שתף קטע נבחר

חשד: ניסה לגנוב מעמוד חשמל והתחשמל למוות

גבר, שעל-פי החשד ניסה לגנוב כבלי חשמל או שנאי מעמוד מתח גבוה, התחשמל למוות בראש העמוד. ככל הנראה שותפיו נמלטו מהמקום

"תאונת עבודה"? גבר כבן 30 התחשמל הבוקר (שבת) למוות, לאחר שטיפס על עומד מתח גבוה סמוך לפארק נחל חדרה. במשטרה חושדים כי הוא הגיע למקום יחד עם חשודים נוספים וביחד ניסו לגנוב כבל חשמל או את השנאי. שותפיו נמלטו מהמקום.

 

עוד בחדשות:

סוריה: 7 הרוגים בפיצוץ ליד בסיס צבאי בדיר א-זור

המפכ"ל בסיור מועדונים בת"א: "נגביר נוכחות"

האקטיביסט הסיני העיוור: אמריא היום לארה"ב

 

על פי החשד, הגיעו כמה גברים לעמוד מתח גבוה של חברת החשמל. אחד מהם טיפס על העמוד, בעוד חבריו המתינו לו למטה. כשהגיע לשנאי, הוא ניסה על-פי החשד לפרק אותו ואז התחשמל למוות. הגבר נותר במרומי העמוד מחוסר הכרה. מחקירת המשטרה עולה כי חבריו לא ניסו לחלץ את חברם, אלא נכנסו לרכב שאיתו הגיעו ונמלטו מהמקום.

 

מפנים את גופת ההרוג (צילום: ג'ורג' גינסברג) (צילום: ג'ורג' גינסברג)
מפנים את גופת ההרוג(צילום: ג'ורג' גינסברג)

 

בעקבות האירוע התקבלה במוקד חברת החשמל התראה על הפסקה בפעילות קו החשמל. למקום האירוע הוזעקו אנשי חברת החשמל וצוותי הצלה. לאחר ניתוק הזרם

 מהעמוד, חולץ הגבר והורד. דובר מד"א שרון, אדי ורשילובוסקי, סיפר: "לאחר שהגבר הורד למטה הצוות ניגש אליו, אך כל שנותר לו היה לקבוע את מותו".

 

למקום הוזעקו חוקרי משטרת חדרה, והם פתחו בחקירה. ממנה עולה כי הגבר הגיע למקום עם חבריו במטרה לגנוב כבלי חשמל או את השנאי. גופת הגבר טרם זוהתה והיא נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו כביר. במשטרה אומרים כי החקירה נמשכת ובמקביל נעשים ניסיונות לאתר את החשודים הנוספים, שנטשו את חברם מחוסר ההכרה על העמוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העמוד שעליו טיפס ההרוג
צילום: ג'ורג' גינסברג
כוחות ההצלה חילצו את הגופה
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים