שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אבי קושניר ינחה את השעשועון "כלוב הזהב"
  אחרי שש עונות ריאליטי ב"רוקדים עם כוכבים" - אבי קושניר עובר לענף השעשועונים וינחה את "כלוב הזהב", פורמט מקורי שבמסגרתו יתמודדו זוגות על פרס של למעלה ממיליון שקלים

  אחרי שש עונות של הנחיית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים" אבי קושניר חוזר לעולם השעשועונים. בחודשים הקרובים יעלה לאוויר השעשעון "כלוב הזהב" בהנחייתו של קושניר, ובו יתחרו זוגות על פרס של למעלה ממיליון שקלים.

   

  "כלוב הזהב" הינו משחק טלוויזיוני מקורי של תרות זוגות. בכל תכנית יצטרך אחד מבני הזוג לענות על שאלות טריוויה, כאשר כל תשובה נכונה של אחד

  מבני הזוג תאפשר לבן הזוג השני להיכנס להיכל מלא בפרסים, ולהוציאם החוצה בזמן קצוב. אם לא יספיק לצאת בזמן, יינעל הכלוב והמשחק ייגמר. השעשועון החדש מעמיד אנשים בסיטואציות משעשעות שבהן הפיתויים עלולים להוביל לסיכונים אשר בסופם אפשר להישאר בלי כלום.

   

  השעשעון החדש פותח על ידי "רשת", אולפני הרצליה וחברת Sony Pictures Television International Productions שתהיה אחראית גם על הפצתו בעולם. התוכנית תעלה לאוויר בחודשים הקרובים.

   

  זהו לא השעשועון הראשון שקושניר מנחה - בעבר הנחה את שעשועון הטלוויזיה "קח סיכון" (ששמו התחלף בהמשך ל"קח סיכוי") ששודר בערוץ הראשון.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אבי קושניר ינחה את השעשועון "כלוב הזהב""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים