בכלל יוגש כאן כתב אישום, הרי שהוא יהיה מינורי לחלוטין וחסר חשיבות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חלק מהחומר שנתפס
צילום: באדיבות ימ"ר תל אביב
ניצב-משנה גדי אשד
צילום: באדיבות משטרת ישראל
סגן-ניצב ניסים דאודי
צילום: שאול גולן, ידיעות אחרונות
עו"ד חי הבר
צילום: עמית מגל
מומלצים