שתף קטע נבחר

האונס בחניון בת"א: "הוא הפתיע אותנו ואז תקף"

הצעיר והצעירה שהותקפו הלילה בחניון גן העיר בתל-אביב שוחררו מבית החולים, שם קיבלו טיפול. במשטרה הקימו צוות מיוחד לחקירת האונס והחוקרים בודקים את הצילומים ממצלמות האבטחה כדי להגיע לחשוד - שנמלט מהמקום

המשטרה מנהלת מצוד אחר הגבר, שאנס הלילה (שבת) צעירה בחניון גן העיר בלב תל-אביב מול חברה. השוטרים גבו הבוקר עדות מהשניים, שסיפרו: "הוא הפתיע אותנו ואז תקף". השניים, שסבלו בין היתר מחבלות וממכות יבשות, קיבלו טיפול בבית החולים וולפסון בחולון ולאחר מכן הם שוחררו. השניים קיבלו טיפול גם מאנשי רווחה והופנו לקבלת המשך סיוע.

 

מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יורם אוחיון, מינה צוות חקירה מיוחד מתחנת לב תל-אביב, במטרה ללכוד את האנס כמה שיותר מהר. החוקרים צפו בסרטי האבטחה של החניון והקניון, והם בטוחים כי האנס נקלט באחת המצלמות. במשטרה מעריכים כי הוא יזוהה ויעצר תוך זמן קצר. 

 

תא השירותים שבו נאנסה הצעירה  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
תא השירותים שבו נאנסה הצעירה (צילום: מוטי קמחי)

 

אחת הכניסות לחניון גן העיר בתל-אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אחת הכניסות לחניון גן העיר בתל-אביב(צילום: מוטי קמחי)

 

שוטרים בחניון (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
שוטרים בחניון(צילום: מוטי קמחי)

 

המשטרה בודקת את צילומי האבטחה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
המשטרה בודקת את צילומי האבטחה(צילום: מוטי קמחי)

 

מהעדויות שבידי המשטרה עולה כי השניים הגיעו בסביבות השעה 3:30 לחניון גן העיר, הסמוך לבניין עיריית תל-אביב. על-פי הערכת המשטרה, כבר בשל זה החשוד הבחין בשניים ועקב אחריהם. כשירדו לקומה מינוס 1 - הוא התנפל על הצעיר ולאחר מכן על הצעירה. הוא הכה את הצעיר באמצעות חפץ קהה ודחף את השניים לשירותים.

 

בתחילה הוא הכריח את השניים לקיים מולו יחסי מין, שכל העת הוא מאיים לפגוע בהם. לאחר מכן הוא התנפל על הצעירה ואנס אותה לעיני בן הזוג. לאחר מכן הוא איים על השניים כי יהרוג אותם - אם ידווחו על המקרה.

 

בתחילה התקבל דיווח של תקיפה אלימה בתוך החניון, אולם רק שהגיעו השוטרים לזירת האירוע הם הבינו כי מדובר בתקיפה מינית ואונס. אנשי המעבדה לזיהוי פלילי אספו ראיות מתא השירותים בו בוצע האונס. ועל-פי הממצאים החוקרים מעריכים כי יצליחו להגיע אנס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוטרים בחניון בתל-אביב
צילום: מוטי קמחי
זירת הפשע
צילום: מוטי קמחי
מומלצים