שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ארוך ולא מכני: איך נראה סקס בין נשים?
  מדוע ההבדל בין סקס הטרוסקסואלי לסקס לסבי גדול כל כך, ומה לסביות חושבות על פורנו לסבי? ג'וזף וקסלר כינס קבוצת נשים שמעדיפות לעשות את זה עם בנות מינן, וגילה שלסביות נהנות יותר
  השבוע החלטתי לחקור צד שבדרך כלל כמעט ואיני נוגע בו. אני מדבר על סקס לסבי. היה לי ברור שאני נכנס לטריטוריה שגדולה על מידותיי הקטנות, ובכל זאת, עקב העובדה שמרבית מחברותיי הנשים מעדיפות את הסקס שלהן עם בנות מינן, זימנתי כמה מהן לשיחה צפופה על התחליף המסקרן. המסקנה הבולטת - אין תשובה חד משמעית לאף נושא שעלה. מבולבלים? גם לי היה קשה בהתחלה, אבל ברגע שהקשבתי, גיליתי עולם מלא בתשוקה, רוך, מיניות ודעתנות.

   

  עוד בנושא:

  שאלתם איך לסביות עושות את זה? הנה התשובה

  צעצועי מין: חגיגה של מיניות נשית

  איך אני יכולה לדעת שהיא לסבית?

  הפתעה: גם לסביות מחשיבות מראה חיצוני

   

  הפעם הראשונה עם אשה

  הנושא הראשון שעלה היה כמובן, הפעם הראשונה בה חוו מין עם אשה. מרביתן הגיעו לכך אחרי שהתנסו עם גברים, ולא לכולן הייתה נחיתה רכה. אחת מהן סיפרה כי הפעם הראשונה הייתה מאכזבת: "הייתי בארון תקופה ארוכה, וחלמתי על זה הרבה מאד זמן, אבל הבחורה לא ידעה מה לעשות. רק אחרי כמה ניסיונות הסקס הפך לטוב יותר".

   

  היא ממשיכה לספר כי זה נורא תלוי בפרטנרית וגם בתחושות שלה עם עצמה, עד כמה היא נלחצת ומפחדת. "הייתי די תקועה מינית ולא משוחררת בהתחלה", היא מוסיפה. "רק אחרי מספר שנים של התנסויות, הצלחתי להגיע למקום נוח מבחינה מינית".

   

   

  אצל חברה אחרת שלי, הדברים קרו בצורה שונה. הניסיון המיני הראשון שלה עם אשה היה כחלק משלישיה. זוג הטרוסקסואלי הזמין אותה להצטרף אליהם ודווקא במקום הזה, לאחר שנים של קיום יחסי מין עם גברים, היא הבינה את עצם המשיכה שלה למין הנשי.

   

  "הדינאמיקה ביניהם גרמה לי לסלוד מהגבר ולהעצים את האשה", היא משתפת. "גברים במיטה יכולים להיות נורא אגואיסטים. הם דואגים בעיקר לצרכים של עצמם. עם נשים יש הרבה יותר פרגון, כאשר המטרה בסופו של דבר, היא שהפרטנרית שלי תהנה, שהיא תרגיש נעים, בטוח, משוחררת ומלאת עונג".

   

  זה הכול חוץ ממכני

  הן ממשיכות לדבר על סקס עם גברים ונראה כי שתיהן מסכימות פה אחד: "כשהגבר גומר, האקט המיני נגמר". בנוגע לסקס עם אשה, הן מספרות כי מדובר באקט מיני ארוך יותר וכי ניתן לגמור בו כמה וכמה פעמים. "זה לא מכני", הן חוזרות ואומרות.

   

  המילה הזאת, 'מכני', מדליקה אצלי נורה ואני מחליט להפסיק אותן לרגע. אני תוהה מה בין מכאניות לסקס לסבי, והאם גם הסטוצים שהן מקיימות, מצליחים להישאר נקיים ממעטפת מכאנית כזאת או אחרת. אחת המרואיינות טענה כי גם בסטוצים היא חושבת מעבר, וכי עדיין קיים רוך מסוים שמשתלב נפלא עם המגע הנשי. לעומת זאת, חברתה השיבה שלדידה, סטוץ עם אשה הוא כמו סקס עם גבר - מכני בלבד. "אני צריכה את כל האווירה שמסביב לאקט עצמו, את הרגע, המקום, התחושות. להיות שם במאה אחוז. זה לא חלק מהדי.אן.איי של עולם הסטוצים". 

   

  סוד האורגזמה הנשית

  הנושא הבא שעולה בחדר הוא אורגזמה נשית וכמובן שגם הפעם התקבלו לא מעט ביקורות כלפיי המין הגברי ויחסו המיני אל נשים. "עם אשה האורגזמה הרבה יותר חזקה", ממהרת לצעוק אחת מהן, ומוסיפה: "מרבית הנשים לא גומרות רק מחדירה וצריך פעילויות מסוימות שיגרו אותנו מבחינה מעשית". מרבית הגברים, לטענתה, לא ממש יודעים לבצע את העבודה.

   

  החברה השנייה התפרצה לפתע ואמרה: "יש כמה שיודעים, אבל הם מאוד נדירים". חברה אחרת הוסיפה כי כאשר גבר שוכב עם אשה הוא מרגיש שהוא עושה הכל, אבל בעצם לא יודע בכלל מה הוא עושה. לטענתה, לסביות שהיו עם גברים יודעות לענג אשה במלוא מובן המילה. "הן יודעות מה היה חסר להן כשהתנסו בעצמן בסקס עם גבר, ויודעות להעניק זאת בסקס עם אשה", היא אומרת וצוחקת.

   

  את היעדרו של איבר המין הזכרי הן לא רואות כבעיה, נהפוך הוא, לטעמן החלופה הרבה יותר טובה. "גבר לא יכול לשרוד שעות באקט מיני. תחליפים כן", הן משתעשעות ואומרות. אני שואל האם כל הנוכחות בחדר בעד צעצועים וגיוון בסקס, ומיד ממשיכה את קו מחשבתי אחת מהבנות, ואומרת: "כל מה שכיף ומענג את שני הצדדים - כשר".

   

  בכוונה אני מתעקש לחזור לנושא האורגזמות, ומתעניין דווקא בנקודה שסקרנה אותי יותר מכל - מדוע נשים מוכנות לזייף עם גברים ולא מתעקשות להגיע גם הן לסיפוק המיני שלהן. תחילה, הבנות בחדר מתוודות יחד כי מעולם לא זייפו עם אשה, ואילו עם גברים כן נהגו לזייף.

   

  אני חוזר ושואל אותן, מדוע עם גבר היו מוכנות לזייף אורגזמה, והן עונות לי בקרירות: "תאכלס, לא חשוב להם באמת לענג אותנו. הם הכי חשובים בכל התהליך. גם אם כביכול, הוא טוען שהוא רוצה לענג אותי, המטרה נשארת לענג את עצמו בלבד". חברה אחרת הוסיפה: "את הופכת מודעת לזה שאת שם כי הוא צריך לגמור, אפילו אם הוא אומר שהוא רוצה שתגמרי".

   

  הפעם אני מפנה את השאלה למקום הטבעי שלהן, ותוהה איך יכול להיות שהן מעולם לא זייפו גם כאשר שכבו עם נשים. הן עונות לי שאינן מרגישות צורך בכך. אנחנו מסכמים את הנושא ומגיעים כולנו למסקנה כי במרבית המקרים, לנשים יש הרבה יותר סבלנות מגברים. דבר זה מועיל להן ביחסים המיניים שלהן כלסביות, כיוון לאשה אכן לוקח הרבה יותר זמן בכדי לגמור.

   

  השיחה נמשכת ודברים חדשים מתגלים כאשר הן חושפות כי נשים מאוד דברניות, והדבר מתבטא גם במיטה. "הרבה פעמים נאמר בשלב האקט בדיוק מה אנחנו רוצות", הן מציינות. "צריך להבין כי לא קורה הרבה ששתי נשים גומרות בו זמנית. בזוגיות הטרוסקסואלית כל אחד מצופה לגמור בסוף ההצגה. אצלנו, אני מחכה שהיא תגמור ומתענגת מזה. רק אחר כך אני אגמור גם. צריך להקדיש תשומת לב לפרטנרית".

   

   

  "רואים שהתמונה בויימה על ידי גבר סטרייט. פורנו לסבי לא קיים באמת" (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  "רואים שהתמונה בויימה על ידי גבר סטרייט. פורנו לסבי לא קיים באמת"(צילום: shutterstock)

   

  פורנו לסבי לא מיועד ללסביות

  משם אנחנו ממשיכים אל הנושא האחרון והמעניין לא פחות, פורנו לסבי. מיד עם העלאת המילה 'פורנו', אני חוטף בראש משני הצדדים – "פורנו לסבי הוא לא לסבי!", הן זועקות. "הבמאים הם חזירים סטרייטים שמלהקים שחקניות סטרייטיות, וכל הסרטים מבוססים על ההנאה של גבר סטרייט ומה שמדליק אותו". הן טוענות כי לא נתקלו עדיין בפורנו לסבי 'אמיתי', למרות ששמעו שיש כזה אבל הוא בתשלום בלבד, ואינו נפוץ כמו שאר סוגי הפורנו.

   

   

  אז למה בעצם הוא לא נפוץ? שאלה מעניינת, אך נראה כי קיימות לה כמה תשובות פוטנציאליות. אחת מהן טוענת כי לסביות לעולם לא יסכימו להשתתף בסרטים שכאלו. השנייה טוענת שזה פשוט בגלל העובדה שלסביות הן לא קהל יעד, ואני, אני נשארתי עם הידיעה כי מדובר בקהל שמופלה בתעשיית הפורנו.

   

  לסיכום הן מבקשות שאכתוב כי דבריהן אינם מתיימרים לשקף את כלל הלסביות בארץ, לא שהיה צורך להכניס זאת. אחרי הכל, למרות חוסר הבהירות בכמה מהדברים שהועלו, גם לי הצטיירה העובדה כי לא סתם טוענים שלעולם אין לדעת מה אשה באמת רוצה.

   

  בסופו של יום, כל אחת היא עולם ומלואו ויחד עם זאת, ברור שתרצה דברים שונים ואחרים. חברותיי אומרות, כי כל אשה זאת הפתעה אחרת. צריך להבין אותה, לקרוא אותה, לדעת מה היא צריכה ובעיקר - מה גורם לה לגמור.

   

  נהנים מהכתבות שלנו? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק ותוכלו להתעדכן בכל מה שקורה בערוץ יחסים

   

  הכותב מוציא לאור, עורך וכתב ראשי בפנזין האורבני "כבשה שחורה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מתמקדות בעינוג ההדדי ולא בגמירה של הגבר. לסביות
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים