שתף קטע נבחר

צפו: טופאק התעורר לחיים על הבמה

במהלך הופעתם של ד"ר דרה וסנופ-דוג בפסטיבל קואצ'לה שבקליפורניה, הופתע הקהל לראות את הראפר המנוח טופאק שאקור מבצע שני שירים על הבמה. הביצוע התאפשר תודות להולוגרמה בטכנולוגיה מתקדמת שעלתה 10 מיליון דולר

הראפר טופאק שאקור אמנם נרצח ב-1996, אך הבוקר (א') שעון ישראל הוא התעורר לחיים. ההפתעה התרחשה בפסטיבל קואצ'לה בקליפורניה שחלקו הראשון הגיע לסיומו היום. במהלך הופעתם של הראפרים ד"ר דרה וסנופ דוג, הופיעה הולגרמה של הראפר המנוח והחלה לשיר ולהסתובב על הבמה. את הביצועים המרשימים תוכלו לראות בוידאו שלפניכם.

 

צפו: טופאק מתעורר לחיים

 

עפ"י דיווחים בתקשורת העולמית, לא פחות מעשרה מיליון דולר עלתה הפקת דמותו של טופאק במופע. בעזרת הטכנולוגיה, הראפר שהתעורר לחיים לא רק שר, זז בתנועותיו המאפיינות אותו ועלה על הבמה ללא חולצה כפי שנהג לעשות בהופעותיו, אלא גם פנה אל הקהל במקום והכריז על הגעתו לפסטיבל קואצ'לה. דמותו של טופאק נראתה לרגעים הכי אמיתית כשיחד עם סנופ דוג ביצעה ההולגורמה את השיר הישן של השניים: "Two of Amerikaz Most Wanted". קודם לכן ביצעה ההולגרמה של טופאק את השיר: "Hail Mary". לאחר שההולגרמה של טופאק נעלמה מהבמה במופע התארח גם אמינם, לו ד"ר דרה הזניק את הקריירה לפני כ-14 שנים.

 

ד"ר דרה, סנופ דוג וטופאק היו שלושת הראפרים המובילים של חברת התקליטים "דת' רואו" ששלטה בראפ של חוף המערבי בשנות התשעים ויחד הם מכרו עשרות מיליוני אלבומים. כאמור טופאק נרצח ב-96' בלאס ואגס וכנראה לנצח ייחשב לאחד הראפרים החשובים והמשפיעים בעולם. למרות חקירות ותיאוריות רבות, עד היום לא נמצאו רוצחיו.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טופאק שאקור. כמעט הדבר האמיתי
לאתר ההטבות
מומלצים