שתף קטע נבחר

האשה שקיימה יחסי מין בחוף: "לא נאנסתי"

לאחר שכמה נערים עוכבו לחקירה במשטרה, הגיעה הערב האשה לתחנת משטרת לב תל-אביב כדי להעיד. שום דבר לא נעשה בכפייה - היא אמרה לחוקרים

האשה שתועדה מקיימת יחסי מין עם נערים בחוף בוגרשוב בתל-אביב הגיעה הערב (יום ה') לתחנת משטרת לב תל-אביב כדי למסור עדות על האירועים בחוף. בתום עדותה היא שוחררה.

 

 

נחקרה ושוחררה. נערת הליווי בצאתה מתחנת המשטרה, הערב (צילום: עמית מגל, "ידיעות אחרונות") (צילום: עמית מגל,
נחקרה ושוחררה. נערת הליווי בצאתה מתחנת המשטרה, הערב(צילום: עמית מגל, "ידיעות אחרונות")

 

מין מול כולם:

המין הקבוצתי בחוף בת"א: נערים חשודים נחקרים

עדי ראייה למין הקבוצתי: "חשבנו שזאת יצאנית"

 

האשה הבהירה לשוטרים כי שום דבר לא נעשה בכפייה ואף אחד לא הכריח אותה לקיים יחסי מין עם הנער. במהלך העדות ניסו החוקרים לעמת אותה עם גרסת הנערים האחרים. במהלך חקירתה היא אמרה כי לא קיימה מין קבוצתי וגם שהיא לא נאנסה.

 

אתמול עיכבה המשטרה לחקירה שלושה נערים החשודים שהיו מעורבים ב"מין הקבוצתי" לפני כשבועיים. מבלים רבים בחוף היו עדים לאירוע, אולם רק בודדים דיווחו למשטרה. שוטר שנשלח אז למקום דיווח שלא מצא עדות להתרחשות.

 

הנערים, בני 16-15, נלקחו לחקירה בתחנת לב תל אביב בדיזנגוף בפיקודו של סנ"צ דני לוי, בעקבות צפייה בצילומים של עדים לאירוע, וכן בעקבות עדויות של הנוכחים במקום. לפי העדויות, האשה נראתה שתויה או מעורערת בנפשה.

 

מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יורם אוחיון, אמר באמצע השבוע כי בשלב זה מדובר בחשד לעבירה מינורית יחסית. "הייתה קריאה אחת בלבד למוקד

 המשטרה", סיפר, "אני לא מפחית מעוצמת האירוע, אני גם לא יודע מה עוצמתו. בשלב זה לפי הבדיקות שלנו, מדובר לכאורה בעבירה מסוג עוון של מעשה מגונה בפומבי".

 

ב"הארץ" דווח ביום שלישי כי לפני שבועיים קיימה האשה יחסי מין עם כמה גברים בחוף הים. עדת ראייה סיפרה כי התקשרה למוקד 100 של המשטרה לדווח על המקרה, אך המוקדנית אמרה לה כי היא לא יודעת היכן החוף נמצא. לפי המשטרה, למקום הגיעו שוטרים שלא הבחינו בדבר יוצא דופן.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חוף בוגרשוב בתל-אביב, השבוע
צילום : עידו ארז
מומלצים