שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  "לא האמנתי - אבל הכינים היו בלונדיניות"
  בפעם הראשונה שבתה של שרון זליקובסקי חזרה הביתה עם כינים היא סירקה אותה ללא הפסקה - אבל לא מצאה שום דבר. רק אחרי הטיפול היא גילתה: הן פשוט היו בלונדיניות, בדיוק כמו השיער של בתה. "הן כנראה פיתחו צבעי הסוואה", היא אומרת

  מאז הילדות יש לי אלרגיה לכינים. כמו בנות רבות אחרות עם שיער ארוך, גם לי היו כינים וגם אני עברתי את ה"טיפול" בנפט וחומץ. אני עד היום לא שוכחת את הסירחון והצריבה הנוראית שזה עשה לי בקרקפת. אני גם זוכרת איך ניערתי את השיער מעל שולחן לבן והכינים פשוט נפלו אליו, מתות.

   

  זו הסיבה שאני מאוד רגישה לנושא הכינים היום.אני רק רואה את הבת שלי מתגרדת - ומיד מסרקת אותה במסרק צפוף. לשמחתי בשנתיים האחרונות יש לנו

  שקט מהכינים, מאז שהיא התחילה ללמוד בבית הספר, אבל בתקופה של הגן היו לנו כמה מקרים של כינים. המזל הוא שהיום כבר יש טיפול הגיוני, לא כמו זה שעשו פעם.

   

  לא הבנתי למה אני לא רואה אותן

  בפעם הראשונה שבה הודיעו בגן של בתי שיש כינים היה לי ברור שאנחנו מגיעות הביתה - וישר לאמבטיה, לבדוק אם היא נדבקה ולבצע טיפול. הבעיה הייתה שזו הייתה הפעם הראשונה שלי - ולא ממש ידעתי איך הן נראות ומה צריך לחפש. עברתי לה על כל הראש, הזזתי שערות, הסתכלתי מאחורי האוזניים - וכלום. א ראיתי כינה אחת.

   

  בגלל שראיתי שהיא מתגרדת החלטתי בכל זאת לעשות לה טיפול, כי חשבתי שאם יש מגיפה בגן רוב הסיכויים שהיא לא דילגה עליה. ואז, אחרי הטיפול, הבנתי למה לא זיהיתי אותן: לבת שלי פשוט היו כינים בלונדיניות. כנראה בגלל שהשיער שלה מאוד מאוד בהיר, הכינים אצלה בהירות יותר והן פשוט קיבלו צבעי הסוואה.

   

  מאז היו לה כינים בסך הכל פעמיים נוספות, ולשמחתי עברנו את זה בקלות יחסית. אני עושה לה טיפול, מסרקת במסרק צפוף - וזהו. גם היום, אחרי תקופה ארוכה שבה אין לה כינים, בכל פעם שאני רואה אותה מתגרדת אני מסרקת במסרק צפוף, רק כדי לוודא שהכל בסדר. בגלל שהחומרים היום כל כך ידידותיים היו אפילו מקרים שלא ראיתי כינים בסירוק, אבל היא כל כךהתגרדה שעשיתי טיפול, רק ליתר ביטחון.   

   

  שרון זליקובסקי היא שחקנית ומנחה, יועצת תקשורת ואמא לבת 7

   

  לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים על ריזאלטס - תכשיר הכינים מס' 1 בישראל

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה ""לא האמנתי - אבל הכינים היו בלונדיניות""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים