שתף קטע נבחר

חשד: סמנכ"ל בהייטק תקף מינית מאות ילדים

תושב השרון בן 40 חשוד שהטריד מינית מאות ילדים בני 10 עד 13 באמצעות האינטרנט. לפי החשד, הוא התכתב עם הילדים, ושכנע אותם להתפשט ולבצע בעצמם מעשים מגונים. הוא הודה במיוחס לו וניסה להתאבד במעצר. מעצרו הוארך ב-8 ימים

חשד לפרשת פדופיליה חמורה באזור השרון: תושב השרון, בן 40, המשמש כסמנכ"ל בחברת הייטק נעצר בחשד כי במשך ארבע השנים האחרונות הטריד מינית מאות ילדים וילדות בני עשר עד 13 באמצעות האינטרנט. החשוד, המוכר כפדופיל, הודה בחקירתו במיוחס לו וטען כי יש לו בעיה שצריך לטפל בה. במחשבו האישי נמצא גם חומר פדופילי. בית משפט השלום בכפר סבא האריך את מעצרו בשמונה ימים. לבקשת סנגורו, הוציא בית המשפט צו איסור פרסום על זהותו של החשוד.

 

עוד בחדשות ynet:

 

במשטרה חושדים שהחשוד נהג להיכנס לאתרים שונים באינטרנט כדי לאתר את הילדים, והתחזה לילדה בשם אחר בכל פעם. במהלך התכתבות עמם, הוא שכנע את הילדים להתפשט ולבצע בגופן מעשים מגונים. עוד חושדים במשטרה כי הוא נהג לקיים איתם מין וירטואלי באמצעות האינטרנט.

 

חקירת המשטרה החלה בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה ובסיוע יחידה מיוחדת של האינטרפול המתמחה באיתור פדופילים. במהלך החקירה אותר מחשבו של החשוד. בחיפוש שנערך בו נמצאו יותר מאלף שמות של ילדות, רק בתוכנת המסנג'ר עוד לפני שהחוקרים בדקו תוכנות התכתבויות אחרות. במשטרה אומרים כי הם לא מתכוונים לחקור את כל הבנות שנמצאות בהתכתבויות, אך הם יבצעו חקירה מדגמית של כמה בנות. החוקרים מנסים כעת לאתר עוד ילדים שנפלו קורבן למעשיו של החשוד.

 

נעצר בעבודה, וניסה להתאבד במעצר

החשוד הוא אב לשלושה ילדים, נורמטיבי ללא עבר פלילי, והוא נעצר במקום עבודתו בחברת הייטק. לאחר מעצרו ניסה החשוד להתאבד, אך השוטרים מנעו זאת ממנו והוא נלקח לבדיקה פסיכיאטרית שבה נקבע כי יש חשש שהוא ינסה לשים קץ לחייו.

 

בחקירתו טען החשוד כי לא נפגש עם הילדות ולא דיבר איתן בטלפון וכל הקשר היה באמצעות האינטרנט. בדיון בבית המשפט טען סנגורו של החשוד כי הוא שירת כמתנדב בחיל המודיעין שנים רבות. לדבריו, הוא עובד כאיש מחשבים והסובבים אותו אחוזים בהלם אדיר, "בעצם עולמו חרב עליו, מצבו הנפשי קשה".

 

השופטת מרב בן ארי קבעה בהחלטתה כי הוא חשוד בעבירות של מעשה מגונה באדם ואחזקת פרסום תועבה של קטינים. השופטת קבעה כי מתקיימות עילות מעצר כנגד החשוד, ובשלב זה לא ניתן לשחררו. "קיים מספר רב של קורבנות פוטנציאלים וגם אם המשטרה לא תצליח להגיע לכולם,

אין הדבר אומר שאין לאפשר לה להגיע לחקר האמת, ולו לגבי חלק מהקורבנות".

 

לפני כשנה נשלח לכלא הפדופיל אבינועם ברברמן - שהמשטרה טענה כי ניהל שיחות עם קרוב לאלף קטינות, שלח להן תמונות פורנוגרפיות וביקש את תמונותיהן. הוא הואשם כי תפס ברשתו שלוש קטינות בנות 14-11, וביצע בהן עבירות אונס, מעשי סדום ועוד - ונשלח ל-12 שנות מאסר.

 

זמן קצר לאחר מכן הוגש כתב אישום נגד "פדופיל אלף ילדות" אחר. יעקב ניסים, בן 46 מהוד השרון, הואשם כי ביצע עבירות מין בשתי קטינות במהלך שיחות וידאו באינטרנט, ודיבר עם 1,050 ילדות ונערות. בכתב האישום יוחסו לו גם עבירות של גרימת מעשה מגונה בקטינה וכן ריבוי עבירות של הטרדה מינית.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים