שתף קטע נבחר

DNA ומזל: לאחר 6 שנים, נעצר חשוד באונס

בן 35 מהכפר ג'ת נבדק באקראי על ידי לוחמי מג"ב, והם גילו כי מדובר בחשוד שמבוקש לחקירה בגין אונס בשנת 2006

תושב כפר ג'ת בן 35, נעצר אמש (יום ב') בחשד שביצע אונס לפני כשש שנים. החשוד זוהה במהלך ביקורת שגרתית בחדרה על בסיס נתוני מאגר ה-DNA המשטרתי, שקשר אותו לאירוע.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

ביוני 2006, התלוננה במשטרה תושבת ראשון לציון, אז בת 31, כי עלתה לטרמפ עם גבר לאחר בילוי במועדון בעיר. במהלך הנסיעה, טענה, הנהג סטה לפתע מן המסלול, עצר בצד ואנס אותה תוך שהוא מאיים עליה. לאחר מכן, השליך אותה ממכוניתו באזור כביש גהה, ונמלט.

 

במשטרת מרחב דן, שם התנהלה החקירה, נותר התיק פתוח. החשוד נעצר בחשד לביצוע עבירה אחרת, ושוחרר לאחר שנלקחה ממנו דגימת DNA, כנוהל שגרתי. לאחר מכן, כשהתקבלו ממצאי חקירת האונס ממרכז הדגימות במטה הארצי, זוהתה התאמה בדגימות. הגבר הוכרז כחשוד המבוקש לחקירה, אך לא אותר.

 

אתמול ערכו לוחמי מג"ב בחדרה בדיקה שגרתית אקראית של כלי רכב. הם הקישו את מספר תעודת הזהות של האדם שבדקו, וגילו כי הוא מוכרז כמבוקש לחקירה. החשוד נעצר וצוות חוקרי מרחב דן, בפיקודו של סגן-ניצב דוד מישקין, עצר אותו. הוא יובא בהמשך היום לבית משפט השלום בעיר להארכת מעצרו. 

 

בתחילת השבוע, נעצר תושב טייבה בחשד שחטף ואנס לפני חמש שנים נערה לוקה בנפשה. אחרי האונס, נלקחה מגופה של הקורבן דגימת DNA של התוקף, אולם היא לא התאימה לדגימות במאגר המשטרתי. ההתפתחות בחקירה נרשמה רק לאחרונה, כשהחשוד נעצר בגין תקיפה ובמסגרת החקירה נלקחו ממנו דגימות DNA. לאחר שהוכנסו למאגר ונמצאה התאמה - הוא נעצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נעצר בעזרת נתוני ה-DNA
צילום: jupiter
סגן-ניצב דוד מישקין
צילום: גלעד מורג
מומלצים