שתף קטע נבחר

עדי ראייה למין הקבוצתי: "חשבנו שזאת יצאנית"

בעקבות האקט המיני בחוף בתל-אביב, שבו נטלו חלק אשה וכמה נערים, חוקרת המשטרה מספר עדים. אחד מהם סיפר ל-ynet: "היא לא נראתה במצוקה, נערים שהיו שם נגעו בה מדי פעם". מפקד מרחב ירקון: חשד לעבירה שהעונש בגינה הוא חצי שנה

בזמן שהמשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות האירוע שלגביו נטען כי אשה קיימה יחסי מין עם כמה צעירים בחוף בוגרשוב בתל-אביב, ממשיכות להתפרסם עדויות של עובדים בחוף. אחד מעדי הראייה סיפר היום (ג') ל-ynet כי היה משוכנע שמדובר בבילוי רגיל של צעירים עם נערת ליווי. עדים נוספים למקרה שהתרחש לפני שבועיים סיפרו שהאשה הייתה כנראה שתויה.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

ערב יום השואה: הסיוע לניצולים קוצץ ב-20%

20 שנות מאסר לצעיר שדקר למוות במועדון בת"א

גרוניס נזף בנאמן: לא שותפנו בחוק יסוד החקיקה

 

מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יורם אוחיון, אמר הערב כי חקירת המשטרה נמשכת, אך בשלב זה מדובר בחשד לעבירה מינורית בלבד. "הייתה קריאה אחת בלבד למוקד המשטרה", סיפר, "אני לא מפחית מעוצמת האירוע, אני גם לא יודע מה עוצמתו. בשלב זה לפי הבדיקות שלנו, מדובר לכאורה בעבירה מסוג עוון של מעשה מגונה בפומבי".

 

עם זאת, אמר תת-ניצב אוחיון: "אני קורא לציבור לפנות אלינו כשיש אירוע כזה. מי שהיה עד לאירוע הזה שיפנה לתחנות המשטרה בכל רחבי הארץ. מרחב ירקון ימשיך את החקירה לאור ההד הציבורי. נכון לעכשיו אין לנו תלונה, לא על אירוע שסוחב בגינו איזושהי עבירה חמורה אלא יש חשד לעבירה שהעונש בגינה הוא חצי שנה. לציבור אסור להישאר אדישים וצריכים לפנות אלינו לאירוע קטן כגדול. אנחנו צריכים כל זוג עיניים ברחוב, אנחנו יודעים לעשות את העבודה והאירוע יתוחקר".

 

"חשבתי שהיא עובדת בזה"

קובי גניש, עובד במסעדה בחוף שהיה עד למתרחש סיפר כי "האשה רקדה עם הנערים ומדי פעם הם נגעו בה. ראיתי שהיא ביקשה מהם כל מיני דברים כמו כסף וסיגריות ומדי פעם לקחה את מי שהיו מוכנים לשתף פעולה הצדה לתוך המים וקיימה איתם אקט מיני. חשבתי שהיא אולי עובדת בזה, אולי היא צריכה את הכסף למשהו ולכן לא התערבתי. היו שם הרבה משפחות, ילדים ואף אחד לא התערב".

 

גניש הוסיף כי "בכל רגע הצטרפו עוד אנשים למעגל ומחאו לה כפיים. היא לא הייתה במצוקה, אבל ניכר שהיא הייתה שתויה. היא הייתה קצת מפוזרת, שכבה על הרצפה, העיפה חול וביקשה כל מיני דברים מעוברי אורח. אני רואה הרבה בחורות כאלה כאן. יום לפני האירוע הזה, ישבה בחורה על החוף עם שני ז'קטים ומעילים כמו מתה, ואף אחד לא התערב".

 

בילוי בהסכמה או מעשה פלילי? חוף בוגרשוב, היום (צילום : עידו ארז) (צילום : עידו ארז)
בילוי בהסכמה או מעשה פלילי? חוף בוגרשוב, היום(צילום : עידו ארז)
 

אלכס בולדייב, עד ראייה נוסף שמועסק אף הוא במסעדה בחוף סיפר כי "ראיתי חבורת צעירים בני 16 עד 18 שמחים ומתופפים בדרבוקות וצעירה רוקדת במרכז כשהיא לובשת רק מעיל ג'ינס. החוף היה מפוצץ באנשים והייתה לנו המון עבודה. לכן לא יכולנו להתקרב ולראות מה באמת קורה שם. לא ראינו אקט מיני, אבל ניתן היה לראות שהבחורה המבוגרת בהרבה מהנערים. לרגע חשבתי שהם הזמינו לחוף נערת ליווי".

 

"היא הייתה היוזמת" 

בולדייב הוסיף כי "לאורך כל הזמן הזה, לא ראיתי שום נוכחות משטרתית. 30 איש לפחות התקהלו מסביב, אבל לא היו שם שוטרים. שמענו צעקות ושריקות ותיפופי דרבוקות, אבל זה היה מרוחק מהמסעדה שבה אני עובד כדי שבאמת נוכל להבין מה קרה שם. לפי מה שראינו, היא הייתה היוזמת ושאת הכול היא עשתה תחת שליטה".

 

המשטרה חוקרת את עדי הראייה. אופנוע משטרתי בחוף, היום (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
המשטרה חוקרת את עדי הראייה. אופנוע משטרתי בחוף, היום(צילום: עידו ארז)

 

ב"הארץ" דווח הבוקר כי לפני שבועיים קיימה האשה יחסי מין עם כמה גברים בחוף הים. עדת ראייה סיפרה כי התקשרה למוקד 100 של המשטרה לדווח על המקרה, אך המוקדנית אמרה לה כי היא לא יודעת היכן החוף נמצא. לפי המשטרה, למקום הגיעו שוטרים שלא הבחינו בדבר יוצא דופן.

 

בחוף בוגרשוב קבלו עובדים אחרים על כך שהמשטרה לא טיפלה במקרה. קובי, אחד המלצרים במקום, סיפר כי אין זו הפעם הראשונה שמקרה כזה קורה: "נערות שתויות עושות כאן דברים שלעתים קשה לנו להאמין בעצמנו שהם קורים. אבל נראה שכולם ישנים". דינה, מנהלת מסעדה בחוף אמרה כי שמעה מהעובדים על המקרה. "איפה הייתה המשטרה?", היא שאלה.

 

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה: "בזמן החורף, לפני פתיחת עונת הרחצה, ישנם פקחים רק בחמישה חופים בתל אביב ולא בכל חוף וחוף. ולכן הם לא היו במקום".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מין קבוצתי. חוף בוגרשוב, היום
צילום : עידו ארז
"מדי פעם הם נגעו בה". עד הראייה קובי גניש
צילום: עידו ארז
"לא היו שם שוטרים". עד הראייה אלכס בולדייב
צילום: עידו ארז
מומלצים