שתף קטע נבחר

אטיאס העיד בפרשת בחדרי חרדים: "לא נסחט"

חוקרים הגיעו לביתו של שר השיכון אריאל אטיאס כדי לבדוק אם נסחט על-ידי אנשי האתר החרדי, לאחר שנודע להם כי נפגש בעבר עם מנכ"ל האתר. מקורבי השר: הוא לא נסחט

שר השיכון והבינוי אריאל אטיאס (ש"ס) מסר היום (ב') בביתו עדות במשטרה בפרשת הסחיטה שבה חשודים מנהלי אתר האינטרנט "בחדרי חרדים". מקורבי השר הדגישו כי הוא אינו חשוד בפרשה וכי הבהיר מיד לחוקרים שלא היה בין הנסחטים.

 

עוד בחדשות ynet:

  

הפרשה שמזעזעת את המגזר החרדי נחשפה לפני כשבוע, אחרי חקירה סמויה שנמשכה חודשים. במסגרת החקירה נעצרו בכירים באתר הפופולרי, בהם המנכ"ל שנשלח למעצר בית. החשד העיקרי הוא שבאתר סחטו אנשי עסקים חרדיים ורבנים בתמורה לכך שלא יפרסמו בו דברים מביכים על אודותיהם. לפי החשד, בשנתיים האחרונות גבו בכירי האתר כספים מאישי ציבור ומאנשי עסקים במגזר החרדי גם עבור הסרת ידיעות וטוקבקים שליליים או עבור פרסום דברי שבח.

 

במשטרה, שם מבקשים לסגור את האתר, טוענים כי הם לא זוכרים פרשה בהיקף כזה של נסחטים ומתלוננים. במקביל למעצרים, בודקים במשטרה אם היו אחרים שנסחטו בפרשה. היום הם ביקשו לבדוק עם שר השיכון אטיאס אם היה קורבן לסחיטה מצד מפעילי האתר, בשל מידע על פגישה שקיים בעבר עם מנכ"ל האתר. אטיאס, שכאמור נתן עדות בביתו, הכחיש כי נסחט.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השר אטיאס. נפגש עם המנכ"ל
צילום: גיל יוחנן
מומלצים