שתף קטע נבחר

תלונות על גולן טלקום ועומס בחברות הסלולר

צרכנים מתלוננים על המתנות של למעלה מחצי שעה במוקדים הטלפוניים של פלאפון, אורנג' וסלקום: "אני לקוח מספר 315 בתור של פלאפון". רבים מתלוננים: "יש קשיים בניוד מספרים וברישום באתר גולן טלקום ובעיות להשיג את שירות הלקוחות". גולן טלקום: "אפשר לנייד מספרים רק מחר"

יום אחרי מפץ הסלולר: לקוחות סלקום, אורנג' ופלאפון מדווחים על חוסר יכולת להגיע לשירות הלקוחות, זמני המתנה ממושכים וניתוקים והמתעניינים בגולן טלקום טוענים: האתר של החברה לוקה בחסר ואי אפשר לנייד מספרים לחברה. 

 

 

לפי חברות הסלולר, עם ישראל עוסק היום בעיקר בבירורים ובהתעניינות ולכן העומסים, אולם יש כבר מגמה של ניוד ומעבר לחברות החדשות.

 

לקוח פלאפון בשם עמי טוען: "עושה רושם שמוקד שירות הלקוחות של פלאפון קרס. לא ניתן לצלצל אליו מאף מכשיר ואף חברה, אפילו לא ממכשיר ברשת פלאפון. גם לא למוקד המכירות. ניסיתי לפנות בבלייב צ'אט שלהם, קיבלתי הודעה שאני מספר 315 בתור והתירוץ שלהם זה הביקוש הרב לחבילות האנלימיטד שלהם. לי יש הרגשה שזה הביקוש הרב להתנתק".

 

במוקד שירות הלקוחות של אורנג' נמסר כי ״עקב פניות רבות בעקבות המסלולים החדשים יש עומס על הקוים ולכן זמן ההמתנה ארוך מהרגיל״. לקוח שלח ל-ynet צילום מסך, לפיו ההמתנה על הקו ארכה כמעט חצי שעה.

 

גולן טלקום: עומס מטורף, הניוד רק מחר

בגולן טלקום, מפעילים עשרות אנשי שירות לקוחות, ומגייסים אנשי שירות לקוחות נוספים, אך בינתיים, המענה שם, כך נראה, לוקה בחסר. יש בעיות בוסר באתר שנמצא אמנם בחיתוליו, אך  כאמור מהווה הפלטפורמה היחידה לרישום לחברה, כך שכל תקלה בו - עשויה לגרום לנטישת לקוח פוטנציאלי.

מתוך עמוד הפייסבוק של גולן טלקום ()
מתוך עמוד הפייסבוק של גולן טלקום
 

 

מתעניין בגולן טלקום אמר ל-ynet: "האתר קרס אתמול מספר פעמים ואני לא יודע אם מספר כרטיס האשראי שלי נקלט במערכת ולא ברור לי מתי אקבל כרטיס סים הביתה. במוקד שירות הלקוחות שלהם לא עונים".

 

צרכן נוסף מתלונן: "ניסיתי הבוקר לרשום שני מספרים לחברה. פעמיים אחרי הזנת כרטיס האשראי, קיבלתי דף לבן. האפשרות להירשם באתר זה פיקציה"? צרכנית אחרת טוענת: "אין אפשר לנייד לגולן טלקום מספרים ולא ברור איך אפשר להתנייד אל הרשת. חיפשתי באתר מידע ולא מצאתי".

 

בעמוד הפייסבוק של גולן טלקום יש עשרות תלונות על אתר החברה, לצד לקוחות מרוצים. במקביל, לקוחות HOT מובייל טוענים בפייסבוק לבעיות באתר החברה. מ-HOT מובייל נמסר כי "למרות עומס מטורף, האתר עובד כשורה".

 

תגובות

מגולן טלקום נמסר בתגובה: "האתר התקשה אתמול לעמוד במספר הגגולשים המטורף, אך אין מאז תקלה באתר, למרות העומס העצום. מרכז השירות עובד טוב, בממוצע אנו נותנים מענה תוך 2 דקות. כרגע אי אפשר לנייד מספרים לחברה, הליך הניוד יחל רק הערב או ממחר בערב. אין בעיה בהטענת כרטיס אשראי יתכן שהיתה בעיה מקומית וכל לקוח יטופל".

 

מסלקום נמסר בתגובה: "החברה נערכה לגידול בשיחות וייתכן ולקוחות חווים עומס נקודתי. אנו נמצאים במענה מלא ומורחב של כלל ערוצי השירות הכוללים מוקדים טלפונים, מרכזי שירות בכל הארץ, צ'ט ואתר אינטרנט וניתן מענה לכל לקוח כתמיד".

 

מפלאפון נמסר: "משעות הבוקר אנו חווים גידול של עשרות אחוזים בביקושים".

 

  • נתקלתם בבעיות עם חברות הסלולר? חויבתם בכרטיס אשראי למרות שלא קיבלתם סים? כתבו לנו וצרפו מספר טלפון נייד

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: shutterstock
טירוף מערכות זמני?
צילום: shutterstock
מומלצים