שתף קטע נבחר

צילום: shutterstock

שוב אונס בצפון, אותה תחנת משטרה חוקרת

יומיים אחרי האונס הכפול ברמת ישי, מתברר כי תחנת מגדל העמק - שחוקרת את אותו מקרה - חוקרת פרשיית אונס נוספת. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום, אולם ניתן לפרסם כי זהות החשוד ידועה

רק אתמול נחשף האונס הכפול ברמת ישי, והיום (ב') מתברר - תחנת מגדל העמק חוקרת פרשיית אונס נוספת. רוב פרטי החקירה בפרשה זו נאסרו לפרסום בצו של בית משפט.

 

תחנת מגדל העמק היא גם זאת שחוקרת את האונס הכפול בחורשה, ליד מתחם הבילוי ברמת ישי, שאירע ביום ראשון לפנות בוקר. בית משפט השלום בנצרת נעתר לבקשת המשטרה ואסר לפרסם את פרטי התלונה והחקירה. כל מה שמותר לפרסום הוא עצם קיום החקירה והעובדה שזהותו של החשוד באונס ידועה. 

 

במחוז הצפוני אמרו כי מפקד המחוז, ניצב רוני עטייה, הורה להשקיע את מירב המשאבים והמאמצים בחקירות האונס - דבר שהביא לתוצאות המהירות בחקירת האונס ברמת ישי.

 

עד כה נעצרו שניים בחשד לאונס שתי הצעירות ברמת ישי, ואחר שחשוד בסיוע. אחד החשודים הסגיר עצמו לידי השוטרים בעת שהיו סמוך לביתו. הוא הובא לבית משפט השלום בנצרת ושם הוארך מעצרו בשמונה ימים.

 

במשטרה אמרו כי החשוד המרכזי באונס ברמת ישי הגיע לאתר, הוביל את החוקרים וסיפר להם על חלקו במעשה, תוך כדי שחזור. הוא הודה גם בגניבת המכונית מהזירה. הנאנסות הגיעו במהלך היום לתחנת המשטרה במגדל העמק, שם מסרו עדות נוספת. במקום נערך להן מסדר זיהוי בתמונות, במסגרתו הן זיהו את תמונתו של אחד החשודים.

 

שתי הצעירות שהו עם בני זוג במקומות בילוי באזור רמת ישי ולאחר מכן נסעו עמם ברכב לחורשה סמוכה. בזמן זה, על פי המשטרה, הגיעו למקום שני החשודים ובאיומים הבריחו את בני זוגן של הצעירות. הם נכנסו לכלי רכב שהיה במקום, תקפו אותן ואנסו אותן. לאחר מכן ברחו במכונית, שנמצאה מאוחר יותר באחד הכפרים בסביבה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד החשודים משחזר את האונס ברמת ישי
צילום: אבישג שאר-ישוב
מומלצים