שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האם אבי לוזון צריך להתפטר? השמיעו דעתכם
  גל האלימות המלווה את הכדורגל הישראלי, מחפש אשמים. האם יו"ר ההתאחדות לכדורגל צריך לשאת בתוצאות ולרדת מהבמה הציבורית, או שמא להישאר ולנסות להציל את המצב הקשה אליו נקלענו? אחרי שהתקשורת קטלה, זה הזמן שלכם להחליט – עם או בלי אבי לוזון?

  סערה עוברת על הכדורגל הישראלי. סערה שעשויה להגיע הערב לשיאה, או שמא לא? בשעה 20:00 בדיוק - בדיוק הזמן בו מהדורות החדשות הגדולות נפתחות, ובדיוק בזמן בו נערכים גדולים - תיערך מסיבת העיתונאים של אבי לוזון, שיגיב באופן מלא לאירועים האלימים הפוקדים אותנו.

   

  עוד ב-ynet ספורט על הבלגן בסופ"ש:

   

  יו"ר ההתאחדות יבוא מחויט עם עניבה, ילבש עליו ארשת פנים רצינית, יכין וודאי את הדפים מבעוד מועד, יסתכל סביב על גדוד העיתונאים, ישיר מבט למצלמות ויאמר: "גבירותיי ורבותיי, זוהי שעה קשה. לכן החלטתי....".

   

  לבנת מאסה במצב, גם רה"מ נתניהו. מה יגיד לוזון? (צילום: מור שאולי) (צילום: מור שאולי)
  לבנת מאסה במצב, גם רה"מ נתניהו. מה יגיד לוזון?(צילום: מור שאולי)
   

   

  האם אבי לוזון, ראש ממשלת הכדורגל, יודיע הערב על התפטרותו נוכח הלחץ

  התקשורתי הכבד, או שמא דווקא יציג את תוכניתו להצלת המצב? מה אתם הייתם רוצים לשמוע - ירידה מהבמה הציבורית של יו"ר ההתאחדות ב-5 השנים האחרונות, או שמא ה"אני מאמין" שלו לתקופה קשה זו?

   

  האם אירועים אלימים במגרש, צריכים להעביר את האשמה עד לאיש החזק בענף, או שמא, כפי שאמר לוזון עצמו בראיון לערוץ 2 ביום שישי האחרון - "לי יש רק אחריות מינסטראלית, אני לא צריך להתפטר". עד לאן מגיעים גבולות האחריות של "ראש הממשלה".

   

  התקשורת קטלה והכריזה עוד ביום שישי כי לוזון צריך להתפטר, אך כעת זה הזמן שלכם, הציבור, להשמיע את דעתכם. האם הוא צריך להעביר את הלפיד לאדם אחר? האם האחריות המלאה לאירועים היא עליו או שמא דווקא על המשטרה והקבוצות עצמן?

   

  או שמא נאמר זאת בקצרה - "כדורגל ישראלי - עם או בלי אבי לוזון"?

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים