שתף קטע נבחר

אונס במסיבת סיום? "חגגנו, והרסו לה את החיים"

בתיכון הירושלמי המומים אחרי שגילו מה התרחש בווילה. "היינו בראש טוב. עלינו לאוטובוס, ראינו שהיא חסרה", סיפר אחד מחבריה של הנערה שעברה לפי החשד אונס קבוצתי. "זו צלקת שלא תעבור לעולם". סנגורי החשודים: הראיות נגדם קלושות

"זו אמורה להיות התקופה הכי כייפית של סיום התיכון וטרום הגיוס לצבא, ובמקום זה הרסו לה את החיים", סיפר הבוקר (יום ד') ל-ynet אחד מחבריה של הנערה מהתיכון בירושלים, שלפי החשד נאנסה בידי ארבעה עובדים בווילה שבה התארחו תלמידי השכבה שחגגו את מסיבת הסיום שלהם.

 

אתמול עצרה משטרת בית שמש ארבעה גברים בחשד כי אנסו בתחילת השבוע תלמידת כיתה י"ב, בתום מסיבת סיום של התיכון. מעצרם הוארך, והבוקר יתקיים ערעור על הארכת המעצר של שניים מהם בבית המשפט המחוזי. חלק מהחשודים הודו שקיימו עמה יחסי מין, אך טענו שהיא הסכימה.

 

החשודים באונס מובאים לבית המשפט (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
החשודים באונס מובאים לבית המשפט(צילום: גיל יוחנן)
  

חבר של הנערה סיפר הבוקר שהמקרה היכה בהלם את תלמידי השכבה. "אני ממש קרוב אליה וקשה לי לדבר על זה", אמר. "כולנו היינו בראש טוב, חגגנו את סיום הלימודים, שתינו ונהנינו. בסוף הערב עלינו לאוטובוסים וראינו שאותה תלמידה חסרה. כמה אנשים הלכו לחפש אותה באזור". היא נמצאה מוטלת באחד החדרים.

 

לדבריו, כשעלתה לאוטובוס לא שיתפה אותם בטראומה הקשה שזה עתה חוותה, והם לא הבינו שמשהו קרה לה. "אתמול ראינו את הכתבות והבנו שמדובר בבית ספר שלנו. עכשיו כשאני יודע מה קרה ומשחזר את האירועים, אני יכול להגיד שהיא בפירוש לא הייתה היא באוטובוס".

 

התלמיד ציין כי השכבה מאוד מגובשת, וכולם חרדים לשלום הנערה וממעטים לדבר על הנושא שמא היא תיפגע. "זו אמורה להיות התקופה הכי כייפית של סיום התיכון וטרום הגיוס לצבא, ובמקום זה הרסו לה את החיים. זו צלקת שלא תעבור לעולם". הוא הוסיף כי מאז נחשף המקרה לא שוחח עם ידידתו. "אני מניח שמצבה קשה ולא רוצה להיות לה לנטל. אבל יכול להיות שאעשה את זה בקרוב".

 

בתום הדיון בערעורם של שניים מהחשודים על מעצרם בבית משפט המחוזי בירושלים, משכו סנגוריהם את הערעור. הדיון נערך בדלתיים סגורות ובית המשפט אסר לפרסם את תמונותיהם של המעורבים בפרשה וכן פרטים מזהים שלהם. 

 

מעסיקו של אחד החשודים מסר לכלי התקשורת: "לא ייתכן שהוא (העובד) מעורב באונס. אם הייתי רואה מעשה כזה הייתי מתערב ומונע זאת". הסנגורים מסרו: "אנחנו סמוכים ובטוחים שהראיות נגדם קלושות והשניים ישוחררו בזמן הקרוב". לדבריהם, "גם בית משפט השלום התייחס למצב הראיות הרעוע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הווילה שבה נערכה המסיבה
צילום: חיים צח, ידיעות אחרונות
בית הספר התיכון בבירה
צילום: אבי פרץ
החשודים באונס
צילום: גיל יוחנן
ערערו על המעצר וחזרו בהם
צילום: גיל יוחנן
מומלצים