שתף קטע נבחר

עצרו את מטס האנרכיסטים, שישלחו גלויה

מאחורי הביטוי "פעילי שלום" מסתתרים שונאי ישראל ומשתפי פעולה עם הגרועים שבאויבינו, המעוניינים בהחרבת המדינה. לכן ישראל לא צריכה להתנצל על כך שהיא לא מעוניינת לראותם

קבוצה של אזרחים זרים, שממש כמו חסידי אומות העולם מהמרמרה, קוראים לעצמם "פעילי שלום" מתכוונת לטוס לישראל על מנת להשתתף באירוע המוני של "הזדהות עם מאבק הפלסטינים נגד הכיבוש". כצפוי, גם הפעם ישנם יהודים טובים שחושבים שתפקיד ישראל לספק להם את האפשרות לעשות זאת, כפי שטען כאן חן משגב, במקום למנוע מתומכי אויבי ישראל להשיג את מבוקשם.

 

כן, קראתם נכון. אנחנו בסכסוך עם הפלסטינים. למרות שמספר יוני השלום שהופרחו כאן קרוב למספר הרקטות שנורו בסבב האחרון על דרום הארץ, הפלסטינים אינם שכנים חביבים מצדו השני של הגבול. הם עדיין אויבים. מלחמה או לא, משום מה נראה לכמה אנשים, שתפקיד ממשלת ישראל הוא לספק תמיכה לאלו המנסים לפגוע באזרחיה וחייליה. אז זהו, שלא.

 

עוד בערוץ הדעות של ynet:

מוקדם להספיד את חזקת הגיל הרך? / אודליה אלטמן

לו רק גינטר גראס המשיך לשתוק / מנפרד לנשטיין

 

לא פעילי שלום, אלא שוחרי השמדת ישראל. מארגני המטס   (צילום: אליאור לוי) (צילום: אליאור לוי)
לא פעילי שלום, אלא שוחרי השמדת ישראל. מארגני המטס (צילום: אליאור לוי)

 

ממש כמו כל מדינה ריבונית, זכותה של ישראל לסלק מכאן כל אזרח זר, שבא להצטרף ו"להזדהות עם מאבק" שמכוון נגדה ונגד אזרחיה, במחאה אלימה יותר או פחות. זכותו של כל אזרח ישראלי שממשלתו תגן עליו מפני אזרחי מדינה זרה המצהירים שבכוונתם לסייע לאויביו. מותר לאותם פעילים לומר ככל העולה על רוחם, אך זה כלל לא עניין של חופש ביטוי. זה שלמישהו מותר להזדהות עם אויביי לא אומר שאני צריך להכניס אותו הביתה בשביל זה. שישלח גלויה.

 

נוכח הטענה שאלו פעילים שהשלום לנגד עיניהם, יכול הקורא התמים לדמיין בעיני רוחו אבירי זכויות אדם שוחרי צדק, חבורת צדיקים טהורה הכמהה להגיע ולהושיט עזרה לחלכאים באשר הם. תוספת של מוסיקת כינורות מפעימה ברקע, והנה מופיעה לה לחלוחית בזווית עיני ולבי נכמר. אלא שלא מדובר כאן בפעילי זכויות אדם.

 

חמאס הכריז שהוא מעוניין בהשמדת "הישות הציונית", ומלווה את ההכרזה בירי טילים ובפיגועים. אבל "פעילי השלום" מאשימים דווקא את ישראל בטיהור אתני. ברשות הפלסטינית צפוי גזר דין מוות למי שימכור קרקע ליהודים, אבל "פעילי זכויות האדם" קוראים דווקא לישראל מדינת אפרטהייד. ברשות הפלסטינית מופצת כל הזמן תעמולה אנטישמית ארסית שהייתה יכולה לפאר כל ביטאון גרמני משנות השלושים, אבל "פעילי השלום" קוראים דווקא לישראל גזענית.

 

ברשות הפלסטינית נרדפים הומואים עד חורמה ונענשים בחומרה, אבל "פעילי זכויות האדם" אומרים שישראל היא זו המתנכלת למיעוטים. הפלסטינים כולאים מתנגדים פוליטיים, מענים אסירים, מתנכלים לנוצרים ומדכאים נשים, אבל "פעילי זכויות האדם" מאשימים דווקא את ישראל, ש-20% מאזרחיה הם ערבים הנבחרים ובוחרים לכנסת, בהפרת זכויות אדם ובאפליה.

 

הפלסטינים לא מעניינים אותם 

כדאי ש"הפעילים" יוציאו את המרצע מהשק. זכויות אדם מעניינות אותם כשלג דאשתקד. אז מהי בכל זאת מטרתם? סיוע לפלסטינים? גם הפלסטינים עצמם לא ממש מעניינים אותם. אילו היו הפלסטינים בראש מעייניהם, הם היו יוצאים להפגין במדינות ערב, שמונעות מפלסטינים החיים שם לצאת מ"מחנות הפליטים", לקבל אזרחות ולהשתקם, ממש כפי שהשתקמו הפליטים היהודים מארצות ערב בישראל. הם היו מתייצבים בעזה ופועלים ללא חת נגד משטר הטרור המהלך אימים על מי שלא מיישר קו עם הקיצוניות שלו. הם יכלו למחות נגד הרדיפות ברשות הפלסטינית, ולדאוג שכספי הסיוע האירופי הנשפכים שם כמים, יגיעו למי שזקוק ולא למקורבי השלטון המושחתים. אבל לזה הם לא דואגים.

 

מאחורי הביטוי "פעילי שלום" מסתתרים אנרכיסטים, שונאי ישראל ומשתפי פעולה עם הגרועים שבאויבינו, העוטפים את האנטישמיות שלהם במעטה של "התנגדות לפשעי ישראל", שזה הרבה יותר נחמד מלומר שהם בעד מחיקת מדינת הלאום היהודית. זו חבורה שבאה לכאן למטרה אחת: לקעקע את זכותה של ישראל להתקיים כמדינה יהודית. זו חבורה שבאה לפגוע בישראל ולהציג אותה כאויב האנושות ו"כשטן הגדול". הם רוצים להכשיר את הקרקע ולתת לגיטימציה להשמדת מדינת הלאום היהודי, ישראל. הם אויבי מדינת ישראל המבקשים להחריבה ולהרסה.

 

ישראל אינה צריכה להתנצל בפני אף אדם, מדינה או כלי תקשורת על כך שהיא לא מעוניינת לראותם בשטחה. שיעשו ועידה בסקייפ ויוציאו הודעה משותפת ונוטפת ארס ל"אל-מנאר". אזרחי ישראל יסתדרו טוב מאוד בלי הפרובוקציה הזו, וזו בדיוק הדרך שבה צריכה לפעול מדינה הדואגת לשלום אזרחיה.

 

ד"ר חן קוגל, רופא משפטי, ממייסדי "גאווה בליכוד".

 

גולשים מוזמנים להציע טורים במייל הבא: opinions@y-i.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ההתפרעות בנתב"ג במטס הקודם
צילום: ירון ברנר
נסתדר בלי הפרובוקציה. חן קוגל
מומלצים